piątek, 29 czerwca 2007
Cienie Lockerbie

lockerbie

Libijski agent oskarżony o dokonanie zamachu bombowego na samolot PanAm lot 103 nad Lockerbie w 1988r. zdobył prawo do apelacji. Okazuje się, że duża częśc materiału dowodowego została zmanipulowana lub zniszczona. Jak pisałem wcześniej na tym blogu: zamachu bombowego nad Lockerbie dokonały Iran, Syria i Ahmed Jibrill. Motywem był zemsta za zastrzelenie przez Amerykanów irańskiego samolotu pasażerskiego. Ponadto zabito amerykańskich agentów, poszukujących zakładników i mających dużą wiedzę o Iran-Contra. Na pokład lotu 103 spóźnili się amerykański ambasador w Bejrucie i minister spraw zagranicznych RPA Pik Botha. Dla ,,dobra procesu pokojowego" wywiady USA i Wielkiej Brytanii zatuszowały to i oskarżyły Libię.

Próba zamachu w Londynie

bomb

W Londynie policja zapobiegła dużemu zamachowi terrorystycznemu. Ładunek był potężny - wzmocniony butlami z propanem i gwoździami. Samochód-pułapka został zaparkowany w centrum Londynu przed popularnym klubem. Sprawca ponoc zbiegł przed policją. Atak był czasowo skoordynowany z powstaniem gabinetu Browna. Policja podejrzewa al-Qaedę.

czwartek, 28 czerwca 2007
Paliwo wojny

iran

Irańskie władzy podjęły decyzję o racjonowaniu paliwa (przypominam, że Iran to naftowe mocarstwo!) i ogłosiły ją na 3 godziny przed wejściem w życie. Wywołało to ogromne zamieszki (byc może największe od 1979r.), w trakcie których zginęły 3 osoby, spalono 50 stacji benzynowych a tłum krzyczał: ,,Zabic Ahmadinedżada!". Ahmadinedżad w trakcie kampanii wyborczej obiecał, że ,,podzieli się paliwowym bogactwem z najuboższymi". Dlaczego naftowe mocarstwo racjonuje benzynę? 1. Od czasów szacha nie modernizowali rafinerii. 2. Jest to krok w stronę gospodarki wojennej. Iran uważa, że zostanie zaatakowany latem przez USA. W związku z tym do południowego Iraku wysłane zostały samobójcze oddziały IGKR. Dywersją wobec amerykańskiego ataku są również starcia w Libanie i Autonomii Palestyńskiej.

środa, 27 czerwca 2007
Stalin i Bierut

bierut

Z odtajnionych dokumentów CIA, wynika, że Amerykanie byli przekonani o tym, że Stalin został otruty przez Berię i Chruszczowa. Faktem historycznym jest, że Beria zapobiegł wezwaniu lekarzy do Stalina, gdy ten doznał ,,wylewu". Trzy lata później na parkowej ławce w Moskwie znaleziono Bieruta. Chruszczow z dziwnym uśmieszkiem krzyczał do ,,polskich" towarzyszy Mazura i Nowaka: ,,To wyście go zabili!". Bogdan Roliński napisał ostatnio nową książkę: ,,Świadek pod toporem kata", w której ujawnia przekazaną mu przez Jaroszewicza tajemnicę. Generał NKWD Żukow wygadał się Świerczewskiemu, że sowiecki wywiad umieścił we władzach PRL ,,matrioszki" - agentów-sobowtórów korzystających z życiorysów Polaków. Jedną z nich miał byc Bierut. Wkrótce potem Świerczewski zginął. Do Rolińskiego zgłosił się mieszkaniec Rosji Igor Birut, którego ojciec Bolesław był przed wojną polskim działaczem Kominternu średniego szczebla poszkodowanym w wielkiej czystce. Igor zdobył poszlaki wskazujące na to, że jego ojciec był... prawdziwym Bierutem. Dezerter z NKWD Orłow spotkał się kiedyś w Hiszpanii z niejakim Bolesławem Rutkowskim, który po 1941r. posługiwał się nazwiskiem Bierut. Dr Baliszewski dysponuje relacją ochroniarza Bieruta, mówiącą, że prezydent PRL zginął w zamachu w Krakowie w 1947r. Ochroniarz widział jego martwe ciało i... drugiego Bieruta, który zastąpił zabitego. Czyżby wobec tego było 3 Bierutów? Bierut 1 - drobny kominternowiec siedzący na Syberii. Bierut 2 - zabity w 1947r. Bierut 3- zabity w 1956r. ?

