środa, 28 lutego 2007
Zecharia Sitchin - Are We Alone

a

Zwróćcie uwagę na pierwsze minuty filmu. O jakim zewnętrznym zagrożeniu mówi prezydent Reagan?

Przedstawiam Wam ciekawy film dokumentalny o początkach Ziemi, ludzkości i cywilizacji - co mówią o tym sumeryjskie teksty, Biblia i współczesna nauka. Występuje w nim Zecharia Sitchin, na którego znakomitej  książce ,,Genesis raz jeszcze" oparto ten obraz. Na uwagę zasługują szczególnie archiwalne materiały poświęcone zestrzelonej nad Marsem w 1989r. sondzie Phobos 2.

14:15, foxmulder2 , Nephilim
Link Komentarze (5) »
wtorek, 27 lutego 2007
Wildstein

wildstein

Jedno jest w tym dobre: wróci znakomity publicysta, którego głosu ostatnio brakowało. Od samego początku pod Wildstein dołki kopał Giertych. (Czyżby się łudził, że Farfałowi telewizja przypadnie? ) Szczególnie obrzydliwie się wicepremier zachował w trackie szopki z obroną TW ,,Greya" - porównał TV Wildsteina do TV stanu wojennego. Panie Giertych! Wczasie gdy Wildstein z komuną walczył, Pański ojciec i Pański dziadek tej komunie - z generałem Jaruzelskim na czele - poparcia udzielali. Ale widać Giertychowi są bliżsi jego znajomi generałowie Wilecki oraz Madejczyk, admirał Głowacki, abp. Wielgus i o. Hejmo. Giertych! Stoisz tam gdzie stał Maleszka!

Tajna wojna Bandara

iran

Condi Rice i gen. Hayden uczestniczyli ostatnio w Ammanie w szczycie szefów arabskich agencji wywiadowczych. Tematem rozmów był Iran. Jednakże jak ujawnia Debka, książę Bandar pośredniczy w kontaktach Irańczyków z USA mających doprowadzić do wyrzeczenia się przez Iran programu nuklearnego. Jednakże sytuacja jest tak napięta, że jeden duży zamach terrorystyczny lub jedna duża akcja amerykańskich sił specjalnych mogą zamknąć drogę do pokoju 

poniedziałek, 26 lutego 2007
Redirection

bandar

Powyżej: książę Bandar w rozmowie z prezydentem Bushem. Obie rodziny przyjaźnią się od jakiś 30 lat.

Nowy tekst Symura Hersha: USA prowadzą w Libanie tajne działania przeciwko Hezbollahowi wspierając przy pomocy Arabii Saudyjskiej sunnickich salafistów. Sojusz z szyitami został zastąpiony przez sojusz z sunnitami. Dużą rolę odgrywa tu saudyjski książę Bandar - były ambasador w Waszyngtonie, zwany ,,Bandar Bush". Wspierane jest też antysyryjskie Bractwo Muzułmańskie i były wiceprezydent Khaddam. Tajne operacje przeciwko Iranowi przypominają sytuację w Kambodży w 1970r. Plany ataku na ran są już gotowe i czekają na realizację. Saudowie natomiast wolą, by Iran został zaatakowany przez... Izrael.

niedziela, 25 lutego 2007
Piramidy

piramidy

Skąd wiadomo, że największą piramidę w Gizie zbudował Cheops? Wspomniał o tym mimochodem Herodot przemycając przy okazji sporo porcję bajek. Za ostateczny dowód współczesna egiptologia uznaje natomiast dokonane w XIXw. ,,odkrycie" brytyjskiego płka Vyse'a - napis ,,Chufu" na ścianie jednego z korytarzy piramidy. Z tymże jeden ze świadków ,,odkrycia", Brytyjczyk, opisał to swoich pamiętnikach jako fałszerstwo. Vyse miał samemu namalować ten napis na ścianie! Zrobił to jeszcze z błędem ortograficznym spotykanym w książkach egiptologicznych z XIX w. Ponadto Vyse twierdził, że odkrył trumnę ze szczątkami Cheopsa, jednakże okazały się one zabranymi z cmentarza szczątkami z ery chrześcijańskiej. Tymczasem istnieje stella ustawiona przez Cheopsa, na której zapisano, że wszystkie trzy piramidy i sfinks istniały na długo przed tym faraonem. Egipcjanie uważali, że zbudowali je bogowie.

