niedziela, 30 kwietnia 2006
Chciwość

greed

Dzisiaj zamieszczam linki do książek prof. Anthony'ego Suttona opisujących jak Zachód sprawił, że komunizm i nazizm odnosiły duże sukcesy militare. Praktycznie cała technologia zbrojeniowa ZSRR pochodziła z Zachodu. Tylko jej część była skradziona - większość została legalnie wyeksportowana. W 1942r. Stalin podziękował amerykańskiemu ambasadorowi Averellowi Harrimanowi za wkład amerykańskich firm w gospodarkę ZSRR. Stwierdził przy tym, że ZSRR zawdzięcza im 2/3 swego przemysłu. Pozostałą 1/3 firmom niemieckim, brytyjskim, francuskim i włoskim. Stalingradzką fabrykę traktorów/czołgów zbudował Henrry Ford a Magnitogorsk US Steel.

Książki profesora Suttona:

The Best Enemy Money Can Buy

Wall Street and the Bolshevik Revolution

Wall Street and the rise of Hitler

W podobny sposób chciwość zachodnich firm stowrzyła niemiecką machinę wojenną. Dzisiaj dzięki nim zbroją się Czerwone Chiny, Korea Północna, Iran i Al-Qaeda.

Kiedyś wyobrażano sobie, że przewidziano dla chciwców w czyścu następującą karę: w ich gardła wlewane jest roztopione złoto. Myślę, że to kara adekwatna...

14:38, foxmulder2 , Historia
Link Dodaj komentarz »
sobota, 29 kwietnia 2006
Amerykanie znowu wyrzucają pieniądze w błoto...

palestinian militia

USA i Wielka Brytania zgodziły się sfinansować powstanie nowej milicji mającej chronić prezydenta Abu Mazena przed Hamasem, Al-Qaedą i Islamskim Jihadem. Przekonali ich do tego Fatahowcy, po tym jak Jordania przechwyciła hamasowski transport broni. Milicja ma liczyć 3500 osób i ma być oparta na strukturach Force 17. Ma nią dowodzić płk Tawfiq Tirawi - szef palestyńskiego wywiadu na Zachodnim Brzegu. Plan przewiduje także specjalnej, otoczonej murem z elektronicznymi zabezpieczeniami strefy bezpieczeństwa wokół siedziby prezydenta Autonomii Palestyńskiej.

Będzie to już piąta próba stworzenia przez CIA i MI6 siły zbrojnej mającej wzmocnić władze Autonomii. Pozostałe cztery się nie udały, gdyż za każdym razem wyszkoleni rekruci uciekali do organizacji terrorystycznych ze swoją bronią i wyposażeniem wojskowym. Amerykanie wyrzucają znowu pieniądze w błoto...

piątek, 28 kwietnia 2006
American Hiroshima?

osama

Pakistański dziennikarz Hamid Mir - człowiek, który jako jedyny zdołał dokonać wywiadu z bin Ladenem i Al-Zawahirim po 11 IX 2001r. i przewidział dokładnie pojawienie się ostatniej taśmy bin Ladena,wypowiedział się ostatnio o kwestii nuklearnego terroryzmu. Spotkał się on ostatnio z egispkim inżynierem, który stracił oko podczas nuklearnych testów Al-Qaedy w pakistańskiej prowincji Kunar. Bomba została uzyskana z terenów byłego ZSSR i ma być przemycona przez amerykańską południową granicę. Potwierdza on tym samym informacje z przechwyconych przez USA dokumentów Al-Qaedy opisujących plan ,,American Hiroshima". Raport wywiadu argentyńskiego wskazuje natomiast na to, że minigłowica jądrowa mogła być przemycona do USA poprzez odkryty kilka miesięcy temu tunel biegnący pod granicą do Kalifornii.

czwartek, 27 kwietnia 2006
Dyktatura ciemniaków w RPA

zuma

Wiceprezydent RPA Jacob Zuma ma proces o gwałt (prawdopobnie odstrzeliła go frakcja prezydenta Mbeki) i jego główną linią obrony jest to, że jeśli kobieta nosi krótką spódniczkę, to ,,się o to prosi". Wyszło na jaw, że przed gwałtem przespał się z chorą na AIDS kobietą a podczas gwałtu się nie ,,zabezpieczył". Odparł wtedy: ,,Jak to, przecież brałem prysznic?". Żeby było zabawniej jest on przewodniczącym Narodowej Rady ds. AIDS. W RPA powstaje mnóstwo dowcipów o ,,magicznych prysznicach Zumy"...

