czwartek, 30 marca 2006
Saudyjski program nuklearny

saudinuke

Niemiecki magazyn ,,Cicero" podaje, że Arabia Saudyjska prowadzi wspólnie z Pakistanem tajny program nuklearny. W 2003r. podczas pielgrzymki Haj przybyli do Arabii Saudyjskiej pakistańscy naukowcy udający pielgrzymów - po pewnym czasie zniknęli ze swoich hoteli. Arabia Saudyjska współpracowała z Pakistanem przy produkcji broni nuklearnej od połowy lat '90-tych. Według amerykańskiego analityka Johna Pike'a ,,na połowie pakistańskich broni jądrowych można znaleźć saudyjskie kody kreskowe", gdyż Arabia Saudyjska współfinansowała pakistański program jądrowy. Zdjęcia satelitarne wskazują, że na południe do Riyadu w al-Sulaiyi znajduje się tajne podziemne miasto i dziesiątki silosów z rakietami. Te rakiety to pakistańskie  Ghauri

środa, 29 marca 2006
Moussaoui

moussaoui

Moussaoui się przyznaje i co z tego wynika...

Meier Amit (drugi szef Mosadu) mówi: ,,Mamy III wojnę światową"

Refleksje powyborcze

kadima

Te historie o spiskach żydowskich, to totalna lipa. Żydzi to naród tak samo głupi jak inne - czego dowodzą wczorajsze wybory. Zmęczeni nadzwyczaj nudną kampanią Izraelczycy wybrali partię, która zapewni im kontynuację procesu ,,pokojowego" czyli dalsze odwroty, zamachy i niepotrzebne zgony. Olmert będzie musiał się zmierzyć z Hamasem a jest na to za cienki. 

A teraz za Debką wyniki wyborów (99% okręgów):

Kadima - 28 miejsc w Knesecie  Labor - 20  Shas (sprzedajni ortodoksi) - 13

Israel Beitenu (nacjonaliści) - 12  Likud -11 (Niestety...) Partie Arabskie- 10

National Union-NRP - 8   Emeryci i Renciści - 7 Torah Judaism - 6

Meretz (lewacy) - 4

Z Likudu dostali się: Netanyahu, Shalom, Moshe Kachlon, Gilad Erdan, Gideon Sa'ar, Eitan, Ruby Rivlin, Naveh, Shteinitz, Livnat, and Natan Sharansky

Komentarz Uzi Landaua (Likud)

Więcej informacji: Arutz Sheva

wtorek, 28 marca 2006
Iraq- nation on a crack

al-sadr

Irackie partie szyickie chcą, by USA przekazały im pełną kontrolę nad irackim bezpieczeństwem (wtedy poderżną gardła wszystkim sunnitom:)

Tymczasem szyickie siły bezpieczeństwa już i tak działają jako szwadrony śmierci i stanowią nawet zagrożenie dla brytyjskich żołnierzy

Al-Sadr sformował ,,gabinet cieni" w Bagdadzie

Debka podaje, że Iran zwerbował Al-sadra do dużej dywersji w regionie

Tymczasem: Pentagon oświadcza, że nie sprawdza roli Rosji opisanej w zdobytych irackich dokumentach.

poniedziałek, 27 marca 2006
Vote Likud!

netanyahu

Jutro wybory w Izraelu. Mam nadzieję, że wygra Likud. W tej chwili 20% wyborców pozostaje niezdecydowanych, co daje szansę, że Kadima (Szambo) i Partia Pracy (Dawniej Partia Zdrady Narodowej obecnie Partia Lewackich Fagasów) będą miały skopane tyłki. Dlaczego jestem tak ostry wobec tych partii?

Partia Pracy zafundowała nam Oslo - czyli nie tylko dała największym wrogom Izraela część jego terytorium, ale tez uzbroiła ich (kurs snajperski dla OWP przygotowany przez CIA w 1996r. a zatwierdzony przez Peresa), tym samym burząc szansę na pokój i stabilizację w rejonie, wtedy gdy się pojawiły szanse na pokój i tym samym fundując nam długą wojnę. Obecnie nie ma nic do zaoferowania poza lewackimi frazesami.

