piątek, 30 czerwca 2006
Peretz blokuje atak

peretz

Debka podaje, że izraelski minister obrony i przywódca Partii Pracy Amir Peretz blokuje akcje wojskową przeciwko Hamasowi w Strefie Gazy.

A teraz coś trochę off-topic: uczę się niemieckiego i podczas przeglądania niemieckiego netu apropos akcji Izraela w Strefie Gazy znalazłem taki nagłówek . Niemcy naprawdę sobie przesrali drugą wojną światową. Cokolwiek by napisali, śmiesznie to wygląda:)

czwartek, 29 czerwca 2006
Irańscy Żydzi

jews of iran

Wiedzieliście, że przedstawicielowi społeczności żydowskiej od 1906r. przysługuje jedno miejsce w irańskim parlamencie? Wiedzieliście, że ten deputowany chciał od Ahmadinedżada przeprosin za negowanie Holocaustu? Tutaj macie ciekawy artykuł Żydach w Iranie

środa, 28 czerwca 2006
Poznań '56

poznań 56

Słucham sobie teraz Von Thronsthala i rozmyślam o Powstaniu Poznańskim. (Tutaj macie ciekawą stronę o tych epickich wydarzeniach). Mam następujące konkluzje: liczba ofiar po stronie władzy jest stanowczo zaniżona. Mówi ona o 4 żołnierzach, milicjancie i 2 ubekach (dosłownie wdeptanych w peron dworca w Poznaniu:). Tymczasem powstańcy spalii 29 czołgów! Walki trwały kilkanaście godzin. Gorochow rzucił na miasto kilka dywizji pancernych - dopiero wtedy stłumiono powstanie. Kretyn niepomny był doswiadczeń z Berlina - puścił do walki czołgi bez piechoty - i dywizje pancerne poniosły ciężkie straty. Wyobraźcie to sobie: komuna w panice rzuca na miasto kilka dywizji pancernych! Gdyby wszystkie większe miasta w Polsce ruszyły, to komuniści nie daliby sobie rady. Jednocześnie Polska i Węgry, to byłoby dla nich za dużo. Od tej pory komuna dbała o to, by wyciszyć wszystkie organizacje dążące do siłowego obalenia reżimu a te dążące do pokojowych przemian nawet promować.

Za granicą działał niebezpieczny pożyteczny idiota Jędrzej Giertych, który pisał wtedy min. w broszurze ,,Po wypadkach poznańskich. Na alarm. List otwarty do polskiej emigracji przestrzegający przed grożącym niebezpieczeństwem." : ,,Uważam, że szkoda, że polski sąd nie skazał na rozstrzelanie (po uprzedniej degradacji) zarówno sprawców powstania listopadowego, jak powstania styczniowego. Nie inny jest mój pogląd i na sprawców obecnego powstania poznańskiego."

Upewniłem się, że Jędrzej Giertych był p*zdą! Podobnie jak wszyscy jego apologeci!

13:31, foxmulder2 , Historia
Link Komentarze (2) »
Summer Rains

summer rains

Wczoraj doszło do ataku Izraela na Strefę Gazy. Stratedzy z Debki przewidują, że izraelskie kolumny pancerne przetną Gazę na pół a później na mniejsze kawałki. W Rafah będą szukać Shalita metr po metrze. Czekają ich tam miny pułapki i setki bojowników Hamasu z kałasznikowami na dachach. Potwierdza się co napisałem rok temu - odwrót z Gazy był głupotą. Wtedy wielu ludzi mi nie wierzyło. Pół roku temu uznałem zwycięstwo Hamasu za katastrofę - jakiś pożyteczny idiota pisał, że nie mam racji bo Hamas ,,złagodniał". Tymczasem Izrael rozważa likwidację przebywającego w Damaszku przywódcę Hamasu Khaleeda Mashaala. Syryjskie władze wysłały do ochrony Mashaala swoje siły specjalne i nakazły mu ograniczenie publicznych wystąpień. Robi się ciekawie...

wtorek, 27 czerwca 2006
Prezydent Botha o komunizmie, islamie i Kissingerze

botha

Jan Lamprechts ze strony africancrsis.org przeprowadził niedawno godzinną rozmowę telefoniczną z byłym prezydentem RPA PW Bothą. Opowiedział on mu min. o swoich spotkaniach z Mandelą - już po obaleniu apartheidu. Mandela odwiedzał byłego prezydenta, by namówić go do powrotu do polityki i stanięcia na czele partii konserwatywnej. Mimo diametralnie odmiennych poglądów Mandela czuł respekt wobec Bothy i chciał, by firmował on swoim nazwiskiem nowy reżim. W trakcie jednej z rozmów Botha ostrzegł Mandelę przed komunizmem i islamem - Mandela wtedy bardzo się przestraszył, zbladł i spojrzał na Bothę jak na węża.