środa, 26 kwietnia 2006
Skutki atakowania Wielomskiego

Po tym jak przywaliłem Wielomskiemu za jego prosowietyzm, gratuluje mi wielu ludzi -  narodowcy, konserwatywni i niekonserwatywni liberałowie oraz  piłsudczykowscy i mackiewiczowscy ,,tępi antykomuniści". (Dziękuje panu Jackowi Sierpińskiemu za zamieszczenie materiału i uczciwe podejście do sprawy. Wie, pan że też interesowałem się kiedyś ochotniczymi milicjami? :)

Wielomski stracił wenę i zdołał jedynie mnie wyzwać od pisowców i piłsudczyzny, co mnie wcale nie obraża:) Na stronie e-upr spotkałem się natomiast z zabawną i zarazem żenującą reakcją niektórych czytelników. Pisali, że jesdnocześnie jestem ,,rewolucyjnym-lewakiem", anarchistą, zielonym i... ,,tępym romantycznym-antykomunistą". Najśmiejszniejszy był wpis Pana Dariusza Siodlaka:

,,osobiście rozumiem Pana Kozieła,
wychował się PRL-owskich szkołach, których celem była komunistyczna indoktrynacja, i zafałszowanie oczywistych pojęc politycznych, historii etc.

Niewielu z nas udało się WYRWAĆ tej indoktrynacji komunistycznej [np. dzieki Rodzinie, Zanjomym, Kościołowi etc.] , i umiemy MYŚLEĆ,

Niestety większość tzw. "inteligencji" to zakodowane postkomunisyczne twory, stąd takie teksty jak Pana Kozieła...,"

Problem w tym, że a) w PRL chodziłem do zerówki - zresztą dwa tygodnie po tym, jak zacząłem chodzić powołano rząd Mazowieckiego. b) mój tekst był głęboko antykomunistyczny, co nie podobało się paru wszechpolakom.

Pan Paweł Bała napisał: ,,Pisze np ze J Giertych wybielał UBecję. To ciekawe dlaczego sam z rodziną uciekał przed MBP z kraju?"

Odpwiedź: Jędrzej Giertych na emigracji z dala od komunistycznego terroru chwali ZSRR i PRL, każe strzelać w tył głowy powstańcom z Poznania i pisze, że słusznie skazywano na śmierć ,,żołnierzy wyklętych" a sam wyciągał z kraju rodzinę i uciekał przed UB, która się poznała na jego talencie dopiero w latach '60-tych. Czyż to nie szczyt draństwa i hipokryzji?

Poza tym Pan Paweł Bała poparł stalinowskich sędziów. Napisałem: ,,Giertych usprawiedliwiał tam stalinowski terror – i to na przykładzie swojego represjonowanego znajomego. Opisywał jak sanacyjny oficer, kolega z obozu jenieckiego, ,,był tak zdegenerowany moralnie” (sformułowanie Giertycha), że ,,szpiegował na rzecz USA” za co go ,,słusznie” sąd PRL skazał na śmierć."

Bała odpowiedział: ,,pierwszy lepszy przykład z brzegu. Bardzo prawdopodobne. Sanacja to banda prymitywów." Jedynym prymitywem jest tutaj chyba tow. Bała.

Słowem ,,prawicowcom" się nie podobało, że: jestem przeciwko stanowi wojennemu, nie lubię Rosji i Czerwonych Chin, jestem ,,głupkowatym romantycznym antykomunistą", popieram Izrael i interesuje się ufologią. Przede mną był taki prawicowiec i jego fotkę wkleiłem poniżej (ale giertychowcom się chyba nie podobał, bo popierali wtedy Jarrheada):

ronnie

Ps. Galba wywalił link do mojego bloga, po ponoć się kumpluje z Jerzym Sławomirem Macem:)

14:00, foxmulder2 , Misc
Link Komentarze (2) »
wtorek, 25 kwietnia 2006
Gdzie się kryje bin Laden?

