Blog > Komentarze do wpisu
Wróciłem i zapraszam w nową podróż!


Archiwa nie płoną - jak mówi stare czekistowskie przysłowie. Tak więc i moje Archiwum X, nie mogło spłonąć. A szkoda byłoby je stracić - ponad pięć lat naświetlania kulis światowych wydarzeń, zdrapywania lakieru którym pokryta jest historia i nieustannego prowokowania Polaków do nieszablonowego myślenia. 
Publikowałem tutaj treści niewygodne zarówno dla bliskowschodnich reżimów jak i dla europejskich demokracji, dla CIA jak i dla FSB, dla ISI jak i dla WSI. Od czasu do czasu ostrze mojej krytyki zahaczało o Watykan i Tel Awiw (była to jednak krytyka konstruktywna - czyli opieprzanie elit za defetyzm). Ostro uderzałem w komunę oraz jej liberalnych i monarchistyczno-endeckich sojuszników. Krytycy nazywali mnie na przemian faszystą i agentem Sorosa, PiSowcem i lewakiem, Żydem i antysemitą (Zastanawiam się teraz - może wszyscy oni mieli rację?). Cenzurować, i to w bardzo głupi sposób,  próbowało mnie jednak tylko jedno środowisko skupione wokół Rafała P. Bitwę z nim uważam za wygraną - odzyskałem bloga.

Dziękuję wszystkim za poparcie. Szczególnie Jackowi Sierpińskiemu, oraz Kenshinodzie za wspaniały wpis poświęcony mej osobie (Wyjaśniam mu: mój lefebrystyczny antymodernizm odwołuje się do czasów papieża Aleksandra VI Borgii, więc jak najbardziej nie mam nic przeciwko ziemskim rozkoszom :)

Moich nowych wpisów spodziewajcie się na blogu :

 foxmulder2.blogspot.com

Szykowane przez nasz kochający wolność słowa rząd zmiany w prawie (tutaj więcej o nich) mogą wkrótce doprowadzić do "ucieczki blogerów". Postanowiłem przygotować się więc, zanim będzie za późno. 

Do zobaczenia!


sobota, 09 lipca 2011, foxmulder2

Polecane wpisy

  • Rumuńskie impresje

    "Romania. Honor et patria" Przydrożne grafitti w Transylwanii Jeśli sądzicie, że Rumunia to dziadowski kraj, w którym panuje głód, nie ma ciepłe

  • Wyjazd do Rumunii

    W weekend przekroczę granicę rumuńską ... i mam nadzieję, że nie zostanę internowany. Będę zwiedzał miasta Siedmiogrodu i częściowo Wołoszczyzny - w tym Bukares

  • Duńskie impresje

    "Przeklęci Duńczycy!!!" - krzyczał w serialu "Królestwo" Larsa Von Triera pozbawiony poczucia humoru szwedzki lekarz. :) W piątek (akurat w

Komentarze
Gość: kruk, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/07/09 12:50:59
Z większością Twoich tez się nie zgadzam, ale fakt faktem jak cię nie było to po kilka razy dziennie próbowełem wejść na Twojego bloga. Pozdrawiam i życzę wytrwałości pod nowym adresem.
Ps. Adres oczywiście już jest dodany do ulubionych.
-
iulius
2011/07/09 17:31:28
No, dobrze, że tak to się skończyło.

Rodrigo Borgia santo subito!
-
Gość: ale..., *.adsl.inetia.pl
2011/07/10 22:33:37
Ale gdzie jest wpis o R. Pankowskim (kropka w dobrym miejscu)?

Czyżby autocenzura i pozakulisowe negocjacje?

brakuje o tego wpisu:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:D-hIP-K5QaoJ:foxmulder.blox.pl/2011/06/Rafal-Pankowski-heilujacy-antyfaszysta.html+Rafa%C5%82+site:foxmulder.blox.pl/&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&source=www.google.pl
-
Gość: ale..., *.adsl.inetia.pl
2011/07/10 22:41:40
(brakujący komentarz o heilujacym Rafale Pankowskim) skrót tiny:

tiny.pl/hfv2d
-
Gość: Ivonka, *.adsl.inetia.pl
2013/06/24 13:09:52
Gladiator to nieziemski film tak swoją drogą :)
-
Gość: magda, *.adsl.inetia.pl
2013/07/02 09:30:47
interesujący blog :)
-
2013/08/05 14:20:50
Dobry, rzetelny blog choć wiadomo z opiniami nie trzeba się zgadzać. Wielu blogerom mógłbyś przeprowadzać szkolenia managerskie z tego jak z dnia na dzień tworzyć wartościowe wpisy i jak prowadzić blog zgodnie z zasadami netykiety, pozdrawiam!