niedziela, 30 marca 2008
Tajna policja przy robocie...

riot

Czym się różnią dwa powyższe zdjęcia? Dolne jest wyretuszowane. Chińczycy usunęli z niego demonstranta z wielką szablą. Dlaczego? Bo świadkowie rozpoznali w nim komunistycznego policjanta. Przypominam, że podczas zamieszek w Tybecie w 1989 r. policjanci ChRL dostali rozkazy, by po cywilnemu plądrować sklepy i palić domy. Przewidywalne sztuczki...

policeman

Laser + Dywizjon 303

laser

Dwie ciekawostki: Departament Obrony USA ma prototyp samolotu z działkiem laserowym, które potrafi zniszczyć czołg z 20 km.

A tymczasem armia brytyjska chce Polakami zapchać sobie dziurę kadrową - w tym w RAF-ie! Powtórka z historii? :) Zwróćcie uwagę na ciepłe komentarze Brytyjczyków dotyczące tego pomysłu. (link podesłany przez wierną czytelniczkę z Wysp).

czwartek, 27 marca 2008
Merowing i Persefona

carla bruni

Muszę przyznac, że Francuzi po latach odzyskują styl. O ile wcześniej Sarkozy kojarzył mi się z Emilianem z "Taxi", to teraz kojarzy mi się z Merowingiem z drugiej części "Matrixa" :)

GCHQ potwierdza: zamieszki w tybecie prowokacją

china

Brytyjska agencja wywiadowcza GCHQ ma dowody w postaci zdjęc satelitarnych i danych z nasłuchu radiowego, że funkcjonariusze bezpieki ChRL przebrani za mnichów buddyjskich mordowali etnicznych Chińczyków w Tybecie i podpalali sklepy. Wyjaśnia to dlaczego "grupy młodych Tybetańczyków" w trakcie zamieszek atakowały tybetańskie wioski. Stara komunistyczna metoda: w latach '40-tych to się nazywało "bandą pozorowaną". Zastosowaną ją podczas pogromu kieleckiego i w XII 1970 r. (gdy przebrani w kombinezony robotników esbecy strzelali do milicjantów).

środa, 26 marca 2008
Zwycięstwo prowokacji

mackiewicz

Józef Mackiewicz (w środku, w białym płaszczu) w Katyniu w 1943 r.

W ramach promocji wiedzy o manipulacji bydłem... eeee społeczeństwami przedstawiam nieco już zapomniane dzieło Józefa Mackiewicza ,,Zwycięstwo Prowokacji". Całość dostępna on-line tutaj. Autor, największy polski antykomunista, pokazuje w nim jak Sowieci umacniali swoją władzę nad podbitymi narodami wykorzystując nacjonalizmy i zaszczepiając w umysłach ludzi nawyk bierności. Dużo tutaj dyskretnej polemiki z tezami Jędrzeja Giertycha i endeckich polrealistów (którzy głosili de facto podobne tezy co lewica laicka). Mimo, że książka została napisana w 1962 r. autor wskazywał już jako przykłady faryzeizmu politycznego działania ... Tadeusza Mazowieckiego. Na końcu książki znajduje się dodatek ,,Miejmy nadzieję" napisany w 1982r., w którym Mackiewicz pisze o swoim stosunku do Solidarności i stanu wojennego.

11:09, foxmulder2 , Historia
Link Komentarze (2) »
wtorek, 25 marca 2008
Chińska bezpieka w akcji

tibet

Ruan Ming, w latach '80-tych oficjel chińskiej partii komunistycznej, obecnie doradca prezydenta Tajwanu, twierdzi, że agenci-prowokatorzy bezpieki ChRL rozkręcali zamieszki na ulicach tybetańskich miast. Jest to elementem spisku Partii mającym na celu doprowadzenie do rezygnacji Dalaj Lamy i usprawiedliwienie silniejszych represji wobec Tybetańczyków. Tutaj macie zdjęcia, które wskazują, że chińska policja i armia przygotowywały się do stłumienia dużych zamieszek w czasie, gdy w Lhasie protestowało tylko 100 pokojowo nastawionych mnichów.

sobota, 22 marca 2008
Christos anesti! Alithos Anesti!

easter

Czytelnikom bloga składam życzenia: zdrowych, szczęśliwych i rodzinnych świąt Wielkiej Nocy!

15:43, foxmulder2 , Misc
Link Komentarze (2) »
czwartek, 20 marca 2008
Vrilem Chinoli, vrilem!

mao

Od lewej: Panczenlama (zdradził na rzecz maoistów), Mao i Dalaj Lama. Prof. Symonides, który powiedział Dalaj Lamie: ,,Religia to trucizna", nie zmieścił się w kadrze.

Komunistyczny gubernator Tybetu Zhang Qingli, ten sam który twierdził kiedyś, że ,,Partia jest dla Tybetańczyków jak Budda", zapowiada utopienie okupowanej prowincji we krwii. To walka duchowa - pomiędzy bezbożnym i niszczącym wszelką tradycję komunizmem a starożytną cywilizacją. Dalaj Lama twierdzi, że zrezygnuje, jeśli przemoc w Tybecie będzie kontynuowana. Bardzo lubię tybetańskiego przywódcę duchowego, ale uznaję jego słowa za czysty PR dla nie lubiącego przemocy Zachodu. Tybetańscy buddyści wielkokrotnie w historii okazywali się dzielnymi i zarazem okrutnymi wojownikami. Jeszcze w latach '60-tych dzięki wsparciu CIA prowadzili partyzancką wojnę przeciwko ChRL. Czas najwyższy, by zrzucili maskę ,,tolerancji" i ,,pokoju"...