bin laden

Artykuł na worldnetdaily okazał się proroczy. Wszystko wskazuje na to, że z pomocą pakistańskiego wywiadu ISI ukrywa się on tutaj

niedziela, 23 kwietnia 2006
W Libanie odradzają się milicje. Teheran zatrudnia Imada Mugniyeh

lebanese forces

Powyżej zbiórka nowych rekrutów chrześcijańsko-prawicowych Lebanese Forces

Wobec fiaska francusko-amerykańskiej inicjatywy na rzecz przyszłości Libanu, lokalni przywódcy odradzają milicje. Samir Geagea przyjmuje nowych rekrutów do chrześcijańskich Lebanese Forces. Saad Harriri przemienia jednostkę swych ochroniarzy w ,,Hariri’s Fedayeen". Zbroi się również Amal i Hezbollah. Tymczasem Teheran znowu rekrutuje niebezpiecznego terrorystę Imada Mugniyeh - co świadczy o przygotowywaniu dużego zamachu przeciw Izraelowi. Możliwy scenariusz wydarzeń: amerykański atak na Iran - szyicko-palestyński ogromny zamach terrorystyczny w Izraelu - odwetowa akcja Izraela przeciwko Hezbollahowi w Libanie - syryjski odwet przeciwko Izraelowi - wojna izraelsko-syryjska - Syria atakuje bronią chemiczną Izrael - Izrael odpowiada bronią jądrową - Damaszek przestaje być miastem

Nienawidzę Czerwonych Chin

tiananmen

Czerwone Chiny zbroją Iran po zęby przechwyconą z Zachodu technologią.

Nie tylko zresztą Iran - sprzedają każdemu, kto może zaszkodzić USA: terrorystom, kartelom narkotykowym itp. - ostatnio przewozili do USA pociski rakietowe w ładowni samolotu pasażerskiego

Poza tym wspierają maoistowską rebelię w Nepalu i terrorystów z całego świata, handlują narkotykami i fałszują dolary, wspierają krwawe reżimy w Birmie i w Zimbabwe, dokonują ludobójstwa w Tybecie, prześladują chrześcijan i wyznawców Falung Gong, grożą Tajwanowi, dokonują przymusowych aborcji, zabijają ludzi na narządy i wypowiadają ekonomiczną wojnę cywilizowanemu światu, który zalewają swym tanim badziwiem, które jest tanie tylko dlatego, że jest produkowane przez niewolników...

Mają wsparcie chciwych korporacji (w tym tego gostka, przez którego mój komp ciągle się zawiesza) i sprzedajnych polityków - wszyscy oni lobby Czerwonych Chin od 17 lat powtarzają, że ChRL będzie grzeczniejsza im bardziej będziemy z nią handlować. I ChRL staje się coraz niegrzeczniejsza.

Przed II wojną światową Australia sprzedawała złom Japonii - politycy wmówili ludziom, że  to nie towar strategiczny. Ten złom spadł później na Port Moresby, Pearl Harbour, Baatan...

piątek, 21 kwietnia 2006
Powstanie w gettcie warszawskim - prawdziwi bohaterowie

zabotynski

Ilu z was słyszało o o ŻOB, Mordehaju Anielewiczu i Marku Edelmanie? Praktycznie wszyscy którzy mają jakiekolwiek pojęcie o historii naszego kraju.

A ilu z was słyszało o Żydowskim Związku Wojskowym, Pawle Franklu i Dawidzie Apfelbaumie? Prawie nikt. Bardzo się bowiem o wykreślenie tej organizacji z historii postarała komuna, antysemici i żydowska lewica - nie chcąca by jej mity przyćmiła grupka ,,faszystów" wyznających ideologię Żabotyńskiego.

ŻZW liczył w czasie powstania 1500 ludzi, ŻOB około 200. Bojownicy ŻZW dysponowali conajmniej 3 ckm, 4 rkm, 1 lkm, 15 pistoletami maszynowymi, 7 karabinami, 150 pistoletami i i 1050 granatami (tyle dostali od Polaków), wśród nich było wielu wyszkolonych żołnierzy i oficerów WP. ŻOBowcy mieli tylko 70 pistoletów (50 od ŻZW) i  nie posiadali doświadczenia wojskowego.

