wtorek, 26 lutego 2008
Brzeziński w Damaszku

brzezinski

Zbigniew Brzeziński (gostek który w 1979 r. nie dał szachowi stłumić rewolucji islamskiej, obecnie doradca Baraka Huseina Obamy) odbył w Damaszku spotkanie z Baszrem Assadem. Powiedział tam, że syryjski przywódca dąży do stabilizacji w regionie. Rozumiem, że trzeba od czasu do czasu walnąć jakiś dyplomatyczny komunał, ale w Libanie musieli się z tego tekstu nieźle śmiać...

poniedziałek, 25 lutego 2008
Jak załatwili Mugniyeh

mugniyeh

Powiązany z izraelskim wywiadem wojskowym serwis Debka ujawnia szczegóły namierzenia Imada Mugniyeh. Ten arcyterrorysta przez lata skutecznie zwodził wszystkie wrogie mu wywiady (Izrael, USA, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Liban, Jordania, Saudowie, Irak) prostym fortelem: chodził wszędzie bez ochrony - w ten sposób nie miał ochroniarza, który mógł go zdradzić (tak zabito i/lub pojmano wiele znanych osobistości z Bliskiego Wschodu). Zdawał się tylko na absolutną tajność. Aż pewnego dnia palestyński terrorysta pracujący dla Mossadu spotkał się z tajemniczym mężczyzną, który podawał się za oficera irańskiego wywiadu i omawiał z nim ataki na dużą skalę wewnątrz Izraela. Podejrzenia Palestyńczyka wzbudziło to, że Irańczyk chodzi bez ochrony. I tak zaczęło się namierzanie...

sobota, 23 lutego 2008
Byłem na proserbskiej manifie

a

Od jakiegoś czasu mam straszną schizę na temat tej pieśni. Gdy mi odwala to śpiewam na jej melodię tekst ,,Jasenovaca" (,,puno Srba Neretva nosila, hej Neretvo taci niza stranu, nosi Srbe plavemu Jadranu").

Dzisiaj byłem na proserbskiej manifie pod ambasadą tego państwa. Spotkałem paru kumpli ale mimo to kiepsko pasowałem do tego tłumu. Było tam paru Serbów i kilka Serbek, jeden Białorusin (opozycyjny) a 90 % reszty to albo MW (podał mi rękę poseł Bosak), albo świry z NOPu, ONR i bardziej niszowych organizacji. Był nawet Bubel (jak się pojawił i zaczął kamerowac tłum to wszyscy robili sobie z niego jaja pytając: nowy teledysk? :). Endecy nie robili jednak jakiegoś szczególnego obciachu (od czasu do czasu NOPowcy wznieśli okrzyk typu ,,Obcy agent do Londynu!"). Wszystko odbyło się w miarę kulturalnie i merytorycznie. Ciut mnie jednak trochę dołowało, że większośc osób z tłumu g... wiedziała o Bałkanach i ogólnie polityce międzynarodowej a osób posługujących się moimi argumentami przeciwko niepodległości Kosowa było tyle co kot napłakał... No cóż, nikt nie rodzi się makiawellistą:)

Ps. Polecam intrygujący tekst Jerzego Targaliskiego z 1996 r.  pt. ,,Kosowo u progu niepodległości". Wygląda na to, że serbscy narodowi-komuniści poważnie się zastanawiali w latach '90-tych nad podziałem Kosowa.

Ps 2. Warpmanie! Opanuj się! Chorwaci nie uznali jeszcze Kosowa. Nie nazywaj ich ch***, bo Cię wyślę do Jasenovaca. W latach '90-tych w bałkańskich wojnach kibicowałem stronie chorwackiej. To kulturalny, zachodni i katolicki naród. Do secesji z Jugosławii dążyli oni już w latach '20-tych. To prawda, że Niemcy ją wsparły, ale nie zrobiły tego bynajmniej, by zasabotowac gównianą organizację jaką było heksagonale. Wkrótce jednak rolę Niemców jako protektorów Chorwacji przejęli Amerykanie. Poza tym uważam Franjo Tudjmana za wielkiego męża stanu. W Belgradzie rządziła w tym czasie postkomunistyczna mafia, która wskrzesiła serbski nacjonalizm tylko do celów wewnątrzpartyjnych przepychanek.

piątek, 22 lutego 2008
Gniew Serbów

kosowo

Amerykańska ambasada w płomieniach. Nie pochwalam bandyckich wyczynów pijanych kiboli w Belgradzie. Ale trochę ich rozumiem. Wobec ich kraju popełniono wszak ogromne draństwo, które może mieć równie katastrofalną skalę jak forsowany przez Waszyngoton proces ,,pokojowy" na Bliskim Wschodzie (znaczące osłabienie Izraela, syryjska kontrola nad Libanem i powstanie upadłego quasipaństwa Autonomii Palestyńskiej) i inwazja na Irak (na której skorzystały głównie Iran, Syria i Rosja, spowodowała ona ponadto większe uniezależnienie się Arabii Saudyjskiej od USA i przyczyniła do obecnej światowej recesji). To prawda, że Serbowie zbierają teraz owoce rządów narodowo-komunistycznej junty. Ale już niedługo Europa będzie musiała się zmierzyć ze skutkami władania Kosowem przez albańską mafię i terrorystów. To tak jakby gasić pożar benzyną...