11:10, foxmulder2 , Historia
Link Komentarze (14) »
wtorek, 26 czerwca 2007
Nie jesteśmy z Drogi Mlecznej

milky way

Naukowcy analizujący min. promieniowanie X odkryli, że nasza gwiazda nie należy do galaktyki Drogi Mlecznej, lecz do karłowatej galaktyki Strzelca., która łączy się z Drogą Mleczną. Szczegóły tutaj.

11:42, foxmulder2 , Nephilim
Link Dodaj komentarz »
Shalit żyje

shalit

Hamas wypuścił wideo przedstawiające Gideona Shalita jest ono dostępne tutaj

poniedziałek, 25 czerwca 2007
Podwójna gra Mubaraka. Jednostka 102.

abu dahlan

Mahmud Dahlan (Abu Fadi) szef służb bezpieczeństwa Fatahu w Strefie Gazy. Pojmanym i torturowanym hamasowcom jego ludzie kazali śpiewac: ,,Abu Fadhi is our Master, Abu Fadi is our darling, with our spirits and our blood, we will sacrifice for Dahlan ! Abu Fadhi is the master of the creation, Abu Fadhi is the Master of the universe. Our God has placed Abu Fadhi over the whole Universe  ! Abu Fadhi is our darling, Abu Fadhi is our darling. Go and destroy Tel Aviv, go and destroy Tel Aviv ! Walid Al-Shakrah is coward, and a mercenary for Iran ! Hamas Shia, Hamas Shia … Walid coward … ”

Prezydent Egiptu marszałek Hosni Mubarak publicznie potępia ,,zamach stanu w Gazie" jednakże pozwolił konwojowi z hamasowskim ministrem spraw wewnętrznych na opuszcznie Strefy Gazy. Co więcej egipska armia eskortowała konwój aż do lotniska międzynarodowego w Kairze. Minister odleciał stamtąd do Damaszku. Generał Omar Suleiman- szef egipskiego wywiadu utrzymuje dziwne związki z Hamasem.  Z przechwyconych przez hamasowców dokumentów wynika, że Fatah i egispki wywiad znały położenie wszystkich hamasowskich tuneli do przemytu broni, ale nic nie robiły w związku z tym. Tymczasem Hamas dysponuje elitarną, wyszkoloną w Iranie jednostką specjalną 102. Czyżby jej nazwa to hołd dla jednostki 101 dowodzonej w latach '50-tych przez Ariela Szarona?

sobota, 23 czerwca 2007
Gdyby Polacy byli zagionionym plemieniem...

judeopolonia

,,Polacy i Żydzi to jedno" - dr Stanisław Bieleń

Po necie krąży tyle list Żydów o zmienionych nazwiskach, którzy mają nami rządzic, są na nich zarówno prezydent Kaczyński jak i prezydent Tusk. A może są prawdziwe? Słyszałem nawet, że u 30% Polaków jest gen typowy dla Sefardyjczyków. Co by było gdybyśmy ogłosili, że Polacy to zaginione plemię Izraela?

1. Nie oskarżano by nas o antysemityzm. Skończyłyby się polish jokes.

2. Niemcy bali by się nas krytykowac.

3. Polscy geniusze - Chopin, Sienkiewicz, Piłsudski byli by geniuszami żydowskimi. A żydowscy polskimi. Bylibyśmy spadkobiercami 4000 lat historii narodu żydowskiego i dziedzictwa Sumeru.

4. Jezus, Maryja i apostołowie - prawie byli by Polakami.

5. Papież Polak byłby Papieżem Żydem

6. Wysadzaliby się u nas Arabowie a prezydent Iranu mówiłby, że nie było rozbiorów Polski.

7. Nasz Dziennik byłby organem grupy Kahane Chai.

8. W Judeopolonii rządziłaby koalicja: PiS-Likud-Samoobrona-Beteinu. Prezydent: Efraim Kaczyński Premier: Menachem Kaczyński Wicepremierzy: Jarosław Netanyahu, Aaron Lepper, Roman Lieberman. Przywódcy opozycji: Baruch Tusk i Mosze Olejniczak.

piątek, 22 czerwca 2007
Jeśli myśleliście, że TVN jest ch...

