czwartek, 30 listopada 2006
Sibel Edmonds

edmonds

Sibel Edmonds to tłumaczka z FBI, która natrafiła przy okazji zwalczania islamskich terrorystów i handlu narkotykami na opór pewnego bliskowschodniego lobby. Było to lobby tureckie i saudyjskie. W tym i tym tekście opisuje ona porażające wpływy tych grup. A nam się wmawia, że w USA wszystkim kręci lobby żydowskie... 

środa, 29 listopada 2006
Syryjski terroryzm w Libanie

asad

Libańska gazeta al-Mustaqbal podała, że władze Libanu odkryły siatkę 200 syryjskich agentów, którzy planowali dokonać 36 politycznych zabójstw w Libanie. Szkoleni byli oni w palestyńskich obozach i należeli w większości do frakcji Fatah Abu Musy. Abu Musa w 1983r. dokonał krwawego buntu w OWP przeciw Arafatowi. Był syryjskim agentem. Był odopowiedzialny za masakrę w chrześcijańskim miasteczku Damour w 1976r.

wtorek, 28 listopada 2006
Jennifer Eccleston

miss

Troszeczkę mnie zaszokował powyższy obrazek. Miss szoku i przerażenia? Twarzą medialną irackiej operacji dziennikarka CNN? Czy wojna jest sexy? Czemu nie... Tutaj znalazłem stronkę jej fanów. Muszę przyznać: fajnie się uśmiecha:)

pope

11:16, foxmulder2 , Misc
Link Komentarze (1) »
Refleksje powyborcze

marcinkiewicz

Mieszkańcy Warszawy zagłosowali na panią z mięsnego rozmawiającą z Duchem Świętym, Krakowiacy wybrali gostka, który im rozkopał rynek, przepędził Pendereckiego i porównał Busha do Stalina, w Poznaniu mieli wybór między Krollopem a abp. Paetzem, w Białymstoku nie poznali się na Kononowiczu... Na szczęście w Lublinie przepadła Sierakowska, w Szczecinie odpadł dziwnym trafem nie siedzący jeszcze w więzieniu Piechota, a Łódź zdobył popierany przez Davida Lyncha ,,skandalista" Jerzy Kropiwnicki.

Maciej Białecki przewiduje, że HGW zatopi warszawską Platformę i szybko się skompromituje. Być może wytnie ją prezydent Tusk, tak jak wszystkich wyróżniających się platformersów. A co z Marcinkiewiczem?

W 1960r. Nixon przegrał bardzo małą różnicą głosów z JFK. W 1962r. pokonał go jakiś szmaciarz w wyborach na gubernatora Kalifornii. W 1968r. Nixon dokonał triumfalnego powrotu a w 1972r. zdobył ogromną przewagą głosów druga kadencję - do czasu, gdy go wrobiono w Watergate był jednym z najpopularniejszych amerykańskich polityków. Czyżby więc w 2010 nastąpił ,,powrót króla" (nie mam tu na myśli przywrócenia monarchii:)? Czy też może sprawdzi się przedtem czyszcząc MSZ lub Orlen?

niedziela, 26 listopada 2006
Litwinienko: Putin to pedofil!

poznań

Aleksander Litwinienko w jednym ze swoich artykułów pisał, że Putin to pedofil. Po skończeniu Instytutu Andropowa, który przygotowywał oficerów KGB od pracy zagranicą, Putin został skierowany na niższe stanowisko w Leningradzie, pomimo idealnej znajomości niemieckiego. Była to oczywista anomalia i marnowanie talentu młodego funkcjonariusza. Stało się tak z powodu zdobycia dowodu pedofilskich skłonności Putina przez jego zwierzchników. Kiedy obecny prezydent Rosji został szefem FSB, usunął wszystkie obciążające go dowody, w tym kręcony z ukrycia film przedstawiający jak uprawia seks z młodym chłopcem. Artykuł Litwinienki dostępny jest tutaj 

sobota, 25 listopada 2006
Assassination of Russia

litwinienko

Zamordowany dawny rosyjski szpieg Litwinienko przed śmiercią wyjechał do Izraela i spotkał się tam z dawnym CEO Yukosu Leonidem Newzlinem. Przekazał mu ,,dokumenty mogące potencjalnie zniszczyć rosyjskich przywódców". Dotyczyły one Yukosu, ale warto też przypomnieć co na swej stronie Litwinienko pisał o zamachach z 1999r. Tutaj możecie sobie obejrzeć napisany na podstawie jego książki film Assassination of Russia

piątek, 24 listopada 2006
Liban: będzie Budapeszt?

cross

Dotychczas ostrożny Amine Gemayel wezwał do marszu na siedzibę prezydenta Lahuda. 800-tysieczny tłum wzywał do rozprawy z Syrią. Wojsko ustawiło się wzdłuż poszczególnych wyznaniowych dzielnic w Bejrucie i pilnuje, by nie doszło do zamieszek. Wcześniej Hezbollah groził, że wyprowadzi ludzi na ulice, by obalić rząd Siniory. Widać Syria spróbowała to zrobić eliminując ministrów - zgodnie z konstytucją rząd nie może rządzić gdy ma ich mniej niż 2/3 - po opuiszczeniu go przez Amal, Hezbollah i Aounistów trochę do tego brakuje. Syria chce powtórzyć wyraźnie sytuację z roku 1988. Więcej tutaj

czwartek, 23 listopada 2006
HGW Santa Subito!

