środa, 30 maja 2007
Family Guy o Bushu

a

poniedziałek, 28 maja 2007
Wielka Brytania przyjazna terrorystom

hamas

Kilka dni temu Ghazi Hamad - rzecznik prasowy Hamasu - wziął udział w eksluzywnej brytyjskiej imprezie literackiej. Obok noblistów, wybitnych pisarzy i przyszłego premiera Gordona Browna. Tymczasem w Strefie Gazy nadal trzymany jest jako zakładnik brytyjski dziennikarz Alan Johnston. Przypomniało mi się jak znana miłośniczka terrorystów, aktorka Vanessa Redgrave pomogła w ucieczce z więzienia George'owi Blake'owi - niebezpiecznemu agentowi KGB.

Plazony lyz od towalysza Mao

kuciak

Amerykańskie markety zostały zalane falą zatrutej żywności z ChRL. Bakterie, wirusy, kancerogeny, pestycydy, leki, trucizny. Wszystko to w taniej żywności od maoistów. Do tego dochodzą zatrute leki. Tych przypadków jest coraz więcej. Chińskie produkty  cechują  się niską ceną i kiepską jakości, ale żeby takie nagłe obniżenie jakości? Czy też może jakiś maoistyczny spisek? Czy może wolny handel ma swoje minusy? Czy też jestem paranoikiem?

piątek, 25 maja 2007
Jews and Fascist Unt and Win!

military girl

Hiszpańska wojna domowa. Niemiecka trockistka żydowskiego pochodzenia zostaje w wyniku wewnętrznych walk wśród republikanów wtrącona przez stalinowskich komunistów do więzienia. Zostaje jednak oswobodzona przez żołnierzy generała Franco. Gdy nacjonaliści 25 I 1939 wkraczają do Barcelony – na pierwszym czołgu siedzi śmiejąca się niemiecka Żydówka z ręką uniesioną w faszystowskim salucie. Czy może być coś piękniejszego? Ładna dziewczyna na gorącej płycie czołgu + rzymskie pozdrowienie w wykonaniu Żydówki + radość z pokonania komuchów. Niech lewactwo wsadzi sobie gdzieś swe apele w obronie Dąbrowszczaków. Wobec takiego pięknego obrazka nic nie ma siły przebicia:)

13:10, foxmulder2 , Historia
Link Komentarze (10) »
Terroryści Bez Granic

kofi

Powyżej: wprawdzie nie LBG, ale podobni idealiści

Organizacja Lekarze Bez Granic przyznała VIP-owską kartę wjazdu do Izraela Masabowi Bashirowi, terroryście, który planował zabójstwo premiera Izraela ehuda Olmerta. Z tymże, po co terroryści mieliby zabijać Olmerta? Wisi im jakieś pieniądze?

czwartek, 24 maja 2007
Tajemnice OKC

okc bomb

Zapraszam do czytania mojego najnowszego artykułu napisanego dla Polskiego Radia - ,,Tajemnice zamachu w Oklahoma City". Przedstawiam w nim dowody bliskowschodnich powiązań sprawców.

środa, 23 maja 2007
4 aniołów związanych nad Eufratem
a

Guardian donosi: Iran chce latem przeprowadzić w Iraku terrorystyczną ofensywę, która spowoduje wycofanie wojsk koalicji. Na ich miejsce wejdą siły irańskie. Cały Bliski Wschód huczy od plotek o tym, że Amerykanie chcą wycofać się z Iraku w sierpniu. Czy to zachęci Iran do ofensywy? Jak zajmą Irak, USA będą miały pretekst do ataku na Iran - umowy sojusznicze.