ŻOB stawiała opór Niemcom na Stawkach i Nalewkach, po czym się wycofała do bunkrów. ŻZW walczył ramię w ramię z polskim Korpusem Bezpieczeństwa na Placu Muranowskim od 19-27 IV 1943r. zadając Niemcom ciężkie starty. Jak uważa żydowski historyk Swiszczew: ,,"Jak wynika z przytoczonego materiału, podstawowej walki z Niemcami nie prowadzili 'pacyfiści' z ŻOB, a 'militaryści' z ŻZW. Spośród 1300 zabitych i rannych Niemców ŻOB zabiła ledwie ponad setkę. Zgodnie z tym, prawdziwym dowódcą powstania należy uznać nie Mordechaja Anielewicza, a porucznika Dawida Apfelbauma".

ŻZW był organizacją skrajnie prawicową, syjonistyczną, lecz przyjmował wszystkich chętnych w swe szeregi. ŻOB była raczej zlepkiem lewicowych partii - AK patrzyła na nią z nieufnością z powodu frakcyjnych sporów nią targających oraz prosowieckich sympatii niektórych jej działaczy. ŻZW utrzymywał bardzo dobre stosunki zarówno z grupkami sancyjno-socjalistycznymi jak i endeckimi. To bojowcy ŻZW wywiesili na dachu domu przy Muranowskiej 7 słynne dwa sztandary: polski i syjonistyczny.

Cześć bohaterom warszawskiej Masady!

(Tutaj możecie przeczytać ciekawy artykuł o ŻZW a tutaj kolejny)

16:40, foxmulder2 , Historia
Link Dodaj komentarz »
środa, 19 kwietnia 2006
Dlaczego kobiety w skórze podniecają mężczyzn?

Humor z RPA:

leather

Odpowiedź: Bo ona pachnie jak nowy pick-up!

15:56, foxmulder2
Link Komentarze (1) »
Wielcy Czarni Przywódcy

bouthelezi

Ten gostek to zuluski książę, człowiek którego CIA i Niemcy chcieli zrobić prezydentem RPA, ale niestety im się nie udało. Lider Inkhata Freedom Party. Prozachodni, antykomunistyczny, potrafiący się dogadać z Białymi. Walczył przeciwko apartheidowi i jednocześnie przeciwko ANC. To dumny zuluski nacjonalista, który w odróżnieniu od tych ciemniaków z ANC jest WYKSZTAŁCONY. AFRYKA POTRZEBUJE TAKCIH LIDERÓW.

Jeszcze raz przypominam, że nie jestem rasistą. Nie krytykuje bandytów z OWP i ANC, dlatego że są Arabami i Czarnymi, ale dlatego, że są czerwonymi bydlakami. W przyszłości będę się starał przybliżać czytlenikom sylwetki wielkich czarnych przywódców takich jak: Savimbi, Czombe czy Hajle Selasje oraz wielkich arabskich przywódców takich jak: Beshir Gemayel, Samir Geagea, król Husajn II i Anwar Sadat.

15:56, foxmulder2 , Historia
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 18 kwietnia 2006
Izrael i RPA za apartheidu

begin vorster

Powyżej premier Izraela Begin rozmawia z prezydentem RPA Vorsterem. Ironią historii jest to, że Vorster w czasie drugiej wojny światowej był internowany przez Brytyjczyków jako sympatyk nazistów. No coż, realpolitik...

RPA (za czasów apartheidu) było najlepszym sojusznikiem Izraela. Oba państwa kochały się prawdziwą miłością. W roku 1979 przeprowadziły wspólnie próbę jądrową. Razem prowadziły badania nad etnospecyficzną bronią biologiczną. Izrael pomagał RPA łamać sankcje. USA zrobiły raz na złość Izraelowi ujawniając, że grupa Żydów z RPA pojechała na ochotnika walczyć w wojnie sueskiej - z pomocą rządu RPA. Mossad się odwdzięczył wystawiając Pretorii amerykańską siatkę szpiegowską w RPA. Izraelski wywiad blisko współpracował z południowoafrykańskim  BUREAU OF STATE SECURITY (BOSS). Zaproponował im nawet zabicie przywódców ANC w Londynie, ale rząd RPA nie chciał się narazić rządowi Wielkiej Brytanii.