Ciekawostka : bardzo krytyczna wobec buddyzmu książka, w której dosyć dobrze są opisane militarne tradycje tej religii. Wiedzieliście np., że tybetańscy lamowie marzyli, by reinkarnować jako generałowie podziemnego królestwa Shamballah, które ma podbić świat? Zdawaliście sobie sprawę z powiązań tych lamów z nazistami i tybetańskich inspiracji Juliusa Evolli?

środa, 19 marca 2008
Nakba a rebours

fatah

Mahmud Abbas planuje popsuć Izraelowi 60-tą rocznicę niepodległości. Chce zorganizować marsz setek tysięcy, jeśli nie 3 milionów Palestyńczyków na granicę państwa żydowskiego. Połączone to ma być z akcją dyplomatyczną państw arabskich. Nie wiadomo jednak, czy uzyska poparcie dla tej akcji ze strony wszystkich członków Ligii Arabskiej.

wtorek, 18 marca 2008
Mitrovica

mitrovica

Polscy i ukraińscy policjanci zaatakowani granatami w Kosowskiej Mitrowicy. (RadSik chyba tego nie zauważył. No cóż uznając Kosowo powiedział "A" i nie ma odwagi powiedziec "B" odnosząc się do agresji przeciwko naszemu państwu). Serbskie media piszą: prawie jak wojna. Gdy siły pokojowe nadal będą musiały za każdym razem pytac wysokiego komisarza ONZ  pozwolenie użycia gumowej amunicji (gorzej niż Srebrenica!), Serbowie przepędzą je z Mitrowicy sztachetami. A poważnie mówiąc : rząd w Belgradzie próbuje odzyskac chociaż północną, serbską częśc Kosowa. Weci poprzednich wojen zjeżdżają się tam z całej Serbii, by wziąc udział w starciach, które podobnie jak niedawne zamieszki w Belgradzie są reżyserowane przez Kusztunicę. Czy ta taktyka się opłaci? Zobaczymy. Wszystko zależy od tego czy USA zgodzą się zrekompensowac Belgradowi utratę Kosowa.

poniedziałek, 17 marca 2008
Hit

fbi pakistan

Czterech agentów FBI zostało rannych w eksplozji we włoskiej restauracji w Islamabadzie. Nie wierzę w przypadki. To było zaplanowane uderzenie. Departament S (operacje zagraniczne) pakistańskiego wywiadu ISI walczy w ten sposób z Departamentem C (zwalczanie terroryzmu wewnętrznego) i przy okazji ze zbytnio węszącymi Amerykanami. Przypominam o historii z Danielem Pearlem.

sobota, 15 marca 2008
Zabic historię...

tuSSk

Antoni Macierewicz ujawnił w czwartek u Pospieszalskiego, że przeciwko jednemu z wysokich oficerów SKW toczy się postępowanie gdyż... wydał książkę Anatolija Golicyna (którą jakiś czas temu zlinkowałem na blogu). Wcześniej dr Tadeusz Witkowski we ,,Wprost" opisał jak płk Grzegorz Reszka, p.o. szefa SKW mianowany przez ministra Klicha, wyrzucił go z pracy bo nie podobału mu się, że Witkowski... rozpoczął pracę nad słownikiem biograficznym funkcjonariuszy peerelowskich służb (opisującym m.in. czym się zajmowali po 1989r.). Wcześniej TuSSk groził historykom IPN, którzy chcieli wydac książkę o Wałęsie. Czyżby odziedziczył po dziadku zamiłowanie do palenia książek?

Wolny Tybet!

tibet

Chińskie ZOMO nagle postanowiło brutalnie rozpędzic małą demonstrację mnichów i wywołało tym samym zamieszki zabijając później może nawet kilkadziesiąt osób. Potem rzecz jasna oskarżono o wszystko Dalajlamę. Jako antykomunista, całym sercem jestem po stonie Tybetańczyków. Rozum podpowiada mi jednak, że zamieszki i ch krwawa pacyfikacja to walka frakcji w ramach KPCh (Jang Zemin kontra Hu Jintao). Przeciwnikom Hu (BYŁEGO GUBERNATORA TYBETU) zależało na tym, by mu podłożyc świnię w DNIU ZJAZDU PARTII, NA KTÓRYM PRZEDŁUŻONO MU KADENCJĘ. A że mamy w tym roku olimpiadę i Zachód przygląda się Pekinowi, to bojkot igrzysk mógłby wysadzic sekretarza z siodła. Stare komunistyczne metody...

piątek, 14 marca 2008
Barak Husein Osama

pastor

Pastor i duchowy doradca Baraka Obamy Jeremiah Wright wielokrotnie w swoim kościele przemawiał jak lewacki bojówkarz. Ostatnio wezwał do ,,zatopienia przeklętej Ameryki" i twierdził, że USA zasłużyły sobie na 11 IX.

czwartek, 13 marca 2008
Killing ourselves

afgan

Ciekawy artykuł w "Salonie" : wyznania jednego z byłych dowódców talibów w Wazaristanie. Opowiada on jak Ameryka de facto wspiera obie strony afgańskiej wojny. Jak to możliwe? Pomoc przeznaczona dla Pakistanu trafia do wywiadu ISI, który bezpośrednio zbroi talibów.

 
1 , 2 , 3
Zakładki:
Ciekawe strony - moje i moich przyjaciół
FAJNE BLOGI - wybór należy do Ciebie
Geostrategia, globalna polityka etc.
Katolicyzm
Konspiracjonizm, millenaryzm, ufologia (LINKI WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH!)
Polskie Radio
X
Y