Holy Spirit

Hanna Gronkiewicz-Waltz wielokrotnie rozmawiała z Duchem Świętym. Co więcej w 1995r. Duch Święty powiedział jej, że wygra wybory prezydenckie (1995). Są na to świadkowie. Po przegranych wyborach uratował ją od kłopotów finansowych, poprzez (według niepotwierdzonych informacji) natchnienie Zygmunta Solorza-Kroka-Żaka-Podgórskiego-Zegarka-Zega do wykupienia jej cegiełek wyborczych. Po tym HGW okazała wobec Zegarka uczynek miłosierdzia pozwalając mu opierdzielić Bank Staropolski. Miłosierna HGW wspomogła też handlujących długami szpitali. Uzyskała też dzięki Duchowi Świętemu 50% zniżkę dla całej rodziny na bilety lotnicze LOT. Duch Święty zapewnił jej też amnezję podczas przesłuchań przed komisją ds. PZU. Chwalmy Pana! Alleluja! HGW Santa Subito! 

2 teksty o Bliskim Wschodzie

Na początek tekst Symura Hersha o tym co się dzieje teraz w sprawie Iranu - długi, ale warto przeczytać.

Tymczasem Richard Hitchens napisał wyjątkowo mądry tekst o tym, że James Baker jest ostatnią osobą, której powinniśmy słuchać, gdy chodzi o porządkowanie Bliskiego Wschodu.

środa, 22 listopada 2006
POPiSowy spór w Krakowie

dupek

Majchrowskiego nazywam za Bushem ,,Major League Asshole". Nie lubię go za organizowanie lewackich, antyamerykańskich manif różnych obdartusów, za kumplowanie się z oficerami WSI, otaczanie przestępcami i wspieranie postkomuszego betonu. Szczegóły tej działalności macie chociażby tutaj (szczególnie polecam ten i ten artykuł). Zaszokowało mnie więc zachowanie Tuska wobec sprawy udzielenia poparcia prof. Terleckiemu przez Rokitę. O ile taki dupek jak Szczypiński zawsze się może na poziomie lokalnym zdarzyć,  to ,,człowiek z zasadami" powinien zachowywać się przyzwoicie. PiS udzieliło poparcia PO w Lublinie przeciw Sierakowskiej a w Szczecinie przeciwko Piechocie. Do podobnych lokalnych porozumień doszło w innych miastach a prezydent Tusk gwałtownie atakuje tylko to porozumienie za którym stał Rokita - czy to nie głupio wygląda?  

wtorek, 21 listopada 2006
Pierre Gemayel zabity przez Syrię

gemayelgemayel2

Libański minister przemysłu i jeden z przywódców antysyryjskiej opozycji Pierre Gemayel zginął po tym, gdy jego konwój wpadł w zasadzkę na przedmieściach Bejrutu. Za zamach odpowiada najprawdopodobniej Syria - skutecznie w ten sposób ustawiająca scenę polityczną Libanu od lat '70-tych. Syryjscy agenci zabili min.: przywódcę szyitów imama Musę al-Sadra, Kamala Junblata, prezydentów Bashira Gemayela i Rene Mouwada, premierów Rashida al-Karamiego i Rafika al-Haririego.

poniedziałek, 20 listopada 2006
Kto zabił RFK?

rfk

Na zdjeciach z miejsca zabójstwa Roberta F. Kennedy'ego można znaleźć aż trzech agentów CIA związanych min. z inwazją w Zatoce Świń. Jednym z nich był David Sanchez Moralez, o którym jego kumpel Tom Clines mówił, że ,,jeśli widzicie go na ulicach jakiejś południowamerykańskiej stolicy, bądźcie pewni, że będzie tam zamach stanu". W 1973r. podczas kłótni z kolegami wyraził się w ten sposób o braciach Kennedy: ,,Byłem w Dallas, gdy dorwaliśmy sk... i byłem w Los Angeles, gdy dorwaliśmy małego gnojka". Moralez zmarł w 1978r. na zawał serca, gdy miał zeznawać przed komisją kongresu ds. zabójstw.

17:52, foxmulder2 , Historia
Link Komentarze (4) »
niedziela, 19 listopada 2006
Czemu Blair krytykuje wojnę w Iraku?

bliar

Blair powiedział, że wojna w Iraku jest katastrofą. Zrobił to w ramach dyplomatycznego otwarcia USA-UK na Syrię. Debka wszystko wyjaśnia. Pisałem o tej obłędnym pomyśle Bakera już wcześniej... 

sobota, 18 listopada 2006
Nanotechnologia w służbie wojny

nano

Izrael planuje stworzenie bionicznego szerszenia, którym można by sterować, po to by tropić i zabijać terrorystów. Pomysł jak z Aeon Flux... Co nastepne? Nanomaszyny w szczepionkach robiące sztuczne zakrzepy w układzie krwionośnym? Nanomaszyny dokonujące operacji chirurgicznych lepiej niż doktor Religa?

13:58, foxmulder2 , Millenium
Link Komentarze (1) »
piątek, 17 listopada 2006
Dwa teksty z Polskiego Radia

kreml

Dla miłośników mojej twórczości: artykuł ,,Największa broń imperium" poświęcony metodom propagandowym Kremla.

Polecam także inny tekst (niestety nie mój) o gigantach

 
1 , 2 , 3
Zakładki:
Ciekawe strony - moje i moich przyjaciół
FAJNE BLOGI - wybór należy do Ciebie
Geostrategia, globalna polityka etc.
Katolicyzm
Konspiracjonizm, millenaryzm, ufologia (LINKI WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH!)
Polskie Radio
X
Y