Były prezydent jest przekonany o silnych wpływach komunistycznych w ANC i przestrzega przed nadchodzącym w tej partii rozłamem. Opowiadał też o swoim odbytym 20 lat temu spotkaniu z prezydentem Wybrzeża Kości Słoniowej, który wtedy ostrzegał go przed niebezpieczną siłą jaką stanowi islam. Botha podziela jego negatywny sąd o islamie. Uważa go za wspieraną przez Rosję siłę mającą ,,wyzwolić" Trzeci Świat. Jako wierzący chrześcijanin porównuje obecne czasy do Armagedonu. Polecił Lamprechtsowi lekturę Księgi Ezechiela.

Botha mówił też o Kissingerze. Nazwał go klaunem. Przypomniał jak w latach '70-tych Kissinger obiecał mu, że Amerykanie zaminują port w Luandzie. Później jednak Kongres zablokował tą akcję i Kissinger wycofał się z obietnicy. Jak widać prezydent Botha ma bardzo podobne poglądy do moich...

poniedziałek, 26 czerwca 2006
Porwanie w Strefie Gazy, atak na izraelski posterunek

shalit

Powyżej: porwany izraelski żołnierz sierżant Gideon Shalit, 19 lat z Mitzpe Hilo

Izraelska armia gromadzi siły przy granicą ze Strefą Gazy i czeka na decyzję polityczną mówiącą co zrobić w obliczu porwania przez terrorystów z Hamasu sierżanta Gideona Shalita. W niedzielę Palestyńczycy zaatakowali graniczny posterunek: 2 żołnierzy zabili, 6 ranili, jednego - sierż. Shalita porwali. Kunktatorscy dowódcy nie zarządzili pościgu - w czym zresztą ich podtrzymali politycy, bo przecież Strefa Gazy została rok temu ewakuowana... Teraz pozostaje armii izraelskiej jednynie: albo zlokalizowanie porwanego żołnierza na podstawie wywiadu elektronicznego, albo zdanie się na mediacje Egiptu.

Sytuacja przypomina porwanie 3 izraelskich saperów przy granicy z Libanem w X 2000r. - wówczas premier Barak też zakazał ścigania terrorystów przez granicę. Po 4 latach Izraelczycy musieli słono zapłacić za ciała porwanych. Tym razem też Iran wyszkolił porywaczy.

W ostatnim czasie Olmert jest krytykowany za zbyt duże ograniczenia w operacjach militarnych w Strefie Gazy. Zakazany jest ostrzał artyleryjski, bombardowania lotnicze ograniczone tylko do Qassamów, siły specjalne nie mają do Strefy Gazy wstępu... Ta polityka doprowadzi tylko do eskalacji terroryzmu i zwiększenia strat izraelskich.

sobota, 24 czerwca 2006
Hacker odkrywa kosmiczną flotę USA?

mckinnon

Brytyjski hacker Gary McKinnon siedzi w areszcie i oczekuje na rozprawę, która może się dla niego zakończyć wyrokiem skazującym na 70 lat więzienia. Wszystko to dlatego, że włamał się na serwery NASA i Pentagonu, by szukać dowodów istnienia pozaziemskich cywilizacji. Przy okazji, jak twierdzi, odkrył coś nie mniej szokującego. Znalazł listę transferów osobowych pomiędzy statkami US Navy, które nie istnieją. Przy nazwiskach znajdowały się adnotacje "Non-Terrestrial Officers". Według niego ,,non-terrestrial" oznacza bazujących poza Ziemią, na tajnych amerykańskich statkach kosmicznych. Dość długo krążą plotki o tym, że program Gwiezdnych Wojen nie został zakończony, lecz nadal był potajemnie kontynuowany. Według niektórych poinformowanych osób 90% widocznych na naszym niebie UFO, to tajna antygrawitacyjna flota USA. Zresztą już o tym pisałem.

