środa, 31 maja 2006
Dziwisz - zrezygnuj

dziwisz

Nie przepadałem za kardynałem Dziwiszem. Niczym specjalnie się nie wyróżniał poza tym, że był kumplem JPII a powstał jego swoisty kult - którego ukoronowaniem było arcybiskupstwo krakowskie. Ludzie olali to, że złamał testament papieża - zamiast spalić Jego notatki, chodzi po telewizjach i chwali się co w nich było. Biedny Urbański (mimo zastrzeżeń, które do niego można żywić) został obsobaczony, bo powiedział rzecz oczywistą czyli, że ,,żaden biskup nie będzie w Polsce ustalał daty wyborów". Wszyscy się oburzyli a konstytucja przecież jasno precyzuje, kto za to odpowiada. A wszyscy: ,,O, Boże, kumpla naszego ukochanego papieża biją!". Poza tym zaangażował się w dosyć karykaturalny sposób w politykę - albo próbując odrywać rolę anty-Rydzyka, albo dając się podpuścić takiemu nieudacznikowi jak Rokita. Efektem była wielka chryja z Kościołem Toruńskim i Łagiewnickim - czyli próba zapisania nierydzykowych katolików do obozu PO i/lub intelektualistów z listy Fiuta (od profesora Aleksandra Fiuta z Krakowa). Później mieliśmy lipną komisję Pamięć i Troska - lipną dlatego, że gdy ksiądz Isakowicz-Zalewski dał tej komisji dokumenty, to oni odpowiedzieli, że nie są od dokumentów, tylko od ,,filozoficzno-etycznych aspektów lustracji". Teraz jednak miarka się przebrała - Dziwisz zablokował lustrację księży w archidiecezji krakowskiej. Kardynale Dziwisz - mam dla waszej eminencji jedną wiadomość:

Eminecja mi przypomina senatora Palpatine'a. Tyle, że Palpatine był fajniejszy. YOU SUCK!

poniedziałek, 29 maja 2006
Komunia na ręke dla buraków!

komiunia

Mam ją, ma ją!

Nie! Upadła! Przepraszam, mogę dostać drugą?!

Obciachowa nowinka liturgiczna dla obciachowców...

niedziela, 28 maja 2006
Gdyby Amerykanie zaatakowali Chiny

nuke china

Ta mapa to efekt ćwiczeń, które Amerykanie przeprowadzili kilka lat temu.

Wynika z nich, że mniej niż 400 głowic (około 4% amerykańskiego potencjału nuklearnego) wystarczyłoby do zabicia 1/4 populacji Chin czyli około 320 mln ludzi.

sobota, 27 maja 2006
I jak Idiota

galloway

Pożyteczny idiota George Galloway uważa, że zamach samobójczy na życie Blaira byłby usprawiedliwiony.

Galloway już wielokrotnie się popisywał w ten sposób

Do Larkhill z nim! (Ci co oglądali ,,V jak Vendetta" wiedzą o co chodzi)

czwartek, 25 maja 2006
Rady dla Benedykta XVI

holly father

Zapomnij o dialogu z islamem- islam marzy tylko o tym by nas pozabijać lub nawrócić na islam.

Dialog z judaizmem też nie ma sensu - religijnych Żydów jest 20% i są znienawidzeni przez resztę Żydów

Dialog z patriarchatem sowieckim też nie ma sensu, bo to oficerowie KGB, którzy zawsze Cię oszukają

Z protestantami dialogować też trudno bo protestantyzm to przecież parę tysięcy skłóconych ze soba konfesji prezentujących pełne spektrum poglądów - od liberalnych homoseksualistów po świrów uważających, że papież jest antychrystem.

Forget about ecumenism....

wtorek, 23 maja 2006
Afganistan - nadchodzą niespokojne czasy

taliban

Talibowie podjeli wielką ofensywę. Wspiera ich wywiad pakistański ISI.

Jednym z ich dowódców jest dawny legendarny dowódca mudżahedinów Jalaluddin Haqqani. Afgańscy duchowni muzułmańscy w większości popierają Talibów i indoktrynują miejscową ludność.

