środa, 31 stycznia 2007
Wielgusowe pajace

media

Endecka poetka trzeciej klasy Lusia Ogińska przekroczyła właśnie kolejny próg żenady opisując sprawę abpa Wielgusa (a było to naprawdę trudne). Z jej porównaniem TW Greya do ks. Popiełuszki i św. Szczepana można się zapoznać tutaj . Genossin Ogińska! Wygraliście z racji swych zasług dla resortu wycieczkę do NRD!

Tymczasem genossen Engelgard und Wielomski postanowili pójść z propagandą resortu w lud i sprzedają broszurkę pt. ,,Media go ukamionowały". Jakaż piękna socjalistyczna inicjatywa! Genosse Wielomski dostaniecie za to Nagrodę Leninowską! Genosse Engelgard! Wasz ojciec, stary towarzysz z Informacji Wojskowej, byłby z Was dumny! A cały resort jest dumny z waszej publicystyki jeszcze z lat '80-tych!

Ps. Łysiak fajny tekst o Wielgusie zamieścił w najnowszej Gazecie Polskiej.

wtorek, 30 stycznia 2007
Gen Pacepa: KGB oczerniała Piusa XII

pius XII

Generał Ion Michai Pacepa to dezerter z rumuńskiej komunistycznej tajnej służby Securitate. W swej książce ,,Czerwone horyzonty" opisał wiele sekretów Ceusescu jak i fakt biseksualizmu Arafata. W swym najnowszym artykule opisuje on jak KGB na początku lat '60-tych prowadziło kampanię pomówień o związki z nazizmem wobec Piusa XII. Okazuje się, że to sowieckie służby napisały Rudolfowi Hoschuthowi jego słynną sztukę ,,Deputy".

poniedziałek, 29 stycznia 2007
ICBM i przepowiednie

iran

Jeśli Irańczykom uda się wystrzelić satelitę, oznaczać to będzie, że będą mieli międzykontynetalny pocisk balistyczny (ICBM), który może dolecieć do Niemiec. Już teraz nawet bez broni jądrowej Iran może nieźle zaszkodzić Izraelowi - pociski Arrow nie powstrzymają kanonady setki Shehabów 3. Dodajmy, że Iran w przeciwieństwie do Iraku nie musiał się rozliczać ze swych broni masowego rażenia - a trochę mu jeszcze gazów bojowych zostało...

U Nostradamusa czytamy:

Quatrain 2.62

Mabus will soon die, then will come
Of people and beasts a horrible destruction:
Then all too suddenly the vengeance is revealed,
A hundred, hand, thirst, hunger, when the comet shall run.

Bardzo często Mabus jest identyfikowany jako Saddam Husajn. Dlaczego? Nie wiem. Tak się akurat składa, że jego śmierć zbiegła się z pojawieniem się komety McNought - widocznej nawet za dnia.

comet

Mamy o tym również w innym Quartianie:

Quatrain 2.70

The dart from the sky will make its journey,
Death while speaking: a great execution:
The stone in the tree, the proud nation brought down,
Human mist, the purged monster to make expiation.

A tutaj:

Quatrain 2.96

A burning torch in the sky will be seen,
Near the end and source of the Rhone:
Famine, weapon: too late the assistance is provided,
The Persian turns and invades Macedonia.

Jeśli chcecie się bawić w przepowiednie - tutaj jest fajna strona

A man will come forth from Elam (Iran) and will assemble a multitude of great forces, and will wage a great war against
the nations, and he will not live long ...
A comet will be seen in heaven -- a star, that is, with a tail or appendage --
and this apparition will signify destructions and tumults and hard strifes

                          Rigord of St. Denis (12th century)

11:28, foxmulder2 , Millenium
Link Komentarze (1) »
Zdzisław Rurarz 1930-2007 RIP

rurarz

Zmarł Zdzisław M. Rurarz - doradca ekonomiczny Gierka, ambasador PRL w Tokio, który po ogłoszeniu stanu wojennego zbiegł do USA. Dostał za to karę śmierci. Był wielkim krytykiem ekipy Jaruzelskiego jak i III RP. Był zdania, że transformacja ustrojowa (podobnie jak ,,praska wiosna", poznański czerwiec, grudzień 1970 i sierpień 1980) była wyreżyserowana przez komunistyczne tajne służby. Potrafił to dosyć przekonująco wykazać. Tutaj macie jeden z jego tekstów poświęconych reżyserce Sierpnia '80.

11:12, foxmulder2 , Historia
Link Komentarze (1) »
sobota, 27 stycznia 2007
Mahdi

mAHDI

Irańskie radio i telewizja ostatnio nadają dużo programów o przyjściu szyickiego mesjasza Mahdiego. Spekulują nawet o dacie przyjścia. Tutaj trochę tego jest. Zwykle wyciągają ten argument gdy chcą zmobilizować do czegoś społeczeństwo. Warto w tym miejscu przypomnieć mój stary artykuł, który napisał, gdy Ahmadinedżad przejął władzę. Na ile był trafny?

piątek, 26 stycznia 2007
Jimmy Carter OI!

carter

Jimmy Carter w 1980r. skarżył się na to, że w Holocaust Memorial Council zasiada ,,zbyt wielu Żydów". Usunął też z niej chrześcijańskiego naukowca, gdyż uważał, że ma on ,,zbyt żydowskie nazwisko".