12:48, foxmulder2 , Nephilim
Link Komentarze (2) »
piątek, 23 czerwca 2006
22 VI 1941

22 VI 1941

Komunizmu nie obalił Wałęsa, JPII, Gorbaczow czy Reagan. Śmiertelny cios komunizmowi zadano 22 VI 1941r. i do dzisiaj ten ustrój umiera. Twierdzi tak min. były agent GRU Wiktor Suworow - autor znakomitych, obalających wiele mitów książek ,,Lodołamacz", ,,Dzień M", ,,Ostatnia republika", Żukow- cień zwycięstwa", ,,Samobójstwo" i ,,Oczyszczenie". Precyzyjnie zrekonstruował on plany sowieckiej ofensywy mającej ruszyć na Zachód 7 VII 1941r., by podbić całą Europę. Stalin zgromadził nad granicami III Rzeszy i Rumunii ogromną, ofensywną armię, która miała zająć zagłębie naftowe Ploesti i przetoczyć się przez Polskę na Zachód. Wcześniej od 1923r. Sowieci wspierali ruch nazistowski i III Rzeszę, by Niemcy zajęli się niszczeniem Polski i mocarstw zachodnich pełniąc rolę lodołamacza dla ZSRR. Europa miała być dla Stalina przyczółkiem do podbicia reszty świata.

Niemcy w pierwszych dniach natarcia znajdowali wagony pełne map Niemiec i Francji. Tymczasem sowieccy żołnierze nie mieli przy sobie map ZSRR. W ręce Niemców wpadło podczas natarcia 2/3 zasobów materiałowych Armii Czerwonej. Zaskoczyli bolszewików w trakcie ostatnich przygotowań...

Była to ostatnia okazja dla ZSRR do wygrania wojny światowej. Komunizm według Marksa, by móc przetrwać musiałby zwyciężyć na całym świecie (wówczas ludzie nie mieliby gdzie uciekać). Dnia 22 VI 1941r. przekreślono ostanią szansę na to. Komunizm mógł już tylko upaść...

Naziści wierzyli, że ten kto posiada zakrwawiony sztandar NSDAP z puczu monachijskiego, ten pokona komunizm. Widać to była prawda, ale ich atak był samobójczy...

16:51, foxmulder2 , Historia
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 22 czerwca 2006
Opus KGB

escrivapcp

Opus Dei: ,,Szukając Boga w obalaniu prawicowych reżimów i robieniu kasy z komuchami".

TVN wyemitowała w zeszłą niedzielę znakomity film dokumentalny o aferze PZU. Okazało się, że Wieczerzak został wrobiony a Belka był głównym rozgrywającym w aferze. To Belka - minister finansów w rządzie Cimoszewicza opracował plan prywatyzacji PZU. Chciał by trafiło ono w ręce towarzyszy z BIG Banku Gdańskiego. Problemem było tylko to jak przekonać do tego ludzi AWS. Wtedy do gry wkroczyła portugalska spółka Eureko kontrolowana przez bank BCP.

,,Ludzie związani z BCP przekonali lidera AWS Mariana Krzaklewskiego do oddania akcji PZU w ręce firm powiązanych z ich bankiem. Wiele wskazuje na to, że to właśnie ludzie "Opus Dei" byli organizatorami spotkania Mariana Krzaklewskiego z szefem Eureko Joao Talone. W tym celu zaaranżowano kolacje w nadmorskim kurorcie Quinta do Lago w Portugalii. Według zeznań świadków właśnie w czasie tej kolacji Krzaklewski został przekonany do oddania akcji PZU w ręce tajemniczego konsorcjum BIG Bank i Eureko.

Ceną za taką decyzje miało być dofinansowanie przez PZU (w którym znaczącą rolę odgrywało już Eureko) katolickiej Telewizji Familijnej. Kilka miesięcy później na czele Telewizji Familijnej stanął powołujący się na związki z "Opus Dei" Waldemar Gaspar.

Krzaklewski był przekonany, że za Eureko stoi poparcie Kościoła, które automatycznie kojarzył z kręgami prawicowymi.

Krzaklewski przekonany, że współdziała w konserwatywnymi kręgami w Portugalii nie zdawał sobie sprawy z tego, że w tym kraju Kościół tradycyjnie związany jest z ludźmi lewicy. Nie znał historii tego kraju. Gdyby bowiem interesował się najnowszymi czasami tego kraju wiedziałby, że do lat siedemdziesiątych, czyli do czasów "rewolucji goździków", to właśnie w Kościele znajdowali schronienie działacze opozycji. Przeciwko wojskowej juncie występowali wtedy politycy lewicy.

