czwartek, 30 kwietnia 2009
Viva Franco! Viva Queipo! Viva Jose Antonio!
a
Jestem świeżo po lekturze "Mitów wojny domowej" Pio Moi. Znakomita książka,  która pokazuje jak zakłamana jest historia XX-go wieku. Gorąco polecam. Najbardziej szokująca okazała się dla mnie teza autora, że prawdziwymi obrońcami Republiki byli... przywódcy buntu wojskowego z lipca 1936 r. Rzeczywiście struktury państwa rozpadały się już wiele miesięcy przed tym nieudanym puczem. Front Ludowy od 1934 r. konsekwetnie uderzał w podstawy porządku konstytucyjnego II Republiki. Inicjatorzy rebelii - generałowie Mola, Sanjuro, Queipo de Llano byli nie tylko antymonarchistycznie nastawionymi republikanami, socjalizującymi liberałami i masonami ale również w 1931 r. twórcami II Republiki. Franco zaś był liberalnym chadekiem i legalistą, który przez lata służył wiernie zarówno monarchii jak i II Republice. Ci ludzie się zbuntowali, tylko dlatego, że nie mieli innego wyboru. Co więcej, przywódcy Frontu Ludowego wiedzieli, że przygotowywany jest przewrót i robili wszystko, by go przyspieszyc.

"Wojna toczy się na śmierc i życie. Trzeba walczyc z wrogiem aż do jego kompletnej eksterminacji" - głosił jeden z propagandowych apeli Frontu Ludowego. Generał Queipo de Llano (na obrazku poniżej), w radiowej audycji zacytował go i dodał: "To samo ja mówię! To samo powtarzam od dawna, od bardzo dawna."17:36, foxmulder2 , Historia
Link Dodaj komentarz »
środa, 29 kwietnia 2009
Świńska grypa - teorie spiskowe
a

Trochę teorii spiskowych, ale od osoby kompetentnej - mikrobiologa, dra Lena Horowitza. Scenariusz przez niego przedstawiony przypomina trochę film "V jak Vendetta". Czyżby za epidemią świńskiej grypy stała tajemnicza firma Novavax?  
19:16, foxmulder2 , Millenium
Link Komentarze (3) »
Korytarze przez Iran?

iran

USA prowadzą poważne rozmowy z Iranem na temat korzytarzy transportowych do Afganistanu. Po stracie bazy Manas i zaostrzeniu się sytuacji w Pakistanie, Departament Stanu chce by, zaopatrzenie dla wojsk NATO walczących z talibami szło przez Iran. USA zapowiedziały też, że chcą irańskiego gazu do gazociągu Nabucco. Detente idzie więc jak na razie pełną parą a próby jego sabotowania ze strony Rosji (sprawa ostrzeżenia przed izraelskim atakiem, tak samo naciąganego jak w 1967 r.) jak i frakcji Ahmadinedżada są niemrawe.

wtorek, 28 kwietnia 2009
Netanyahu 1978

a

Benjamin Netanyahu vel Benjamin Nitay w amerykańskim programie "The Advocate" w 1978 r. broni Izraela przed lewacką propagandą i argumentuje, dlaczego umowy z OWP nie mają sensu.

niedziela, 26 kwietnia 2009
Świńska grypa

Ciekawostka: epidemia świńskiej grypy wybuchła w Meksyku w trakcie wizyty w tym kraju Baracka Obamy. Archeolog, który witał prezydenta USA w muzeum antropologicznym w Mexico City zmarł następnego dnia, po tym jak uścisnął rękę Baracka Husseina. 

Mikrobiolodzy nie mogą się nadziwic temu szczepowi wirusa. Powstał on w wyniku zmieszania materiału genetycznego z trzech kontynentów. Niektórzy już spekulują, że został on stworzony w laboratorium. 

Poprzedni wybuch epidemii świńskiej grypy wystąpił w USA w 1976 r., w bazie wojskowej Fort Dix. 
15:40, foxmulder2 , Millenium
Link Komentarze (2) »
Komunistyczny pucz w Tajlandii

Pamiętacie wielkanocne zamieszki w Bangkoku? Zorganizowali je ludzie byłego premiera Thaksina Shinawatry. Shinawatra dostał niedawno nikaraguański paszport dyplomatyczny i azyl w Managui. Nikaragua jest rządzona przez sandinistów, czyli komunistów, którzy mają na rękach krew wielu Nikaraguańczyków (zwłaszcza Indian Misquito). Prezydentem tego kraju jest Daniel Ortega, komunistyczny dyktator z lat '80-tych. Partia Thaksina grupowała wielu komunistów. Czyżby więc doszło do próby komunistycznego puczu w Tajlandii?

czwartek, 23 kwietnia 2009
Cholerni szyici...

al-sahwa

Powyżej: członkowie sunnickiej milicji al-Sahwa (czyli dawni iraccy partyzanci wysadzający w powietrze amerykańskie hummery) z żołnierzem armii USA. Gdy dostają dolary, przestają chrzanić o Wielkim Szatanie...

