poniedziałek, 30 kwietnia 2007
11 IX przewidziany przez twórców X-files

a

Teorie spisku związane z zamachami z 11 IX 2001r. powstawały na długo przed nimi! Powyżej pokazany jest fragment pilotowego odcinka serialu ,,the lone gunman" - historii pobocznej do Archiwum X, stworzonej przez twórców kultowego Archiwum X. Przedstawiony jest w nim spisek amerykańskiego rządu mający na celu rozbicie (za pomocą technologii zdalnego sterowania) paseżerskiego Boeinga o wieże WTC.

10:39, foxmulder2 , Millenium
Link Komentarze (5) »
niedziela, 29 kwietnia 2007
Hail to Europa! She always wins!

edward VIII

W Rzeczpospolitej ciekawy wywiad z historykiem z Instytutu Hoovera. Okazuje się, że 2 VII 1943r. na dwa dni przed zabójstwem Sikorskiego próbowano zabić Churchilla. Część brytyjskiego establishmentu (w tym rodzina królewska i szef MI-6 Stwewart Menzies) chciała dokonać proniemieckiego zamachu stanu w koordynacji z antyhitlerowskim zamachem stanu w III Rzeszy. Współpracowała przy tym z niemiecką opozycją i Polakami - organizacjami Muszkieterowie i Intermarum oraz częścią polskiego wywiadu. Niemiecką opozycją sterował Himmler, który już w XI 1939r. chciał zabić Hitlera. Miano jednocześnie zabić Churchilla, Sikorskiego i internować Hitlera.  Doszło by do pokoju między Niemcami i aliantami. Powstałaby konserwatywno- faszystowska Unia Europejska, walcząca przeciwko ZSRR i dysponująca bronią nuklearną. Ruscy by dzisiaj z Moskwy usuwali pomniki wyzwolicieli z estońskich dywizji Waffen-SS :)

15:17, foxmulder2 , Historia
Link Komentarze (5) »
piątek, 27 kwietnia 2007
Iran i Tenet

tenet

CBS podała, że według nowych danych wywiadu USA, Iran przezwyciężył problemy techniczne związane ze wzbogacaniem uranu i może zbudować bombę atomową koło roku 2010. Izraelski wywiad stawia na rok 2009.  Iran przewiduje, że już latem może dojść do wojny.

Tymczasem były szef CIA George Tenet napisał wspomnienia, w których twierdzi, że jest ,,kozłem ofiarnym za Irak" i jedzie po Cheneyu i Condoleezie Rice.

czwartek, 26 kwietnia 2007
Blida had a gun...

holland

Śmierć Barbary Blidy kojarzy mi się ze śmiercią komunistycznego dziennikarza Henryka Hollanda. W XII 1961r. ,,wypadł" on z okna podczas przeszukania dokonanego przez SB. Był z innej frakcji niż Gomułka, więc przez długie lata uznawano to za zbrodnię polityczną. Jednakże znajdujące się w IPNzapisy z podsłuchu w jego mieszkaniu jednoznacznie wskazują, że na oczach funkcjonariuszy SB popełnił samobójstwo rzucając się z okna. Blida zapewne była przerażona wyglądem Pęczaka po jego wyjściu z celi...

środa, 25 kwietnia 2007
Amerykański plan ataku na Izrael

1967

Amerykanie do VI 1967r. mieli awaryjne plany ataku na Izrael. Obawiali się, że ewentualna ekspansja tego państwa na Synaj i Zachodni Brzeg może min. doprowadzić do wojny z Sowietami. A ponoć od dawna USA są rządzone przez syjonistów... (to oczywiście ironia:)

15:34, foxmulder2 , Historia
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 24 kwietnia 2007
Uhażu w odstawku

jelcyn

Trzeba przyznać, że zrobił wiele dobrego odbierając władzę Gorbaczowowi i grzebiąc ostatnie plany ratowania ZSRR. Dał Rosjanom najwięcej wolności od czasów Kiereńskiego. Niestety w 1993r. dał się wmanewrować służbom i wojsku w rozprawę z parlamentem i od tej pory był tylko marionetką w ich rękach. Mimo to jednak w porównaniu z Putinem i wyszystkimi innymi władcami Rosji od 1917r. - jedyny car za którym możemy tęsknić.