Kadima - to szambo, gdyż skupia zarazem kontynuatorów Oslo jak i największych aferzystów zarazem. Została założona przez politycznego oszusta Ariela Sharona, który tłukł izraelskich prawicowców w latach '40-tych, którego misją życiową było sabotowanie Likudu, który jest jednym z najbardziej skorumpowanych izraelskich polityków i który ostatnio dostał wylewu, więc na szczęście nie kandyduje. Jest tam też jego kumpel Shimon Peres - główny architekt Oslo, według niektórych autorów  zleceniodawca zabójstwa Icchaka Rabina i przy okazji najbardziej skorumpowany polityk w dziejach Izraela. Jest tam także Olmert pełniący obecnie funkcję prezesa Judenratu (Zobaczcie jak izraelska policja na rozkaz Olmerta pacyfikowała osiedle Amona. Min.: wyrzucanie Żydów przez okna, tratowanie demonstrantów końmi itp. Do akcji zostały użyte oddziały składające się z Arabów, Druzów i Rosjan).

Likud zapewni, że nie będzie już odwrotów i negocjacji z Hamasem. Co doprowadzi do pokoju.

Poza tym sympatyzuję z PiSem a Likud to izraelski PiS.

sobota, 25 marca 2006
Gdzie się podziały WMD?

małachowski

Raczej nie było zaskoczeniem to, że Rosja informowała Saddama w 2003r. o planach Amerykanów. Pisano już o tym w IV 2003r. Informacje o tym, że Specnaz wywiózł WMD do Syrii też się pojawiały. Pisał o tym ,,Washington Times", o kierunku syryjskim także Debka (także tutaj)

Jeżeli to prawda, to czemu USA posługiwały się lipnymi historiami o WMD zamiast prawdziwymi?

piątek, 24 marca 2006
Kim Jong ILL handluje niewolnikami

kim

W stoczni gdańskiej pracują niewolnicy z Korei Północnej...   (Sądzę, że na przedsiębiorcę, który ich sprowadził powinno się nasłać ABW)

A tymczasem w Rosji to normalka - Kim płaci Putinowi niewolnikami, którzy wycinają drzewa na Syberii... (Putinem też powinno się zająć ABW)

Senator Barry Goldwater i ufoprawica

goldwater

Napisałem kiedyś tekst o ufologicznych fascynacjach amerykańskiej prawicy - w tym takich legend jak gen. McArthur czy prezydent Ronald Reagan.

Zafascynowany zjawiskiem UFO był też wielki reformator partii Republikańskiej - kandydat na prezydenta w 1964r. - senator Barry Goldwater.

Ostatnio Clark McClelland, były wysokiej rangi pracownik NASA, opisał swoją rozmowę, którą odbył z senatorem Goldwaterem w 1969r. A która poświęcona była w znacznej części... UFO, katastrofie w Roswell i niemieckim naukowcom zatrudnionym przez rząd amerykański.

Dowiedziałem się min., że Barry Goldwater był kumplem generała Blancharda - oficera, który w VII 1947r. był dowódcą 509-tej eskadry bombowej w Roswell, NM i który powiadomił wtedy świat o katastrofie UFO na ranczu Brazela pod Roswell...

16:17, foxmulder2 , Nephilim
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 23 marca 2006
Anna Marszałek - Bukkake Barbie

ania z zielonego wzgórza

Anna Marszałek była niegrzeczną dziewczynką i zasługuje na bukake...

Dlaczego?  Brała udział w spisku mającym na celu ,,odstrzelenie" Romualda Szeremietiewa. Sprawą zajął się Sylwester Latkowski a wcześniej ... tygodnik ,,Nie". Pamiętacie Państwo jak UOP aresztował na promie zdążającym do Szwecji ,,groźnego aferzystę" Zbigniewa Farmusa? Zbiegło się to czasie z artykułem ,,Kasjer z ministerstwa obrony" Anny Marszałek i Bertolda Kittela, w którym oskarżono Farmusa i Szeremietiewa o kolosalne przekręty w ministerstwie obrony. Tymczasem okazało się, że Szeremietiew na swój dom i i samochód zarobił uczciwie i nie ma żadnych dowodów na branie przez niego łapówek. Farmus wcale nie uciekał, tylko wyjeżdżał na kilka dni do córki przebywającej w Szwecji. Farmusowi nie przedłużono certyfikatu o dostępie do informacji niejawnych, nie z powodu podejrzenia o korupcję, ale dlatego, że wg. WSI nie wymienił WSZYSTKICH OSÓB , Z KTÓRYMI SIĘ KONTAKTOWAŁ W KANADZIE (FARMUS PRZEBYWAŁ W KANADZIE KILKANAŚCIE LAT I OSÓB TYCH BYŁO TYSIĄCE!). Efekt: złamana kariera legendy opozycji (,,Romuald Szeremietiew to dla mnie wzór bohaterstwa i patriotyzmu" - płk. Wojciech Brochwicz) i kontrakty na zakup: samolotu wielozadaniowego, transportera, rakiet i haubic przejęte przez układ Szmajdziński- Zemke. Doprowadziło to do gigantycznej kompromitacji polskiej armii w Iraku. - śmierci polskich żołnierzy z powodu kiepskiej jakości sprzętu.