11:06, foxmulder2 , Historia
Link Komentarze (1) »
Irańscy agenci w Iraku

iran

USA już niedługo ma przedstawić dowody działalności irańskich agentów w Iraku. Podczas rajdu na irański konsulat w Irbilu pojmano i przesłuchano jednego z nich. Odsłonił on Amerykanom zasięg irańskiej penetracji rebelii. Szybko znaleziono też w Irbilu skład 40-ton irąńskiej broni jak również dyski komputerowe, na których oznaczano np. pozycje do zestrzeliwania amerykańskich śmiłowców. Kontrolę nad antyamerykańskąm, szyicką rebelią sprawuję płk Bassem Abtakhi - w latach 2004-2005 przedstawiciel Pasdaranu przy Hezbollahu. Więcej tutaj.

czwartek, 25 stycznia 2007
Bush senior pracowal dla CIA od lat '50-tych

bush senior

Oficjalnie George Herbert Walker Bush (starszy Bush) nie pracował dla CIA zanim został jej szefem w 1976r. Jednak nowe dokumenty świadczą o tym, że był bardzo bliski Agencji już w latach '50-tych, kiedy jego firam Zapata Oil prowadziła interesy w różnych niestabilnych miejscach globu. Mówiło się dużo o jego udziale z operacji ,,Zapata" - czyli inwazji w Zatoce Świń. Jeden z użytych tam statków nazywał się ,,Barbara Jane". Z tego czasu pochodzi przyjaźń Busha z Felixem Rodriguezem - agentem CIA kubańskiego pochodzenia, który załatwił Che Guevarę (i do dzisiaj ma Rolexa ,,rewolucjonisty" :). Odnaleziono wcześniej też korespondencję z 1963r. pomiędzy J. Edgarem Hooverem a ,,panem Georgem Bushem z CIA". Ponoć gdzieś istnieje fotka przedstawiająca starszego Busha na schodach składnicy podręczników w Dallas 22 XI 1963r. około południa...

16:03, foxmulder2 , Historia
Link Komentarze (4) »
środa, 24 stycznia 2007
Katzav, Bejrut, Howard Hunt

katzav

Bilans wczorajszych zamieszek w Bejrucie: 3 zabitych, 133 rannych, kraj sparaliżowany. Premier Siniora wskzuje Damaszek i Teheran jako winnych. To jeszcze się nie skończyło. Opłacani przez wrogie Libanowi mocarstwa bandyci z Hezbollahu będą palić gmachy ministerstw i siedziby antysyryjskich partii.

Prezydent Katzav odchodzi - zawsze krytycznie patrze na wszelkie zarzuty ,,molestowania seksualnego" stawiane politykom. Teraz wraz z nowymi wyborami okaże się kto na kryzysie związanym z Katzavem skorzystał najbardziej. Duże szanse wygranej ma Peres - rak zjadający Izrael od środka.

Zmarł Howard Hunt - włamywacz z Watergate, weteran CIA, osoba zamieszana ponoć również w likwidację JFK (pisałem o tym tutaj ) Spoczywaj w pokoju.

wtorek, 23 stycznia 2007
Koszulki z karykaturami Mahometa

tshirtthsirt2

Jeden z czytelników robi takie koszulki. Jak jesteście zainteresowani walcie do niego na maila : tykrysek@interia.pl

17:10, foxmulder2 , Misc
Link Komentarze (7) »
Olmert

olmert

Nie zważając na katastrofę w Gazie i Libanie Olmert prowadzi tajne negocjacje w sprawie odwrotu z Zachodniego Brzegu...

Ps. przewidziałem wczoraj dzisiejsze starcia w Bejrucie. ale satysfakcji nie mam.

poniedziałek, 22 stycznia 2007
Hezbollah szykuję nowe starcie, ONZ jak kaczki na strzelnicy

unifil

Tym razem będzie to okupacja Bejrutu. Okupacja, bo planuje ściągnięcie do stolicy Libanu miliona ludzi, blokady dróg i odcięcie portu lotniczego. Tymczasem Hezbollah utrudnia misję oddziałom ONZ zakładając nielegalne posterunki na drogach i nie przepuszczając onzetowców, doszło nawet do ataku szyickich cywilów na hiszpańskich żołnierzy UNIFIL

niedziela, 21 stycznia 2007
Star Wars 2

space war

Po chińskim teście broni antyrakietowej jest już prawie pewne, że dojdzie do wyścigu zbrojeń w kosmosie. Amerykanie mają w planach umieszczone na orbicie lasery, kosmiczne pojazdy do niszczenia satelit, a nawet przaśne 100 kg pręty spadające z ogromnym przyspieszeniem na Ziemię... Mówią o tym wyraźnie dokumenty Spacecomu Vision for 2020 i Long Range Plan jak również National Space Policy prezydenta Busha Dofinasowanie jest kwestią czasu. W tym świetle należy widzieć umieszczenie w Polsce elementów tarczy antyrakietowej (miecz będzie w kosmosie:) i niedawną falę UFO nad Iranem.

piątek, 19 stycznia 2007
Syriana - wszystkie drogi prowadzą do Damaszku...

gulf war

Zapraszam do czytania mojego nowego artykułu - studium wpływu Syrii na konflikty w regionie i międzynarodowy terroryzm. Dostępny jest tutaj i tutaj .

czwartek, 18 stycznia 2007
Muła Omar ukrywa się w Pakistanie

omar

Pojmany rzecznik Talibów Mohammed Hanif zeznał, że ich przywódca Muła Omar mieszka w mieście Quetta pod ochroną pakistańskiego wywiadu ISI. Znalezione na jednym z afgańskich bazarów (!) amerykańskie dokumenty potwierdzają, że całe dowództwo Talibów ukrywa się w Pakistanie.

 
1 , 2
Zakładki:
Ciekawe strony - moje i moich przyjaciół
FAJNE BLOGI - wybór należy do Ciebie
Geostrategia, globalna polityka etc.
Katolicyzm
Konspiracjonizm, millenaryzm, ufologia (LINKI WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH!)
Polskie Radio
X
Y