10:16, foxmulder2
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 22 maja 2006
Jumblatt o planch Iranu

jumblatt

Lider libańskich druzów Walid Jumblatt stwierdził, że Iran używa Palestyńczyków i Syrii do zdestabilizowania  Libanu, Jordanii i Egiptu. Ma to na celu uniemożlienie zdobycia niepodległości przez Liban.

Tymczasem izraelscy Żydzi pochedzania irańskiego z niepokojem patrzą na zbliżającą się konfrontację z Iranem. Iran to przecież też ich kraj...

niedziela, 21 maja 2006
Jak się rodziła władza III RP

kgb

Tak ( zresztą podobnie jak wszędzie w Bloku), tak, tak, i tak oraz tak jak również tak, tak, pewnie też tak i z pewnością tak, być może tak, prawdopodobnie tak, tak i tak. Na pewno też tak.

Nadal nie wierzycie w Układ?

15:24, foxmulder2 , Historia
Link Komentarze (2) »
sobota, 20 maja 2006
Z irackiego frontu - odgrzewane cudeńka technologiczne Busha

zeus

Na początek Zeus - Hummer z laserem do rozminowywania (ciekawe, czy do rozpraszania tłumu też się nadaje:)

sherif

Teraz Project Sherif - infradźwięki, laser i być może mikrofala w jednym.

Teraz laserowe ustrojstwo zdolne do lokalizacji snajperów

i inne laserowe ustrojstwo do oslepiania kierowców

środa, 17 maja 2006
Iran, Pakistan, Wenezuela...

blast

Były dowódca armii pakistańskiej gen  Mirza Aslam Beg został poproszony przez Irańczyków o radę w związku z nadchodzącą wojną z USA. Odparł: zaatakujcie Izrael.

Tymczasem Iran zapewnia irackim rebeliantom kolejną dostawę broni

A Wenezuela chce sprzedac Iranowi amerykańskie samoloty

Pentagon video
Tutaj możecie obejrzeć sobie zapis filmowy uderzenia samolotu w Pentagon z 11 IX 2001r. Niewiele widać i nie oczekujcie w związku z tym  rewelacji...
wtorek, 16 maja 2006
RPA chciała zabić Mugabe i księcia Karola?

selous scouts

Brytyjski Sunday Telegraph opisał jak w 1980r. powstał plan zniszczenia rodzacej się wtedy komunistycznej dyktatury w Zimbabwe. Wywiad RPA i kilku żołnierzy rodezyjskich sił specjalnych Selos Scouts zamierzało zabić tuż przed zaprzysiężeniem prezydenta-elekta Zimbabwe Roberta Mugabe. Na trasie przejazdu umieszczone zostałbyby mini pułapki zakamuflowane jako transformatory i infrastruktura telekomunikacyjna. W odpowiedniej chwili miały one zmieść z powierzchni ziemi całą kolumnę samochodową - z mugabe, lordem Carringtonem i księciem Karolem na czele. Przewidywano, że Czarni w odpowiedzi zaatakują Białych, co skolei da pretekst do inwazji RPA na Zimbabwe. Niestety się nie udało. Najprawdopodobniej RPA była naciskana przez Zachód, by ,,umożliwić powstanie Zimbabwe za wszelką cenę".

Więcej o tym planie możecie przeczytać tutaj i tutaj

10:00, foxmulder2 , Historia
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 14 maja 2006
Kobiety w mundurach

girls air force

Powyżej: Dziewczyny z 376th Expeditionary Air Refueling Squadron stacjonującego w bazie Ganci w  Kirgistanie.

Takie obrazki wywołują u mnie przyspieszone bicie serca... I nie wiem dlaczego:) Może zbyt mi się te dziewczyny kojarzą ze stewardessami? (A który heteroseksualny facet nie lubi stewardess? :) A może to dlatego, że lubie broń a broń w połęczeniu z ładnymi dziewczynami podnieca mnie dwa razy bardziej? (Nie jestem masochistą! Niektórzy uważają, że jestem raczej sadystą: bo tak potrafię zanudzać:)

16:24, foxmulder2 , Misc
Link Komentarze (1) »
sobota, 13 maja 2006
Kto chciał załatwić JPII?