Irackie siły bezpieczeństwa aresztowały Abu Omara al-Baghdadi, szefa al-Kaidy w Iraku. Przez kraj przetacza się jednak fala zamachów. Dlaczego? Amerykanie stworzyli z sunnickich terrorystów milicję mającą zwalczać terrorystów z al-Kaidy i sadrystów. Milicja ta świetnie się sprawowała, terroryzm został zduszony, administracja Obamy uznała, że można się wycofać z Iraku, wcielono milicje do sił bezpieczeństwa państwa irackiego. Siły te są jednak kontrolowane przez irańskich agentów i innych szyickich podrzynaczy gardeł. Więc rozpoczęło się polowanie na przywódców sunnickich, opłacanych przez USA milicji. Sunnici zaczęli schodzić do podziemia i walczyć po stronie al-Kaidy. Cholerni szyici... Rozumiem, dlaczego Saddam ich nie lubił.

Bliżej normalizacji

armenia

Turcja i Armenia zbliżają się ku normalizacji stosunków. Jednym z powodów tego jest zapewne to, że Turcja pod rządami islamskiej partii AKP wchodzi w orbitę Rosji (sojusznika Armenii). Normalizację popierają jednak również USA. Jedną z rzeczy, które administracja Obamy robi dobrze, jest właśnie jej polityka wobec Turcji. Wysiłki te mają zaskakującą skalę - a to Obama popiera wejście Turcji do UE (obietnica bez pokrycia, decydować o tym będą przecież Bruksela, Paryż i Berlin) a to odmawia potępienia ludobójstwa Ormian (wszak było 90 lat temu i tylko Ormian ta sprawa obchodzi), a to wygłasza przychylne dla islamu przemówienie w Istanbule... Ciekawe jak wygląda teraz tajna dyplomacja USA prowadzona z tureckim "głębokim państwem" (wojskowymi, ludźmi ze służb i innymi masonami)? Wszak, parafrazując TW "Bolka", "trzeba się dogadywać z panami a nie z cieciami"?

wtorek, 21 kwietnia 2009
Hitler 120
a

Wczoraj minęła 120-ta rocznica urodzin Adolfa Hitlera. Premier urządził z tej okazji nostalgiczny wieczorek wspominkowy. Niestety nie zdał sobie sprawy z tego, że Fuehrer trochę się zmienił od czasów wojny, na co dowodem jest powyższe video :)
19:41, foxmulder2 , Historia
Link Dodaj komentarz »
Wielka Brytania a Mugabe

mugabe

Powyżej: konserwatyści też popełniają błędy - Margaret Thatcher i Robert Mugabe, 1982 r.

Ten artykuł pokazuje jak Wielka Brytania tuszowała w latach '80-tych zbrodnie Mugabe. Dodam, że "perfidny Albion" pomógł w zainstalowaniu tego dyktatora w Zimbabwe i zniszczeniu białej Rodezji. Rodezja była pierwszą brytyjską kolonią od 1776 r., która ogłosiła niepodległość bez zgody Londynu.

10:05, foxmulder2 , Historia
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 20 kwietnia 2009
Mahmud Ahmadinedżad - Antyfaszysta Roku Stowarzyszenia Nigdy Więcej

No to Stowarzyszenie Nigdy Więcej im. Simona Mola ma zagwozdkę. Liczące się kraje Zachodu ( w tym Polska) zbojkotowały konferencję Durban II poświęconą zwalczaniu rasizmu. Ci zachodni delegaci, którzy na nią przybyli i tak wyszli z sali, gdy tylko Ahmadinedżad w swym przemówieniu nazwał Izrael "rasistowskim reżimem". Ci co pozostali na sali (czyli nie-Zachód) mu klaskali. W międzyczasie ludzie Ahmadinedżada skazali na śmierc irańsko-japońsko-amerykańską dziennikarkę, którą wpierw oskarżyli o nielegalny zakup butelki wina a później dodali jej jeszcze zarzut szpiegostwa. Oczywiście w ramach sabotowania obamowych inicjatyw pokojowych. Ale jak cała postępowa opinia publiczna wie, USA, Izrael i Templum Novum to jedyni rasiści na świecie (no, może jeszcze co drugi dzień prezes Farfał - zależnie od linii redakcyjnej Gazety Wyborczej). I za zwalczanie tych dwóch pierwszych sił Ahmadinedżad może dostanie od Nigdy Więcej nagrodę Antyfaszysty Roku. Poprzednio się ślizgnęło Molowi, może więc nadeszła pora, dostał ją wreszcie prawdziwy Aryjczyk?  
niedziela, 19 kwietnia 2009
Niech Front Ludowy szczeźnie!
a