środa, 20 lutego 2008
Olaboga! Jestem faszystą!

waldorffdegrelle

Dzielne pismo "Nigdy Więcej", które swego czasu promowało Antyfaszystę Roku Simona Mola odkryło, że pismo Templum Novum, w którego ostatnim numerze przedrukowano fragmenty mojej magisterki o Libanie jest tajną kwaterą nazistów wszelkiej maści. Dowodem na to ma być przedrukowany w jednym z poprzednich jego numerów wywiad z Leonem Degrelle przeprowadzony w 1937 r. przez ... Jerzego Waldorffa. Czemu nikt nie zwracał dotąd uwagi na faszystowskie oblicze miłośnika Powązek? Co na to premier, prezydent, Episkopat?

Notabene dziennikarze ,,Nigdy Więcej" nic nie napisali o moim tekście! A przecież wiadomo, że po pijaku śpiewam zwykle ustaszowskie piosenki.

17:29, foxmulder2 , Misc
Link Komentarze (4) »
wtorek, 19 lutego 2008
Odlazimo na Kosovo ravno
a

Powyżej: dedykowane głupcom, którym się marzy liberalna demokracja w Kosowie. Zniszczone przez bandytów z UCK kościoły w tej prowincji.

O Kosowie pisałem już wcześniej, choćby w tym artykule. Wkurza mnie to, że Zachód mając do wyboru proeuropejskiego, prawicowego, katolickiego, eks-dysydenta Tadicza i powiązanego od 1996 r. z bin Ladenem postkomunistycznego bandytę Hashima Thaci, wybiera tego drugiego. Wrzuca stary europejski kraj w objęcia Rosji a wspiera lipne państewko, które może przetrwać tylko dzięki przemytowi narkotyków i naszym pieniądzom chętnie wydawanym przez Brukselę. Wkurza mnie też entuzjastyczne stanowisko polskiego rządu w tej sprawie. Nie musimy uznawać władzy bandytów nad Kosowem, tak jak nie uznały tego choćby Hiszpania, Grecja i Chorwacja (!). Donaldzie Tussku: Kosowo to nie Kaszuby! Radosławie Sikorski: żebym nie musiał kiedyś zaśpiewać końcowego fragmentu piosenki Jasenovac (tego o Raczanie), ale o Tobie!

poniedziałek, 18 lutego 2008
Stvaranie lażnej drżawy

belgrade

Kosowo ogłosiło niepodległość a na ulicach Belgradu zamieszki. Do nowej wojny raczej nie dojdzie, Serbowie stracili już tą prowincję dobre 9 lat temu. Szkoda tylko, że Zachód nie wykorzystał w 2004 r. antyserbskich pogromów w Mitrowicy, by rozwiązać ten palący problem. Teraz po woli na Bałkany będzie wracała destabilizacja. Preszewo, Tetowo, serbska i chorwacka część Bośni... Tak jak z Jałtą i przejęciem Chin przez komunistów - można było tego uniknąć.

sobota, 16 lutego 2008
Bubel Band

a

Jazda lepsza niż Kononowicz, Jożin z Bażin czy konferencje Palikota: Leszek Bubel w teledysku razem z Bolesławem Szanicerem (szefem Gminy Starozakonnych - byłym dyrektorem cmentarza żydowskiego na Okopowej, który stracił stanowisko, bo pokłócił się z Schudrichem :) . Kilka scen naprawdę rozwala :)

piątek, 15 lutego 2008
Daj ukraść, bo cię wysadzimy w powietrze

saudi royals

Premier Tony Blair naciskał na wstrzymanie śledztwa dot. korupcji przy sprzedaży broni do Arabii Saudyjskiej. Rijad miał grozić, że jak śledczy będą zbyt wnikliwi, to Saudowie wstrzymają współpracę wywiadowczą z Wielką Brytanią i będzie kolejne 7/7.

czwartek, 14 lutego 2008
Walentynki 2008

aussie

W ubiegłym roku była fotka Izraelki, teraz Australijki :)

10:50, foxmulder2 , Misc
Link Komentarze (3) »
Więcej o Mugniyeh

mugniyeh

Mugniyeh podczas porwania samolotu linii TWA w 1985 r.