W momencie zmiany rządów stery portugalskiej polityki objęli działacze socjalistyczni tradycyjnie powiązani z Kościołem. Także na czele największych portugalskich banków stanęli ludzie związani z lewicą. Założycielem i prezesem banku BCP jest Jardin Goncalves finansista powiązany z socjalistami, ale jednocześnie wpływowy członek kościelnej organizacji "Opus Dei".

Portugalscy socjaliści od dawna mieli kontakty w działaczami komunistycznych organizacji młodzieżowych w Polsce, którzy później założyli SLD."

Przypominam, że Opus Dei zniszczyło też reżim Franco w Hiszpanii. Z racji wyjątkowej roli jaką Hiszpania a zwłaszcza jej król odgrywają w bliskowschodnim procesie ,,pokojowym" - warto spytać też o udział opusdejowców w bliskowschodniej rzezi. Według Ozonu Do największych entuzjastów Opus Dei w Polsce należą biskupi: Tadeusz Pieronek i Józef Życiński.

Grupa byłych członków chce od Watykanu dochodzenia w sprawie Opus Dei

To lepsze niż Kod Leonarda da Vinci...

wtorek, 20 czerwca 2006
Chińczycy przy Hamasie, wnuk Chomeiniego przeciwko ajatollahom

chomeini

 Hossein Chomeini, wnuk ajatollaha Rudollacha Chomeiniego w wywiadzie dla telewizji Al-Arabiya wezwał prezydenta Busha do ,,okupowania Iranu" i ,,rozbicia bram więzienia". Stwierdził, że rewolucja jego dziadka pożarła własne dzieci a obecni władcy uranu to tylko ,,noszący turbany" uzurpatorzy. Stwierdził, też że gdyby rządził Iranem, to uczynił by noszenie chust muzułmańskich przez kobiety opcjonalnym.

Tymczasem francuski newsletter ,,Intelligence" ujawnił, że w otoczeniu przywódców Hamasu działa oficer łącznikowy wywiadu Czerwonych Chin o nazwisku  Gong Xiaosheng. Wcześniej był on ,,akredytowany" przy Arafacie i znajdował się w grupie osób uwięzionych przez armię izraelską w kwaterze głównej Arafata w Ramallah w 2002r.  

poniedziałek, 19 czerwca 2006
Mosad w Libanie, Irańczycy w Syrii

mosad

Libańskie władze rozbiły dwie izraelskie siatki szpiegowskie. Ich członkowie są oskarżeni o udział w szeregu akcji likwidacyjnych skierowanych przeciwko islamskim terrorystom. Mieli oni min. zabić znanych terrorystów z Hezbollahu/Islamskiego Dżihadu braci Mahjub. (Zainstalowali oni tym terrorystom nowe drzwi w samochodzie. W drzwiach był ładunek wybuchowy, który został zdetonowany drogą radiową z pokładu lecącego nad Libanem  samolotu.) Palestyńczycy byli zszokowani, gdy dowiedzieli się, że przywódcą jednego z izraelskich kręgów szpiegowskich był Hussein Khattab, znany ,,działacz" Ludowego Frontu Wyzwolenia Palestyny - Dowództwa Generalnego (organizacji Ahmeda Jibrilla).

iran syria

Tymczasem: nowy irańsko-syryjski pakt wojskowy przewiduje możliwość stacjonowania irańskich Strażników Rewolucji tuż przed granicą z Izraelem od końca lata.

niedziela, 18 czerwca 2006
Wnioski ze sprawy Nixona

nixon2

Prezydent Nixon był porządnym człowiekiem, z którego media zrobiły potwora. Wszystko co czynił, robił z myślą o Stanach Zjednoczonych. Afera Watergate była wymierzonym przeciwko niemu spiskiem. Odwołano go, bo  przeszkadzał Kissingerowi w jego bliskowschodniej i południowoazjatyckiej polityce (Nixon był zbyt proizraelski) jak również znał sekrety, które na wieki miały być zamiecione pod dywan.