Młoda Żydówka (zapewne Amerykańska, boi nie słychac w jej akcenie hebrajskiego hr.... :) na końcu tego filmiku używa w pozytywnym znaczeniu słowa na F. I nie chodzi  tu o "fuck" :) 
sobota, 18 kwietnia 2009
Generał "Nil"
 
"Generała Nila" można śmiało porównywac z "Pasją". Film jest wstrząsający, zwłaszcza w swych ostatnich scenach. Generał Fieldorf pokazany w nim został niemal jako święty, który zdobył się na dobrowolną ofiarę.Cały czas nie daje mi spokoju jedna kwestia: czy rzeczywiście nie wierzył w to, że antysowiecki opór zbrojny lub ucieczka na Zachód były jedyną drogą dla ludzi takich jak On? Czy łudził się, że komunizm da się przeczekac? Czemu piłsudczykowski generał zaczął myślec jak endek? Czemu ujawnił się? Co chciał przez to nam powiedziec? Generał Nil cały czas sprawia wrażenie na filmie przedstawiciela rozstrzelanej armii, która czeka na powstanie z grobów...
Mimo pewnych historycznych nieścisłości (sławetny "wyrok w imieniu PRL") całośc została dosyc dobrze odmalowana pod względem merytorycznym. Szczególne wrażenie zrobiła na mnie scena z posiedzenia Sądu Najwyższego i zachowanie na niej prokurator Pauliny Kern (takiej Wolińskiej w wersji light, rzecz jasna light bo z mniejszym biustem). 
Film ważny i potrzebny. Lepszy od "Katynia" Wajdy i wszystkiego innego co w III i IV RP nakręcono na temat naszej historii. Chciałby jednak w końcu zobaczyc w film, na którym nasi bohaterowie nie tylko giną z rąk komuny, ale również ubeckich i milicyjnych skurw... zabijają. Najlepiej tak jak w "Inglorious bastards" Tarantino. Może coś o Józefie Kurasiu ps. "Ogień"?

Ps. Polecam artykuł dra Baliszewskiego o Nilu w najnowszym "Wproście".
20:17, foxmulder2 , Historia
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 16 kwietnia 2009
Izrael posiada możliwość zatrzymania irańskiego programu nuklearnego

israel iran

Izraelski prezydent Shimon Peres powiedział, że problemu irańskiego programu nuklearnego nie da się rozwiązać środkami militarnymi. Sekretarz obrony USA Robert Gates powiedział zaś, że izraelski atak na Iran sprawi tylko, że Teheran zintensyfikuje wysiłki co do zdobycia Bomby. Z tymi opiniami kłóci się raport amerykańskiego ośrodka analitycznego CSIS mówiący, że Izrael posiada możliwość zniszczenia programu atomowego Iranu za pomocą jednej operacji lotniczej.

wtorek, 14 kwietnia 2009
"Szalony piłsudczyk" i "rusofobiczny świr" Hubert Kozieł

putin

Powyżej: Putin, odradzanie Rosji w Twoim wykonaniu jest jak dokonania Krollopa w Poznaniu :)

Zapraszam wszystkich, którzy nie kupili jeszcze najnowszego "Templum Novum" do lektury mojego artykułu "Pożyteczni idioci Putina". Za ten tekst nazywają mnie na portalu konserwatyzm.prl "szalonym piłsudczykiem" i "rusofobicznym świrem" :) Można też tam znaleźć takie wpisy:

"Rekordy rusofobii bije niejaki Hubert Kozieł, popularny na tym forum, napisał w "Templum Novum" histeryczny artykulik "Pożyteczni idioci Putina", sieczący na makaron tych, którzy nie chcą na kotach zaatakować Rosji, tylko żyć z nią jak z normalnym państwem. Czy on też może być ściśle zakamuflowanym agentem KGB/FSB, tzw. "śpiochem"?"

Przyznaję - napisałem ten artykuł na zlecenie CIA, Mosadu, masonów i węgierskiego przemysłu porno :)

 
1 , 2 , 3
Zakładki:
Ciekawe strony - moje i moich przyjaciół
FAJNE BLOGI - wybór należy do Ciebie
Geostrategia, globalna polityka etc.
Katolicyzm
Konspiracjonizm, millenaryzm, ufologia (LINKI WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH!)
Polskie Radio
X
Y