wtorek, 22 maja 2007
Peace Rest in Peace

fatah al-islam

Sytuacja w Libanie staje się jaśniejsza - z chwilą zamachów bombowych w Bejrucie i włączenia się do akcji po stronie fundamentalistów prosyrysjkich sił palestyńskcih Ahmeda Jibrilla pewnym jest, że za ostatnimi wydarzeniami stoi Syria. To taki sam modus operandi - stosowany od lat '70-tych. Przywódca grupy Fatah al-Islam był w przeszłości więziony przez syryjski wywiad. W tym wszystkim chodzi o obalenie rządu Siniory i powiększenie chaosu w Libanie, z którego skorzysta Hezbollah. Jednocześnie Hamas obala władzę Fatahu, Gaza staje się największą bazą terrorystów na świecie a perspektywa pokoju staje się nieosiągalna.

poniedziałek, 21 maja 2007
Liban i Gaza

liban

W starciach w Libanie zginęło 40 osób. Trypolis od dawna był bastionem sunnickich fundamentalistów, którzy mieli na pieńku z Syrią. Z tymi grupami ostatnio współpracowała CIA przeciwko Hezbollahowi. Czy to zmiana sojuszy czy też starcia wybuchły przypadkowo?

Nadal niespokojnie w Gazie, choć bez ofensywy. A może działania niekonwencjonalne wystarczą?

sobota, 19 maja 2007
Let bygones be bygones

tank

Londyński Telegraph donosi, że Izrael zastanawia się nad wsparciem dla Fatahu w jego walce z Hamasem. Poprawka: Izrael już dostarcza broni Fatahowi. Nieoczekiwane sojusze na tym Bliskim Wschodzie. Prawda?

piątek, 18 maja 2007
Milkchama b'kaic

sderot

Jakiś czas temu pisałem tutaj, że Iran będzie się starał wyprzedzić amerykańskie uderzenie poprzez eskalowanie konfliktu w Libanie, Izraelu i Autonomii. Miało do tego dojść latem. Czyżby już się zaczynało?

środa, 16 maja 2007
Opraracja SIG

pacepa

Były szef rumuńskiego wywiadu DIE, gen. Ion Mihai Pacepa (autor świetnej książki ,,Czerwone horyzonty") ujawnia w tym artykule szczegóły sowieckiej operacji SIG (Sijoniczeskije Gasudarstwa) mającej na celu indoktrynowanie przez lata Arabów antyamerykańską i antysemicką propagandą. W jej ramach rozprowadzono w krajach islamskich dużą liczbę ,,Protokołów Mędrców Syjonu". Opisuje też jak Sowieci poradzili Palestyńczykom, by porywali samoloty i organizowali spektakularne ,,egzekucje" Żydów poza Izraelem.

wtorek, 15 maja 2007
Bitwa powietrzna nad LA - 1942

a

26 II 1942 artyleria przeciwlotnicza USA wystrzeliła dziesiątki tysięcy pocisków przeciwko niezidentyfikowanemu obiektowi latającemu. Powyższy klip przedstawia unikalny film z tego zdarzenia, oryginalny news radiowy o nim i zdjęcia tych obiektów.

10:56, foxmulder2 , Nephilim
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 14 maja 2007
Iraq - 1000 drobnych pogorszeń

iraq

W Iraku mogłoby być lepiej, gdyby Strykery nie były takimi g... APC jak nasza Patria a żołnierze pieprzyli Rules of Engagement

niedziela, 13 maja 2007
4-ta tajemnica fatimska

fatima

Nowa książka wydana we Włoszech potwierdza, że istnieją dwa teksty 3-ej tajemnicy fatimskiej. Dowody: - rozbieżności w zeznaniach świadków dotyczących objętości tekstów tajemnicy - rozbieżności co do jej treści - wzmianka o wyrażeniach ,,z dialogu portugalskiego", których nie było w ujawnionym tekście - oficjalne potwierdzenie z watykańskich rejestrów, że Paweł VI zapoznawał się po raz pierwszy z tajemnicą dwukrotnie.

Tutaj macie orgyginalny artykuł a tu polskie tłumaczenie

 
1 , 2
Zakładki:
Ciekawe strony - moje i moich przyjaciół
FAJNE BLOGI - wybór należy do Ciebie
Geostrategia, globalna polityka etc.
Katolicyzm
Konspiracjonizm, millenaryzm, ufologia (LINKI WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH!)
Polskie Radio
X
Y