Imad Mugniyeh został zabity przez małą bombę umieszczoną pod siedzeniem jego samochodu. Wysadzono go w powietrze, gdy jechał na spotkanie do irańskiej ambasady w Damaszku.Ten sam modus operandi jak w przypadku zabójstwa Ghaleba Ghali, terrorysty z Islamskiego Jihadu, w Damaszku w X 2004 r. Były agent CIA i doradca 3 prezydentów USA Bruce Riedel wskazuje na odpowiedzialność Mosadu. Władze USA wyraziły swą radość ze śmierci znanego zabójcy, mającego na rękach krew Amerykanów. Iran i Syria zastanawiają się nad odwetem.

środa, 13 lutego 2008
Zabili Imada Mugniyeh!

mugniyeh

W zamachu bombowym w Damaszku zginął jeden z najskuteczniejszych terrorystów XX-go wieku Imad Fayez Mugniyeh. Początkowo działał w arafatowskiej Force-17, potem uznał jednak, że OWP nie jest zbyt radykalna i zaczął pracować dla irańskiego wywiadu. W latach '80-tych stał za krwawymi zamachami na amerykańskie i francuskie koszary oraz ambasady w Bejrucie, porwania zachodnich obywateli (w tym szefa bejruckiej placówki CIA Billa Buckleya). W 2000 r. jego ludzie przebrani w mundury ONZ porwali 3 izraelskich saperów na Farmach Sheba. Miał też on swój udział w porwaniach i ostrzale rakietowym, który doprowadził w 2006 r. do wojny Izraela z Hezbollahem. Razem z Osamą bin Ladenem współpracował w Komitecie Trzech Międzynarodówki Hezbollahu. Za jego głowę wyznaczono nagrodę w wysokości 25 mln $ - tyle samo, co za bin Ladena. Ciekawe, kto ją dostanie...

Vanredne stanje

vanredni

Polska nie powinna przyłączać się do uznania niepodległości Kosowa. Poprzez secesję tej serbskiej prowincji Europa zyska tylko kolejny protektorat, w który będzie musiała ładować miliardy euro (a mogłyby one trafić chociażby na odwierty o. Rydzyka). Poza tym Kosowo jest już dzisiaj ważnym centrum mafijnej działalności w Europie, handlu narkotykami i terroryzmu. O ile wspieranie UCK ze strony NATO było bardzo sensowne, gdy chodziło o obalenie Milosevica (za którym Serbowie wcale nie tęsknią) i wywalenie Rosji z tego regionu (znacząco się to przyczyniło do wzrostu bezpieczeństwa Polski), to teraz jest to kontrproduktywne i grozi alienacją Serbii, odwróceniem się Belgradu od Zachodu i polityczno-gospodarczym podbojem Bałkanów przez Rosję (co się nie udało nawet Stalinowi). Zwracam się więc z apelem do ministra Sikorskiego: UCK to nie Sojusz Północny, nie uznawaj rządów terrorystów nad europejską ziemią!

Płonący grobowiec

joseph tomb

Według przedstawicieli palestyńskich służb bezpieczeństwa Palestyńczycy próbowali podpalić grób biblijnego patriarchy Józefa w Betlejem. To już trzecia taka próba. Ponadto został on już wcześniej splądrowany. Jak widać taka sama kultura panuje tam jak w Kosowie, gdzie UCK pali kilkusetletnie cerkwie, które przetrwały turecką okupację. (A w Bośni saudyjscy wahabici niszczą zabytkowe meczety, bo są one ,,zbyt pyszne" jak na gusta wahabitów).

wtorek, 12 lutego 2008
Chińscy szpiedzy

china

FBI aresztowała w Nowym Orleanie Gregga Bergersena analityka Departamentu Obrony i zarazem byłego inżyniera Boeinga oraz dwóch Chińczyków. Powodem zatrzymania było przekazywanie przez nich tajemnic wojskowych USA wywiadowi ChRL. To czubek góry lodowej. Najwięcej do wycieku tajemnic technologicznych USA przyczyniły się jak dotąd wielkie koncerny z tego kraju, które w latach '90-tych zaczęły inwestować w ChRL. Jak wiadomo nie ochrona patentowa jest tam czysto iluzoryczna...

 
1 , 2
Zakładki:
Ciekawe strony - moje i moich przyjaciół
FAJNE BLOGI - wybór należy do Ciebie
Geostrategia, globalna polityka etc.
Katolicyzm
Konspiracjonizm, millenaryzm, ufologia (LINKI WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH!)
Polskie Radio
X
Y