May suprise?

sarkoriots

Algierscy terroryści powiązani z Al-Qaedą mogą spróbować powtórzyć sukces swych kolegów z Madrytu. Tym razem we Francji. Francuskie i hiszpańskie służby wywiadowcze poważnie traktują możliwość dokonania przez nich zamachów terrorystycznych mających zakłócić wybory prezydenckie i odebrać Sarkozy'emu zwycięstwo.

poniedziałek, 23 kwietnia 2007
War Room

syrian army

Delegacja reprezentująca wszystkie rodzaje syryjskich sił zbrojnych (ok. 40 generałów)  przebywa od kilku dni w Teheranie, gdzie jest goszczona przez ich irańskich odpowiedników. Wnioskując z rangi osób uczestniczących w rozmowach i z czasu ich trwania można spodziewać się czegoś dużego w bliższej lub trochę dalszej przyszłości. Irańczycy lubią omawiać ważne operacje w szerokim gronie sojuszników.

sobota, 21 kwietnia 2007
J'Accuse!

darski

Oskarżam ,,Gazetę Wyborczą" a w szczególności Agnieszkę Kublik o prowadzenie akcji czarnego PR mającą na celu usunięcie z zarządu Polskiego Radia Jerzego Targalskiego.

Targalski pozwał ,,Wyborczą" argumentując to tak:

 ,,To jeden z największych skandali dziennikarskich o których słyszałem - mówi Jerzy Targalski – Gazeta Wyborcza zarzuciła mi poniżanie kobiety, która adoptowała dwójkę dzieci, miałem powiedzieć, iż „jeśli wzięła sobie dzieci po pijakach to jej problem”. - To absolutne kłamstwo, co więcej – wiem że dziennikarka "Gazety Wyborczej" dzwoniła do tej pani jeszcze dzień przed publikacją i pytała się czy prawdą jest, iż wniosła na mnie skargę! Nawet odpowiedź negatywna nic nie zmieniła. Od tygodnia Gazeta Wyborcza i pani Agnieszka Kublik powtarzają pod moim adresem najgorsze kłamstwa.

- Tak – mam na to dowody – powtarza wiceprezes Polskiego Radia. - Dostaję codziennie dziesiątki maili z obelgami i wyzwiskami od najgorszych, a nawet pogróżkami – mówi Targalski."

Dowód manipulacji

Wcześniej Gazeta Wyborcza musiała Targalskiego przeprosić za, to że napisała, iż Targalski zakazuje pracownikom radia posiadania GW i ,,Polityki".

Poza tym przy okazji likwidacji programów w esperanto GW próbowała zrobić z Targalskiego antysemitę - którym on na pewno nie jest.

Robią też z niego postkomunistę, wypominając mu na każdym kroku epizod z PZPR, nie wspominając o jego działalności w KORze, Solidarności i przewodzeniu LDPN.

Czemu Wyborcza tak się na niego uwzięła?

Adam Michnik pozwał jakiś czas temu Targalskiego o to, że ten napisał krytyczny artykuł o nim. Poza tym Targalski to wybitny specjalista od historii krajów Europy Środkowowschodniej, zwolennik tezy o sterowanej transformacji ustrojowej i wielki krytyk służb specjalnych.

Przypominam też, że Agnieszka Kublik swego czasu chciała zrobić z prof. Wolniewicza antypapieskiego oszołoma.

piątek, 20 kwietnia 2007
McCain

a

Senator John McCain śpiewa : ,,bomb, bomb, bomb Iran".

Prozac Nation

killer

Powyżej: dziwna fotka zabójcy z kampusu

Okazało się, że zabójca z kampusu Seung-Hui Cho brał leki psychotropowe - min. Prozac. Podobnie jak: Unabomber, John Hinckley Jr. (strzelał do Reagana), David Chapman (zabójca Lennona), Charles Carl Roberts IV (morderca ze szkoły Amiszów). Jeden z zabójców z Columbine też brał silny lek psychotropowy Luvox, ponieważ szkodził mu, jego inteligentny psycholog zapisał mu ten sam lek występujący pod inną nazwą...

