czwartek, 31 grudnia 2009
2009 - Rok Niedokończonych Spraw
Rok 2009 - zarówno dla mnie jak i dla świata - był nienajgorszy. Dobrze go zapamiętam. Ale był to przede wszystkim Rok Niedokończonych Spraw. Piszę nie tylko o swoich sprawach osobistych. Zaczęła kończyc się recesja - kryzys wciąż jednak trwa. Wiele konfliktów na świecie jest "zamrożonych" i czeka na eskalację - Izrael, Liban, Jemen, Iran, Pakistan, Afganistan, Somalia, Kaukaz, Ameryka Południowa, Ukraina... USA miotają się pomiędzy resetem a starym dobrym Projektem Nowego Stulecia. W Rosji powoli narastają sprzeczności późnego putinizmu. Chiny nabierają dopiero przekonania o swej supermocarstwowości i wciąż boją się "iśc na całośc". Unia Europejska nie zaradziła swym głównym bolączkom i jest rozrywana partykularyzmami dawnych mocarstw. Polska przeżyła polityczny "minikryzys" i czeka na jego przedwyborczą eskalację. Świat postraszyła w 2009 r. mała epidemia - na szczęście epidemia raczej "nieudana". Przesąd globalnego ocieplenia został zdemaskowany, ale wciąż ma wielu zwolenników. Nawet sprawa Polańskiego nie znalazła jeszcze finału. Co więcej, ową "tymczasowośc", "niepełnośc", "małą stabilizację" roku 2009 daje się odczuc patrząc na to w jaki sposób świętujemy. Kluby narzekają na brak klientów, Warszawa senna, kumple nie dają się namówic na imprę... Jakby wszyscy wiedzieli, że ten sylwester to tylko dosyc przypadkowa data w kalendarzu. Czy tak wygląda Początek Końca Historii?

Życzę więc wszystkim, by rok 2010 był rokiem, w którym wszystkie dobre sprawy zostaną doprowadzone do szczęśliwego końca. I oby nie był to Rok Niebezpiecznego Życia.

13:50, foxmulder2 , Misc
Link Komentarze (1) »
Święty Mąż
Powyżej: nie wszyscy Irańczycy traktują ajatollaha Chamenei jako osobę godną szacunku...

Dezerterzy z irańskich służb opowiadają na Zachodzie o prywatnym życiu ajatollaha Chamenei - najwyższego przywódcy Iranu. Okazuje się on byc potężnym biznesmenem prowadzącym szeroko zakrojoną działalnośc w Europie. Ma sześc pałaców, ponad setkę dorodnych koni wyścigowych oraz dużą kolekcję... lasek (nie chodzi tu o harem, ale o laski do podpierania się:). Poza tym bardzo lubi kawior i łososia a także chętnie słucha pieprznych dowcipów.

Tymczasem nieformalni liderzy opozycji: Chatami, Musawi i Karubi prawdopodobnie uciekli z Teheranu z obawy o swoje życie. Ostrzeżenie podziałało. A irańskie służby potrafią by bardzo brutalne. Poniżej: irańska policja rozjeżdża rannego demonstranta. Skąd my znamy takie obrazki?

wtorek, 29 grudnia 2009
Męczennik aszury

Sytuacja w Iranie robi się naprawdę ciekawa. Opozycyjni demonstranci rozbrajają nawet policjantów. Kroplą , która przepełniła szalę było zabójstwo Sajeda Musawiego, bratanka kandydata na prezydenta. Sajed nie został jednak zastrzelony w trakcie demonstracji. Egzekucji dokonano przed jego domem. 
Gaciowa bomba

Tak wyglądała bomba, za pomocą której Nigeryjczyk chciał wysadzic samolot linii Nothwest. Co ciekawe, niedoszły zamachowiec próbował wejśc na holenderskim lotnisku do samolotu bez paszportu (!). Pomógł mu się tam dostac tajemniczy wspólnik. Al-Kaida twierdzi zaś, że próba zamachu to odpowiedź na amerykańskie naloty w Jemenie. No cóż, media nareszcie zaczynają mówic o tej wojnie...
poniedziałek, 28 grudnia 2009
Generał Italia - Euro 2012. Git Produkcja przeszła samą siebie!
16:16, foxmulder2 , Misc
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 27 grudnia 2009
Kosowo na Zachodnim Brzegu
Egipt, Arabia Saudyjska i Emiraty wspólnie przygotowują deklarację ogłoszenia niepodległości Palestyny. Może ona liczyc na poparcie Rosji, Chin, Francji i Wielkiej Brytanii (Radek Sikorski też pewnie się podłączy). Nie wiadomo czy USA skorzysta z weta w Radzie Bezpieczeństwa. Powstanie więc Kosowo na Zachodnim Brzegu. Dlatego też Abbas nie chce już negocjowac z Netnjahu i pozwala swoim ludziom na terrorystyczne incydenty.  Może się jednak przeliczyc. Jordania już potajemnie układa się z jego największym wrogiem - Hamasem. 
Nigeryjczyk
Zamachowiec z lotu 523 Abdul Faruk Abdulmutallab nie był chłopakiem z paryskich przedmieśc czy slumsów jakiegoś miasta Północnej Afryki. To członek "elity". Bogaty syn nigeryjskiego ministra-bankiera. Człowiek, który przyłączył się do dżihadu albo ze wzlędu na przekonania, albo "dobrą zabawę" jaką daje terroryzm. 