Dzisiaj te historie mogą nas szokować, ale musimy pamiętać, że ANC wówczas była bandą komunistycznych terrorystów, która podkładała bomby w pubach i zakładała tym Czarnym, którzy ich nie popierali płonące opony na szyję . Bardzo dobrze, że Izrael i RPA wspólnie zwalczały tych bydlaków. Szkoda tylko że USA i cały Zachód nie poznał się na walce tych dwóch bohaterskich państw (jak również walce Rodezji, Mozambiku, Angoli, Wietnamu Południowego i wielu innych państw) przeciwko komunizmowi. Dzisiaj wygląda na to, że USA pogrzebią Izrael tak jak pogrzebały RPA i Rodezję...

God seën Suid Afrika!

Piramida Słońca w Bośni

bosnian pyramid

Bośni odkryto piramidy liczące nawet do 220 metrów wysokości (piramida Cheopsa ma 138). Może w wakacje udam się do miasta Visoko :)

17:47, foxmulder2 , Nephilim
Link Komentarze (1) »
niedziela, 16 kwietnia 2006
Całun Turyński - świadek Zmartwychwstania

całun

Znalazłem ciekawą stronę o Całunie Turyńskim . Ta relikwia to naprawdę materialny dowód śmierci i zmartwychwstania Chrystusa. Czemu?:

- Rany odbite na Całunie według specjalistów medycyny sądowej są niezwykle realistyczne i odzwierciedlają dokładnie to co opisano w Ewangeliach i w ,,Pasji" Gibsona. Gdyby ktoś sfałszował Całun, musiałby mieć ogromną wiedzę medyczną - niedostępną czasem w średniowieczu. Poza tym musiałby wiedzieć tyle o rzymskich sposobach zadawania tortur i śmierci co wiemy teraz dzięki odkryciom archeologii (bicze rzymskie były zakończone ostrymi końcówkami, korona cierniowa miała kształt wschodniego diademu, ręce przybijano do krzyża w nagdarstkach - wszystko to znajduje się na Całunie).

Co więcej rysy twarzy postaci z Całunu i układ ran są takie same jak na Chuście Św. Weroniki - przechowywanej w Hiszpanii !

- Na całunie znajduje się duża ilość pyłków roślin występujących w Palestynie w I w. Haft płotna jest haftem egipskim z tego samego okresu.

- Pod mikroskopem elektronowym można zobaczyć, że na oczach postaci z Całunu położono (zydowskim zwyczajem) palestyńskie monety z czasów Poncjusza Piłata. W średniowieczu nikt nie potrafiłby tego sfałszować!

- Grupa krwii z Całunu jest tożsama z grupą krwi z cudu eucharystycznego z Lanciano (w XIw. zaczęła krawawić hostia - od tego czasu hostia ta się nie zepsuła. Współcześnie odkryto, że znajduje się w niej fragment mięśnia sercowego).

- Ślady Całunu można prześledzić do późnej starożytności. Był on wtedy znany powszechnie jako Mandylion z Edessy. Pod jego wpływem zaczęto przedstawiać Jezusa jako brodatego mężczyznę zamiast jako gładko ogolonego (po rzymsku) młodzieńca.

- Na całunie nie ma śladu użycia pędzla a jedyne znane barwniki znajdują się w śladowych ilościach i pochodzą ze średniowiecza (na podobnej zasadzie żona gen. Franco umazała szminką Chustę Św. Weroniki). Nie wiadomo jak powstał ten wizerunek. Jedna z teorii mówi, że na skutek miniwyładowania jądrowego podczas zmartwychwstania...

czwartek, 13 kwietnia 2006
Lektura na święta

Macie tutaj parę stron mojej twórczości do poczytania na święta:

Na początek krótkie opowiadanko ,,Dulce et decorum..."

A tutaj poczatek mojego opus magnum, które mam nadzieję kiedyś skończę:

Pułkownik Dowbor - czyli trochę historii, tajemnicy, miłości i śmierci (fragmenty dotyczące lat 1939-1940)

11:06, foxmulder2 , Misc
Link Komentarze (5) »
 
1 , 2
Zakładki:
Ciekawe strony - moje i moich przyjaciół
FAJNE BLOGI - wybór należy do Ciebie
Geostrategia, globalna polityka etc.
Katolicyzm
Konspiracjonizm, millenaryzm, ufologia (LINKI WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH!)
Polskie Radio
X
Y