Rewolucja Milinkiewicza

milinkievich rev

Niestety to co pisałem o Białorusinach się spełniło... Świadczy to tylko o ogromnym paraliżującym wpływie komunizmu na ludzi. Już Józef Mackiewicz poczynił ciekawą obserwację: czemu w Polsce pod rządami takich autorytarnych wojewodów jak Biernacki czy Bocianowski białoruski i ukraiński nacjonalizm rozkwitały  a w ZSRR - mimo ogromnej liczby białoruskich i ukraińskich szkół, teatrów, bibliotek i insytucji kulturalnych (w 1939r. po zajęciu Kresów Sowieci otworzyli tam więcej szkół niż było!) - nie było tych nacjonalizmów śladu? Nie z powodu terroru fizycznego (pod okupacją niemiecką w Polsce był on większy) , lecz z powodu rozbrojenia psychicznego (,,Niemcy robili z nas bohaterów, bolszewicy - g...." - Józef Mackiewicz), wpajania ludziom, że każdy akt przemocy doprowadzi do katastrofy, przejęcia nacjonalizmu przez komunizm i zwyczajnej NUDY życia pod komunizmem. Białorusini by obalić Lukaszenkę muszą wyjść z sowieckiego Matrixa - tzn. zrozumieć, że wolność muszą sobie wywalczyć a bez przemocy tego nie dokonają (muszą się jednak do tego przygotować!). Nie byłoby dzisiaj ani Izraela, ani Irlandii , gdyby nie karabiny, bomby i morze przelanej krwi.

wtorek, 21 marca 2006
Castro - będziesz sie smażył w piekle!

castro fall

Czego lewacy nie wiedzą o Castro (doskonały artykuł z Frontpage Mag):

- Castro doszedł do władzy pod hasłem obrony własności prywatnej i utrzymania sojuszu z USA. Wcześniej był min. zwolennikiem Hitlera i Mussoliniego. Batista był radykalnym socjalistą, który przeprowadził reformy społeczne, które przypisuje sobie Castro. Kubańska partia komunistyczna nie popierała Castro :)

- Castro wsadzał ludzi do obozów koncentracyjnych min. za homoseksualizm, słuchanie rocka czy noszenie długich włosów. Przez kubańskie gułagi przeszło 500.000 Kubańczyków. Dziesiątki tysięcy zostało rozstrzelanych a ich krew została za dewizy sprzedana za granicę.

- W 1961r. wybuchła na Kubie rebelia przeciwko rządom Castro, która została krwawo stłumiona min. przez sowieckich oficerów

- Castro dawał schronienie na Kubie terrorystom wszelkiego autoramentu i zwyczajnym bandytom zbiegłym z USA

- Na Kubie od czasu Batisty do 1986r. roczna liczba samobójstw wzrosła trzykrotnie. Później rząd utajnił statystyki.

- ZSRR zainwestował na Kubie 130 mld $ - to dziesięć razy więcej niż Plan Marshala.

 A teraz porównanie racji żywnościowych:

Food Ration in 1842 for slaves in Cuba:              Castro Gov. Ration since 1962  

meat, chicken, fish--8 oz                                                       2 oz.