Psychologowie i psychiatrzy w Stanach tuczą dzieciaki Prozackiem przy każdej możliwej okazji (np., dzieciak nie uważa na lekcjach lub nie je warzyw), bo koncerny dają im za to prowizje. Guns don't kill people. Doctors do.

czwartek, 19 kwietnia 2007
Ormianie

armenia

Napisałem dla Polskiego Radia artykuł o holokauście Ormian - dostępny tutaj.

Zainteresował mnie ten temat, gdy dowiedziałem się o filmie Screamers.

11:11, foxmulder2 , Historia
Link Komentarze (2) »
środa, 18 kwietnia 2007
Szpiegowski nasz dzień powszedni

bishara

Izraelski deputowany arabskiego pochodzenia Azmi Bishara wyjechał z kraju w obawie przed aresztowaniem za szpiegostwo na rzecz Hezbollahu, egipskie służby pojmały technika zatrudnionego przy programie nuklearnym przekazującego dokumenty Mosadowi, Shin Bet złapało natomiast młodego Izraelczyka szpiegującego na rzecz Iranu. Skąd taki wysyp? Ze strony Egiptu to ostrzeżenie, by nikt się nie ważył przekazywać Izraelowi informacji o wspólnym arabskim (acz antyirańskim) programie nuklearnym. Izrael natomiast przygotowuje się propagandowo na wypadek wojny. Shin Bet zakazało Izraelczykom podróżować do Iranu - ciekawe, że dotąd mogli...

wtorek, 17 kwietnia 2007
Masakra na kampusie

masakra

Po masakrze na uniwersytecie Virginia Tech w mediach słychać zgodny chór: ,,Amerykanie mają za dużo broni palnej, broń palna jest winna wszystkiego, trzeba ją zabrać tym szaleńcom, rząd doskonale będzie ich bronił".

Tymczasem: jakiś czas wcześniej na tej uczelni było kilka fałszywych alarmów bombowych, więc policja z wzmożoną czujnością traktowała wszystko co się tam dzieje. Z relacji świadków wynika natomiast, że zareagowała dopiero po dwóch godzinach od momentu, gdy szaleniec zabił swoją pierwszą ofiarę! Jak już przyjechali, to po prostu otoczyli kampus i nie wchodzili, aż ten gostek nie strzelił sobie w łeb - głupota większa niż w Biesłanie!

Poza tym jakiś czas wcześniej władze uczelni ,,rozbroiły" studentów, oczywiście wszyscy wiedzą, że przestępcy i szaleńcy przestrzegają prawa... Aaron Zelman z grupy Jews for Preservation of Firearms stwierdził, że władze uniwersytetu mają krew na rękach, bo rozbroiły 21 ofiar.

Jak wiadomo zakazy posiadania broni nie dotyczą przestępców i terrorystów, którzy przecież żyją z łamania prawa.

Statystyki pokazują, że: 1) liczba śmiertelnych wypadków w lekarskich kuracjach wynosi w USA 0.171 na jednego doktora

2) liczba śmiertelnych wypadków z bronią palną na jednego posiadacza w USA to 0.000188

Szpiedzy Iraku

iraq

Szyicka część władz w Iraku stworzyła swoją własną agencję wywiadowczą, skłóconą z oficjalną sunnicką agencją. Rezultat: rządowi agenci wzajemnie się szpiegują, porywają i strzelają w kolana. Jeśli myśleliście, że nie ma nic gorszego od starcia TRWAMu z TVN, to byliście w błędzie...

 
1 , 2
Zakładki:
Ciekawe strony - moje i moich przyjaciół
FAJNE BLOGI - wybór należy do Ciebie
Geostrategia, globalna polityka etc.
Katolicyzm
Konspiracjonizm, millenaryzm, ufologia (LINKI WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH!)
Polskie Radio
X
Y