Co ciekawe jego ojciec już wcześniej zwracał uwagę odpowiednim służbom na niepokojące, radykalne powiązania syna. Z tego względu Brytyjczycy odmówili przyszłemu zamachowcowi wizy. Wizę wydali mu za to Amerykanie (ciekawe czemu tak chętnie dają wizy i zielone karty dżihadystom z Trzeciego Świata, a pracowitym Podhalanom już nie?). Ochrona na lotniskach też po raz kolejny się nie popisała. Zamachowiec bez problemu wniósł na pokład ładunek wybuchowy. Na szczęście nie umiał się nim dobrze posłużyc, a pasażerowie wykazali się czujnością. 
sobota, 26 grudnia 2009
Northwest 253
Niemal osiem lat temu Brytyjczyk jamajskiego pochodzenia Richard Reid próbował wysadzic samolot za pomocą bomby ukrytej w adidasach.

Jakiś Euro-Nigeryjczyk (przyznający się do powiązań z al-Kaidą) próbował wysadzic w powietrze samolot linii Northwest z Amsterdamu do Detroit. Na szczęście mu się nie udało, ale za to poparzył się "wybuchowym proszkiem". No cóż nowinki techniczne euro-al-Kaidzie nie wychodzą...

Tymczasem Amerykanom udało się w Jemenie skutecznie zbombardowac imama al-Awkalego, mentora terrorysty z Ft. Hood. Chciałoby się zaśpiewac motyw z "Team America" : "America! F*ck! Yeah!".

czwartek, 24 grudnia 2009
Wesołych Świąt!

Zdrowych, wesołych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia Czytelnikom Bloga życzy 

Hubert Kozieł
oraz
Bractwo Aleksandra VI
13:36, foxmulder2 , Misc
Link Komentarze (3) »
wtorek, 22 grudnia 2009
Służby sprofanowały Auschwitz?


(Nie)oficjalnie kradzież napisu "Arbeit Macht Frei" zlecił "szalony szwedzki kolekcjoner". Może jestem paranoikiem, ale wydaje mi się to podejrzane. W styczniu mamy 65-tą rocznicę wyzwolenia obozu (tutaj mamy historyczną nieścisłość. Sowieckie wojska nie zdawały sobie sprawy z istnienia obozu i wkroczyły do niego parę dni, gdy został w popłochu porzucony przez esesmanów. Obóz był więc już wolny, gdy wchodzili do niego zwiadowcy RKKA). Niedawno zaś, zarówno premier Putin jak i frau Steinbach rozpoczęli swoje historyczne ofensywy. Nie trudno się domyślić, że im obu zależy, by świat uznawał Polaków za maniakalnych antysemitów. W ten sposób realizują swoje cele strategiczne i odwracają uwagę od zbrodni własnych środowisk (sowiecko-rosyjskich służb oraz progrobowców niemieckiego narodowego socjalizmu) a także własnych idoli (Stalina i "niemieckich patriotów z SS").Powyżej: kadr z filmu "Soviet story". Sowiecki oficer heiluje towarzyszowi z SS.

Przypominam mój artykuł sprzed kilku lat "Antysemityzm bez antysemitów" mówiący o tym, jak postkomunistyczne służby kreowały "brunatne zagrożenie" w III RP.
12:21, foxmulder2 , Historia
Link Komentarze (7) »
niedziela, 20 grudnia 2009
USA nie zaatakują Iranu. Atakują za to cele w Jemenie
Obama i Netanjahu dają Iranowi jeszcze pół roku czasu. Czyli, że do połowy 2010 r. Iran nie zostanie zaatkowany!