Rice-- 4 oz.                                                                           3 oz

Starches-- 16 oz.                                                                    6.5 oz

Beans  4 oz.                                                                           1 oz.

poniedziałek, 20 marca 2006
Po Iranie będą Chiny - już was mamy sk***syny?

chinamaocommunist

Pentagon przygotowuje się na odparcie w niedalekiej  przyszłości inwazji Czerwonych Chin na Tajwan. Wysyła do Guam bombowce a na Pacyfik łodzie podwodne. W nowej strategii bezpieczeństwa znajdują się ostrzegawcze strzały wobec Rosji i Chin... 

niedziela, 19 marca 2006
Rozmowy z Białorusinami

milinkiewicz

Z rozmów, które przeprowadzałem z Białorusinami nie wyłania się optymistyczny obraz. Wszyscy zgodnie twierdzą, że ich naród nie pali się do rewolucji - poza tym na Białorusi jest teraz zbyt zimno. ,,Coś zaczną robić, dopiero wtedy gdy milicja zacznie bez powodu strzelać do ludzi". Przytoczę białoruski dowcip: ,,Wieszają Żyda. Żyd się szamocze minutę i umiera. Wieszają Polaka. Polak się szamocze 3 minuty i umiera. Wieszają Białorusina. Po pół roku przyjeżdżają pod szubienicę a on spokojnie sobie wisi. Pytają się: -Jak ty tak możesz żyć? On odpowiada: -Przyzwyczaiłem się. :)

Jednakże nie lubią swojego reżimu. Zwrócono mi uwagę, że te bilboardy po białorusku pod Stadionem Dziesięciolecia namawiające do głosowania na opozycję, to strata pieniędzy, bo wszyscy, którzy jeżdżą za granicę handlować i tak wiedzą, że mają głosować na Milinkiewicza:)

Santo Subito?

Niektórym, się to nie spodoba, ale muszę to napisać.

Dzisiaj w swoim kościele pierwszy raz zobaczyłem jak jakaś panienka bierze Komunię Św. w swe brudne łapy. Przecież Kościół to dopuszcza, o co ci chodzi oszołomie? Przecież w Komunii Św. na rękę nie ma nic złego?! - odpowiecie. Problem w tym, że jest to kolejna głupia nowinka liturgiczna wprowadzona po Sabacie Watykańskim II. Powoduje ona to, że katolicy zapominają o dogmacie transubstancji i to, że dopuszczają się do nadużyć liturgicznych (hoostie konsekrowane przez papieża na e-bay). Zwyczaj ten jest głęboko niekatolicki i był już potepiany przez Kościół w IIw. Został wprowadzony przez bandę modernistycznych sk*** w sutannach, bratających się z komuchami i islamistami. Niestety ta i inne głupie zmiany zostały usankcjonowane przez posoborowych papieży - w tym JPII. To dlatego nie płakałem po papieżu, a gdy jak (nie daj Boże!) ogłoszą go świętym, to nie będę się do niego modlił, tak jak nie modlę się do Jana XXIII.

Abp. Marcel Lefebvre santo subito!

sobota, 18 marca 2006
UFO nad Iranem a supertajne bronie Busha

tr3b

Ostatnio pojawiły się informacje o fali UFO nad Iranem ( więcej informacji tutaj i tutaj)

Warto w tym kontekście przypomnieć to, co powiedział dr-owi Richardowi Boyllanowi pewien wysokiej rangi oficer NSA: 90% UFO, które widzimy na niebie to tajna antygrawitacyjna flota powietrzna USA. W czasie wojny w Zatoce Perskiej nad Irak nadleciały latające trójkąty TR3B, które za pomocą broni elektromagnetycznej wyeliminowały iracką obronę przeciwlotniczą. Następnie buszowały po niebie F-117A. Później B-52 zrzuciły cały złom, który zalegał w magazynach od czasu wojny wietnamskiej. Większość z tego nie wybuchła. Należy się spodziewać, że w przypadku wojny z Iranem będzie podobnie.

Co ciekawe raz się zdarzyło, że na latającym trójkącie zaobserwowano kiedyś napis po angielsku: ,,PULL HERE"

17:15, foxmulder2 , Nephilim
Link Komentarze (3) »
 
1 , 2 , 3 , 4
Zakładki:
Ciekawe strony - moje i moich przyjaciół
FAJNE BLOGI - wybór należy do Ciebie
Geostrategia, globalna polityka etc.
Katolicyzm
Konspiracjonizm, millenaryzm, ufologia (LINKI WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH!)
Polskie Radio
X
Y