16:49, foxmulder2 , Nephilim
Link Dodaj komentarz »
Al-Qaeda w Jordanii

zarqawi

Jordański wywiad zdołał ostatnio rozbić silną komórkę al-Qaedy. Udało się to po zatrzymaniu jednego z rekrutów, który zmierzał do obozu szkoleniowego pod Damaszkiem. Jak się wcześniej wykazało jordańskie dochodzenie, Syria dostarczyła zabójcom z siatki Zarqawiego broń i wywiad potrzebne do zabicia amerykańskiego dyplomaty i agenta CIA Lawrence'a Fowleya w Amanie w 2002r.

czwartek, 22 lutego 2007
Kropka nad WSI

krauze

We wtorek ,,Dziennik" napisał, że jawnej wersji raportu prezydent na wniosek Bogdana Borusewicz usunął nazwisko ,,jednego z najbogatszych Polaków". Media elektroniczne informowały o tym tylko rano. Dzień wcześniej cały dzień wałkowały temat jakiś dwóch szmaciarzy wykreślonych z raportu na podobnej zasadzie. A we wtorek mając taaaaaaaaakiego newsa solidarnie milczały. Nawet te bardzo krytyczne wobec rządu i idei rozwiązania WSI. Mówi się, że wykreślonym był Ryszard Krauze, obecnie bardzo blisko Kaczyńskich. Również nazwisko Borusewicza w tym kontekście wydaje się ciekawe. A media milczą... Czyżby po południu dostały nowe rozkazy?

Mój tekst w Zawsze Wiernych

pius x

W lutowym numerze pisma tradycjonalistów katolickich ,,Zawsze Wierni" ukazał się mój tekst pt. ,,Obrażeni muzułmanie". Tematem numeru jest ,,dialog z islamem" i jest tam również:

Analiza teologiczna, z której wynika, że Bóg chrześcijan i Allach to
dwie inne postacie i nie ma mowy o wspólnym Bogu religii
abrahamicznych.
Złośliwa analiza wycieczki Benedykta XVI do Turcji, którą należy
rozpatrywać w kontekście dialogu ekumenicznego z prawosławiem, a nie
ekumenicznych działań wobec islamu.
Udowodnienie, że dżihad niejedno ma imię, może nim byc militarny
podbój, ale i wznoszenie meczetów w środku Europy i walka o chusty na
twarzach kobiet. W każdym razie islam to nie jest religia pokoju.
Hugon oczekuje nowego Godfryda.
Fotoreportaż dotyczący dialogu islamsko-chrześcijańskiego w Turcji w
XX wieku - czyli zbiór foto z rzezi, pogromów i masakr na
chrześcijanach z obszernym opisem.

Gorąco polecam! Do nabycia w Empikach, Trafficu i dobrych kioskach.

środa, 21 lutego 2007
Memento mori

a

George Jefferies, autor zdjęć,  trzymał przez ponad 40 lat ten film us iebie w domu. Obecnie trafił do muzeum w Dallas. Pokazuje on JFK na 90 sekund przed śmiercią. W odróżnieniu od filmu Zaprudera nie widać na nim jednak momentu zabójstwa.

10:43, foxmulder2 , Historia
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 20 lutego 2007
Plan of attack

persian gulf

Pretekstem do ataku na Iran może być wspieranie przez Teheran irackich terrorystów. Wszystko ponoć już jest gotowe i US Army czeka tylko na okazję. Iran też się przygotowuje, oprócz USA o zamach w Zaheedanie oskarżył też Izrael, co jest szukaniem pretekstu do uderzenia wyprzedzającego przez pośredników.

poniedziałek, 19 lutego 2007
Iran fałszuje zdjęcie

lgf

Po zamachu na autobus ze Strażnikami Rewolucji irańska agencja prasowa doniosła o znalezieniu arsenału sprawców, którymi mieli być powiązani z USA terroryści. Jednakże zdjęcie ostro zmontowano photoshopem. Tutaj macie animacje, która pokazuje co i jak

niedziela, 18 lutego 2007
Saudowie się spieszą...

nuke

Saudowie nie zasypiają gruszek w popiele i szykują się na wypadek konfrontacji ze swym tradycyjnym rywalem - Iranem. W styczniu zawarli tajny pakt z Pakistanem, który przewiduje, że w sytuacji kryzysowej Arabia Suadyjska uzyska dostęp do pakistańskiej broni nuklearnej. Tymczasem podczas ostatniej wizyty Putina w Riyadzie zawarli kontrakt na dostawę 6 satelit szpiegowskich od Rosji.