19:19, foxmulder2 , Historia
Link Dodaj komentarz »
Bay of Pigs

hunt

Powyżej: E. Howard Hunt

W poprzednim poście wspomniałem o tym co mówił Richard Nixon o zabójstwie JFK. Że łączył je z CIA oraz tajemniczymi ,,Kubańczykami" i ,,Teksańczykami" oraz nadał mu kodowe określenie ,,Zatoka Świń".

 Operacja ,,Zapata" to kryptomin nieudanej - z winy ingerencji Kennedy'ego (zmniejszenie wsparcia lotniczego) - inwazji na Kubę dokonanej przez CIA i kubańską emigracyjną Brygadę 2506.

Wcześniej rozpoczęto jeszcze Operację ,,40" - powołano zespół pochodzących z CIA zabójców i sabotażystów, którzy mieli dorwać Castro. Nad operacją czuwał początkowo wiceprezydent Nixon.

Czy to jest ta ,,operacja, która wymknęła się spod kontroli" o której wspominał Nixon?

W skład grupy wchodziło dwóch późniejszych włamywaczy z Watergate: E. Howard Hunt i Frank Sturgis. Hunt pozwał później wydawnictwo Libberty Lobby za to, że wydrukowało artykuł byłego agenta CIA Victora Marchettiego łączący Hunta z zamachem na JFK. Przegrał apelację, gdyż jako świadek pojawiła się Marit Lorenz, który opowiedziała jak Hunt po zamachu oświadczył jej jak zabiił z kolegami ,,sk....".

O całej sprawie pisałem już wcześniej. Tutaj macie fotki ludzi, którzy dorwali JFK.

Jak widać ,,Nixon" był kontynuacją ,,JFK"...

19:13, foxmulder2 , Historia
Link Dodaj komentarz »
sobota, 17 czerwca 2006
18,5 minuty

haldeman

Powyżej: H.R. Haldeman

Stone w swym filmie trafnie pokazał, że Nixon zrezygnował ze stanowiska, gdyż tylko takie rozwiązanie umożliwiało mu ochronę jego taśm - zapisów wszystkich rozmów w Białym Domu. Jako prezydent musiałby je wydać na żądanie Sądu Najwyższego, jako prywatny obywatel mógł się skutecznie bronić mówiąc, że taśmy są jego prywatną własnością - co zresztą robił do końca życia. Stone pokazał jak Haig i Kissinger zaszantażowali Nixona, że mają duplikaty nagrań. Co takiego na tych taśmach było?

Amerykańska opinia publiczna była zbulwersowana tym, że na jednej taśm wydanych kongresowi była luka licząca 18,5 minuty. Do ,,przypadkowego skasowania taśmy" przyznała się sekretarka Nixona Rose Mary Woods. Był to fragment rozmowy Nixona z Haldemanem. Haldeman - po latach  w swej książce ,,End of Power" napisał, że Nixon podjął tam temat ,,the whole Bay of Pigs thing". Mówił tam o tajemniczych ,,Kubańczykach" i ,,Teksańczykach". Mówił o tajnej operacji CIA ciągnącej się od tamtego okresu. O operacji, która wymknęła się spod kontroli. Wg Haldemana kodowym określeniem  ,,Zatoka Świń" Nixon określał zabójstwo JFK.

12:12, foxmulder2 , Historia
Link Dodaj komentarz »
piątek, 16 czerwca 2006
Deep Throat

felt

Media serwują nam bajeczkę - głowne źródło Woodwarda, zastępca szefa FBI Mark Felt znany jako Deep Throat postanawia obalić prezydenta bo jest zniesmaczony, tym że dokonano włamania do Watergate. Tymczasem Felt - głowna postać w operacji CONTEILPRO sam dokonywał takich włamań...

Motywy Felta zdołał jednak wyjaśnić człowiek, którego do tej pory uważałem za totalnego kretyna - Zbigniew Siemiątkowski. W TVN 24 przypomniał on o tym, że Nixon po śmierci Hoovera zrobił czystkę w FBI. Ludzie Hoovera poczuli się zagrożeni a mieli parę brudnych spraw na koncie... Jakich? Niedługo wyjaśnię...

14:55, foxmulder2 , Historia
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3
Zakładki:
Ciekawe strony - moje i moich przyjaciół
FAJNE BLOGI - wybór należy do Ciebie
Geostrategia, globalna polityka etc.
Katolicyzm
Konspiracjonizm, millenaryzm, ufologia (LINKI WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH!)
Polskie Radio
X
Y