a

Taką TV oglądają w Autonomii Palestyńskiej. A poniżej fragment dziwnego programu dla dzieci:

a

środa, 20 czerwca 2007
Czarny Wrzesień 2

wounded

Setki palestyńskich cywilów uciekają do Izraela przed Hamasem. Rannych masowo przyjmują izraelskie szpitale. Powtórzenie ,,Czarnego Września"! Hamasowcy mówią chrześcijanom, że ,,muszą przyjąc rządy islamu". Jak mogą one wyglądac świadczy sprofanowany katolicki klasztor w Gazie połamane krzyze, postrzelane święte figury i obrazy. Baj de łej w ,,Naszym Dzienniku" dając newsa o tym obwinili palestyńskich terrorystów (a nie IDF!) o okupację Bazyliki Narodzenia w Betlejem w 2002r. Już myślałem, że normalnieją, ale nie byliby sobą, gdyby nie dodali, że zwycięstwo Hamasu to efekt ,,szwanego planu" Szarona, który poznał... włoski komunista de Alema :)

wtorek, 19 czerwca 2007
Rifaat ma swoją stronę!

rifaat

Rifaat Asad - brat dawnego długoletniego syryjskiego przywódcy Hafeza Asada ma swoją stronę internetową. To jedna z najciekawszych postaci bliskowschodniej polityki. W 1983r. dokonał przeciwko swojemu bratu nieudanego zamachu stanu i został wygnany (oficjalnie ,,wysłany w misji specjalnej")  do Hiszpanii. Obecnie chyba współpracuje z CIA. Zwrócie uwagę na mapkę Syrii z animacji w fleszu (ach ten panarabizm!). Niestety w swoim bio nie opisuje jak: pacyfikował w 1982r. miasto Hama (chwalił się wtedy, że wykończył 30 000 islamistów), jak w odwecie za zamach na brata spontanicznie zabił 200 więźniów w Palmirze, jak pomógł przed tym samym bratem uciec Arafatowi z Tunisu oraz jak w I 1982r. konferował z Szaronem o przyszłej wojnie w Libanie. A szkoda! To taki ciekawy człowiek!

poniedziałek, 18 czerwca 2007
Sic transit pace
a

Napisałem nowy artykuł o obecnych starciach w Autonomii Paelstyńskiej. Fatah zajął budynki Hamasu na Zachodnim Brzegu i aresztował niektórych hamasowców, jednakże również tam Hamas ma duże poparcie i pokusi się o próbę zdobycie władzy. Gen. Giora Eiland radzi odbicie drogi Filadelfi, ale Olmert nie zgodzi się na to. Z domu Arafata w Gazie motłoch skradł jego noblowski medal.

A mi się przypomina nagłowek z pierwszej strony ,,Wyborczej" z przed półtora roku: ,,Dajmy Hamasowi szansę!" :)

sobota, 16 czerwca 2007
Katastrofa wywiadowcza

hamas

Podczas walk o Strefę Gazy w ręce Hamasu wpadły bezcenne dokumenty palestyńskiego wywiadu. Dotyczą one min. kontaktów OWP z państwami komunistycznymi, arabskimi, Zachodem i Izraelem, tajnych negocjacji i interesów finansowych z politykami z tych krajów, operacji wywiadowczych ich służb na Bliskim Wschodzie, podwójnych agentów, zdrad, infiltracji, terroryzmu, korupcji etc. Syria i Iran wiele dadzą by je zdobyc 

piątek, 15 czerwca 2007
Jurij Bezmenow o pożytecznych idiotach

a

Dezerter z sowieckich służb mówi o dywersji ideologicznej poprzez pożytecznych idiotów. Niestety w Polsce na uczelniach, w redakcjach i w ,,elitach" jest 100x więcej (na 1000 mieszkańców) pożytecznych idiotów niż w USA. Najbardziej żenujące jest w tym to, że są oni dumni ze swej wykształciuchowości a jak ktoś ich zgubne wpływy ogranicza, robią z siebie męczenników - że też nie wspomnę o pewnym znanym profesorze, co go teraz puszczają jedynie (na szczęście!) w Superstacji:)

Hamas wygrał

gaza

Rezydencja Abbasa w Gazie - ostatni punkt oporu Fatahu-  zdobyta. Wisi nad nią zielona flaga, będzie przekształcona na meczet. Jeńcy z Fatahu rozstrzelani, wielka parada zwycięstwa.

 
1 , 2
Zakładki:
Ciekawe strony - moje i moich przyjaciół
FAJNE BLOGI - wybór należy do Ciebie
Geostrategia, globalna polityka etc.
Katolicyzm
Konspiracjonizm, millenaryzm, ufologia (LINKI WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH!)
Polskie Radio
X
Y