Raport o WSI

dukaczewski

TVN podała, że ponad 50% społeczeństwa uważa raport o nadużyciach WSI za niewiarygodny. Już widzę jak skrupulatnie przeczytali ten raport po kilka razy i to odkryli :) Te 50% to banda idiotów, która się zna tak samo na WSI co na liniach z Nazca i tylko skończonych głupców obchodziłaba ich opinia.

Jakie są moje wrażenia z lektury raportu? Najbardziej urzekł mnie opis operacji Zen - oparcia całej osłony kontrwywiadowczej polskich wojsk w Afganistanie na danych oszusta. Jeżeli dodamy do tego handel z terrorystami, tworzenie przez WSI mafi paliwowej, tolerowanie sowieckiej penetracji wywiadowczej, ustawianie przetargów dla armii czy też porażające dane o jakości kadry, to należy uznać, że rozbicie WSI uchroniło nas przed wielomo katastrofami a ci co biadolą o pozbawieniu naszych wojsk ,,profesjonalnej ochrony" są albo głupi albo sprzedajni. Każdy kto się interesował służbami znał rzecz jasna wiele faktów z raportu od dawna. Co do WSI w mediach - to tylko czubek góry lodowej, każdy kto się zetknął kiedykolwiek z dziennikarstwem, ten wie, że często ,,najlepsze materiały" są dostarczane przez ludzi służb a przyjmujący je dziennikarze nie są wciągani na żadne listy agentów.

piątek, 16 lutego 2007
Gejowscy generałowie FSB

fsbpink

Ogromny skandal w rosyjskiej armii. W jednostce w Petersburgu żołnierze byli zmuszani do prostytucji z generałami FSB i wojsk wewnętrznych. Przypomnę - niektórych z  tych generałów mianował Putin a Petersburg to jego matecznik. Pisałem wcześniej, że Litwinienko przed śmiercią oskarżał (ze szczegółami) Putina o pedofilię. Czyżby Pootie-Poot (taką ksywkę nadał Władymirowi Władymirowiczowi Bush) stworzył wokół siebie ,,hufiec tebański"? Co na to zwykli funkcjonariusze resortu? Rosjanie niezbyt lubią homoseksualistów, jak więc by się poczuli, gdyby okazało się że ,,błękitni" nimi rządzą?

czwartek, 15 lutego 2007
Lockerbie

lockerbie

Zarzucono mi, że w mojej pracy o roli Syrii w bliskowschodnich konfliktach niesłusznie oskarżyłem reżim Asada, Iran i PFLP-GC Ahmeda Jibrilla o dokonanie zamachu nad Lockerbie. ,,Przecież Libia się przyznała!" Przyznała się na ,,odwal się", by zakończyć 15 lat sankcji. O syryjsko-irańskim śladzie przeczytałem w niezwykle szczegółowej książce Mariusa Deeba ,,Syrian terrorism on Lebanon and the peace process". Okazuje się, że śledczy wskazywali na początku na Syrię i Iran i dopiero po naciskach politycznych związanych z planami ,,procesu pokojowego" postanowiono zatuszować rolę Syrii. Iran zorganizował zamach jako zemstę za zestrzelenie swego pasażerskiego Airbusa przez okręt USS Vincennes. CIA zdołała podsłuchać irańskich ,,dyplomatów" gratulujących Jibrillowi ,,udanego zamachu" i omawiających zapłatę. Ludzie Jibrilla we Frankfurcie podmienili walizkę z heroiną na walizkę z bombą. Walizka heroiną była albo elementem operacji antynarkotykowej DEA albo chronionego przez CIA szlaku przerzutu narkotyków z Syrii. Na pokładzie lotu Pan Am 103 znajdowali się agenci DIA Mathew Gannon i Charles McKee pracujący nad planem odbicia amerykańskich zakładników w Libanie. Na samolot spóźnili się amerykański ambasador w Bejrucie i minister spraw zagranicznych RPA Pik Botha. Nawet wikipedia sporo o tym pisze...

14:09, foxmulder2 , Historia
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2
Zakładki:
Ciekawe strony - moje i moich przyjaciół
FAJNE BLOGI - wybór należy do Ciebie
Geostrategia, globalna polityka etc.
Katolicyzm
Konspiracjonizm, millenaryzm, ufologia (LINKI WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH!)
Polskie Radio
X
Y