Tymczasem trwa już kolejna wojna prowadzona przez pośredników pomiędzy Iranem a USA - w Jemenie. Prezydent Obama rozkazał dokonac ataku pociskami Cruise na jemeńskie "obozy szkoleniowe al-Kaidy". Rozkaz wykonano. 

Rebeliańci Houthi twierdzą, że atakuje ich amerykańskie lotnictwo. W jednym z nalotów miało zginąc 63 cywilów.

Wojna w Jemenie wciąż nie jest relacjonowana przez polskie media.
sobota, 19 grudnia 2009
Prymas inter agentam

Józef Szaniawski w arcyciekawym wywiadzie dla "Dziennika" opisał jak peerelowskie służby wpadły na trop płka Kuklińskiego: Amerykanie przekazywali raporty "Jacka Stronga" papieżowi Janowi Pawłowi II. Gdy JPII leżał po zamachu w klinice Gemelli, jedno z opracowań trafił do watykańskiego Sekretariatu Stanu - instytucji naszpikowanej komunistyczną agenturą. Stamtąd przekazano je za Żelazną Kurtynę. A że raport dotyczył przygotowań do stanu wojennego a informacje w nim zawarte znała tylko wąska grupa osób, pętla służb zaczęła się zacieśniac wokół płka Kuklińskiego. 


Katolewica (zarówno liberalna jak i radiomaryjno-endecka) stara się nas przekonac, że ci wszyscy "Greye", "Filozofowie", "Fermo", "Prorocy", "Hejnały" i "Cappino" nikomu nie szkodzili. No może tylko "ukraińskim nacjonalistom", "antysemitom" lub "Żydom z KOR"... Tak naprawdę, wymienieni powyżej pederaści byli elitarnymi żołnierzami sowieckiego Imperium. Działali na ważnym froncie Zimnej Wojny i infiltrowali "ważny ośrodek imperializmu" - Watykan oraz ostoję opozycji antykomunistycznej - Kościół Katolicki. Jak widac z przykładu dotyczącego płka Kuklińskiego potrafili byc równie groźni dla Zachodu jak Ames czy Philby a dla Polski jak V-ty, stworzony przez UB, Zarząd WiN. 

I właśnie jeden z tych ludzi - abp. Henryk Muszyński został dzisiaj prymasem Polski. Oczywiście zaprzecza, że był TW, ale podejrzanie szybko odnalazł (również zaprzeczającego) swojego oficera prowadzącego. Wszyscy o tym oczywiście zapomnieli. Muszyński założył pierścień abp. Świnki i ornat z XVIII w. ucałował krzyż z XIII w. i odprawił Mszę obok relikwii św. Wojciecha w najstarszej polskiej katedrze. Koncelebrowali z nim Dziwisz i Cappino. Ciekawe, czy gdzieś w tylnych rzędach gnieźnieńskiej katedry nie przysiadł gdzieś sobie w cieniu jego oficer prowadzący i niekryjąc wzruszenia, międląc w rękach ostatni, historyczny numer "Trybuny", przypominał sobie "stare dobre czasy". 


Terrorysta z Mumbaju pracował dla CIA
David Headley, terrorysta z Lashkar-e-Toiba, który robił rekonesans przed zamachami w Mumbaju (udając Żyda badał m.in. centrum Chabad), prawdopodobnie był podwójnym agentem. W 1977 r. został złapany przez Amerykanów na szmuglu heroiny. Zaczął więc współpracowac z DEA. Później, po 911, zaczął pracowac również dla FBI i CIA. Na podstawie jego doniesień Amerykanie powiadomili Indie, że szykowany jest w Mubaju spektakularny zamach. Źle podali jednak jego przewidywaną datę. 
Nad Moskwą też testują Buławę?
a

Obcy to jednak ch..je! Byli nad Kremlem i nie zrobili Independence Day...
13:58, foxmulder2 , Nephilim
Link Dodaj komentarz »
Uroki cyberwojny

Iraccy terroryści za pomocą software'u za 26 $ uzyskali dostęp do transmisji obrazu jakie przekazują do Centrali kamery umieszczone w amerykańskich Predatorach. 

Hackerzy z Korei Północnej mogli zaś wykraśc Korei Południowej amerykańskie plany wojenne. 
13:54, foxmulder2 , Millenium
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2 , 3
Zakładki:
Ciekawe strony - moje i moich przyjaciół
FAJNE BLOGI - wybór należy do Ciebie
Geostrategia, globalna polityka etc.
Katolicyzm
Konspiracjonizm, millenaryzm, ufologia (LINKI WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH!)
Polskie Radio
X
Y