agca

Sędzia Imposimato znowu odgrzewa bułgarskie ogniwo. No niestety, wskrzesza dawno obalone historyjki: np. odgrzebał starą fotografię z jakimś amerykańskim turystą w rogowych okularach na Placu Św. Piotra i mówi, że to Antonow - zapomina, że na procesie Agcy ten turysta rozpoznał się na zdjęciu:) Albo ta bzdurna historyjka o tym jak to Agca chciał zabić Wałęsę w Rzymie. Po co Ruscy mieliby to robić? Abstrahując od teczki TW ,,Bolka", przyznać trzeba, że działania Wałęsy, który starał się łagodzić sytuację i nie dopuścić do konfrontacji były im na rękę. Poza tym po co zabijać Wałęsę w Rzymie, skoro można by mu zrobić zawał serca w Polsce? A Imposimato wskrzesza nadal historyjki obalone w latach '80-tych...

A niby po co Sowieci mieliby zabijać JPII? Według zbiegłego na Zachód płk KGB Anatolija Golicyna już w latach '60-tych mieli oni plan transformacji ustrojowej przewidzianej na lata '80-te. Były w nim też rola przydzielona Kościołowi - firmowanie ,,autentyczności" transformacji. JP II starał się, by ,,Solidarność" nie podjęła działań rewolucyjnych, tylko pokojowe, co było na rękę komunistom. Sowieci potrzebowali spokoju a zabójstwo polskiego papieża mogłoby doprowadzić do powstania w Polsce, w czasie gdy ugrzęźli w Afganistanie a Reagan wprowadzał do RFN swoje rakiety. Kto więc chciał zabić JPII? Ten artykuł jest próbą zrekonstruowania prawdy...

piątek, 12 maja 2006
Zamach Majowy

piłsudski

Polecam wszystkim świetny artykuł Baliszewskiego poświęcony wydarzeniom maja 1926- go roku. Okazuje się bowiem, że zamach Piłsudskiego wyprzedzał jedynie endecki zamach Hallera.

Głównym motywem Piłsudskiego była polityka zagraniczna - pakt Niemcy- ZSRR zawarty miesiąc wcześniej, Locarno i Rapallo. Marszałek posiadał zadziwiającą umiejętność prognozowania przyszłości. W 1914r. przewidział, że Niemcy pokonają Rosję, by zostać pokonanymi przez Zachód. Celem Piłsudskiego było niepodległe Międzymorze - jego poltyka w czasie pierwszej wojny światowej zasadzała się na tym, że nasi niemieccy sojusznicy będą naszym ,,LODOŁAMACZEM" na Wschodzie. Niestety nie udała się rozgrywka w 1920r. - Polska sama była za słaba, by pokonać bolszewików a powstania wielkopolskie i śląskie popsuły współpracę z Niemcami. Marszałek wiedział, że musi dojść do drugiej wojny światowej i przewidywał, że będzie ona według tego samego scenariusza. Niemcy miały być znowu naszym ,,lodołamaczem" na Wschodzie. Nie mogąc się dogadać z władzami Republiki Weimarskiej, Marszałek nawiązał w 1932r. kontakt z NSDAP. Wobec fiaska planów wojny prewencyjnej w 1939r. Polska miała być w czasie wojny w sojuszu z III Rzeszą przeciwko ZSRR. (Zauważcie, że za rządów endecji do tego by nie doszło - byłaby wielka katastrofa). Niestety w 1939r. Beck złamał pełnomocnictwa i skończyło się do dla nas katastrofą. Jednakże Walery Sławek a później Edward Rydz- Śmigły i inż. Stefan Witkowski nadal próbowali realizować plan Marszałka - jedyną realną możliwość uratowania Polski.

Obecnie naszym lodołamaczem są USA. I myślę, że Piłsudski jako zwolennik wojen prewencyjnych popierałby neokonserwatystów.

12:34, foxmulder2 , Historia
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2
Zakładki:
Ciekawe strony - moje i moich przyjaciół
FAJNE BLOGI - wybór należy do Ciebie
Geostrategia, globalna polityka etc.
Katolicyzm
Konspiracjonizm, millenaryzm, ufologia (LINKI WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH!)
Polskie Radio
X
Y