poniedziałek, 31 lipca 2006
Proizraelska manifa w Warszawie

cieniasy

Spodziwałem się ostrego wiecu w stylu Likudu, portretów Żabotyńskiego, Begina, Netanjahu - wyszło jakieś totalne cieniastwo. Zroili manifę na jakimś podwórku koło synagogi - gdzie nikt nie chodzi, bo bali się nazioli i lewaków. Wpadło kilka osób - w tym ludzie z wycieczki z Izraela. Puszczali z taśmy jakieś zawodzenia z synagog zamiast dobrej muzy. Charyzmą dysponował tylko jakiś pastor, który mówił o prześladowaniu chrześcijan w Libanie. Hatikva nie brzmiała majestatycznie. Nie czułem klimatu z filmu ,,Monachium". Cały czas coś pieprzyli o ,,pokoju na Bliskim Wschodzie" - założę się, że 90% z nich poparło w 2000r. odwrót z południowego Libanu. Totalne cieniasy. Wyglądało to jak zlot partii Mereetz (taka izraelska partia złożona z cieniasów na którą głosują tylko cieniasy). Bóg powinien dać Żydom przykazanie: ,,Nie będziesz cieniasem"...

Na manifie był obecny wiceprzewodniczący PWN Tejkowskiego. Poza tym było tam parę fajnych lasek - mam szczególnie na myśli brunetkę w zielonkawej bluzce i dżinsowych szortach, oraz blondynkę w ciemnych okularach i dżinsach. Konstantego Geberta nie widziałem, mimo że pochodzi z wielopokoleniowej rodziny cieniasów.

13:22, foxmulder2 , Misc
Link Komentarze (5) »
Jeszcze o Kanie

Okazuje się, że budynek, w którym zginęło blisko 60 osób zawalił się 6 godzin po tym, jak izraelskie lotnictwo zbombardowało wioskę - bazę Hezbollahu. Czyżby to nie bomba zabiła tych ludzi, tylko eksplodujący skład rakiet należących do terrorystów?

Falangiści opisują taktykę Hezbollahu ukrywania się za cywilami

niedziela, 30 lipca 2006
Kana Redux

kana

Okazuje się, że w zbombardowanej miejscowości Kana (50 cywilów zabitych) stacjonowały komórki Hezbollahu obsługujące wyrzutnie rakiet - wystrzelono stamtąd około 100 rakiet na Izrael. Mieszkańcy byli ostrzeżeni przed bombardowaniami za pomocą ulotek. To nic nowego - taktyka walki rewolucyjnej przewiduje prowokowanie ataków sił ,,reakcyjnych" na cywilów - tak było podczas Intifady, tak było w RPA, w Wietnamie etc.

Co ciekawe w południowym Libanie działa teraz Imad Mugniyeh - zwany tha'lab czyli fox.

sobota, 29 lipca 2006
Bomb the Casbah

asad

Tytuł tego postu to oczywiście aluzja do piosenki zespołu The Clash :)

Syryjczycy zestrzelili izraelski dron szpiegowski. W Damaszku odbywa się rada wojnenna na której obecni są: prezydent Assad, Nasrallah, Ali Larijani - irański doradca ds. bezpieczeństwa narodowego, przywódcy Hamasu Khaled Meshaal i Mussa Abu Marzouk oraz przywódca Palestyńskiego Islamskiego Dżihadu Abdallah Ramadan Shelah. Myślę, że uznali wczorajszą decyzję izraelskiego rządu o nierozszerzaniu ofensywy za przejaw słabości Izraela - po okresie zbierania sił podwoją teraz swoje ataki. Już dostarczyli nowe rakiety...

piątek, 28 lipca 2006
Blood & Honour Iraq. Zarqawi na redwatchu.

ss lsah

Trybuna robi straszną aferę, bo na polskim transporterze w Iraku znalazł się symbol SS Division Liebstandarte Adolf Hitler. Okazało się dzisiaj, że nasi brali akurat części do transportera od Amerykanów - symbol mógł być tam wcześniej a oni nie musieli wiedzieć co on oznacza. Zresztą nawet jak to celowo namalowali, to nie należy się tym przejmować - żołnierze by rozładować stres bojowy, względnie nudę robią różne głupie rzeczy i różne napisy na pojazdach umieszczają - od imion dziewczyn po sprośne teksty - tak na wojnach było zawsze. Trybuna sugerowała wcześniej, że nasza armia w Iraku to prawie naziści. Lewactwo zawsze usiłowało przedstawiać wojny prowadzone przez jego przeciwników jako wojny rasistowskie. Być może przeczytamy niedługo, że ,,Nieznani rasiści zabili umieszczonego na Redwatchu Abu Musaba Al-Zarqawiego w jego domu pod Bakubą."

Trybuna nie powinna się czepiać takich spraw, gdyż sama wielokrotnie chwaliła totalitaryzm - choćby z dumą pisząc jak tydzień temu M.F. Rakowski chwalił to, że komunizm ,,zlikwidował klasę kapitalistów"...

czwartek, 27 lipca 2006
Syllabus Errorum

vicky

Jeśli lubicie moją twórczość, to możecie poczytać sobie cykl Syllabus Errorum - inspirowane Hellsingiem clericalfiction o tępieniu modernistów i komuchów w Kościele. Dwa odcinki napisałem rok temu, jeden niedawno. Prawdopodobnie wkurzę tym zarówno lewicę jak i prawicę, ale o to chodziło :) W odcinku pierwszym nabijam się z Tygodnika Powszechnego, księgarni Antyk,  biskupów Życińskiego i Gocłowskiego, Marii Szyszkowskiej, w drugim z Gaudena, Wildsteina, Żakowskiego, Maleszki i Antoniego Dudka, w trzecim z ks. Czajkowskiego, ks. Nęcka, abp Dziwisza, Michalkiewcza, Konecznego, Bodakowskiego i z siebie. Jest tam pełno przemocy, seksu i wulgarnego języka. Całość możecie przeczytać tutaj.

Ciekawostka:  portal prawy.pl nazywa Wierzejskiego pedofilem- mordercą. Nie wierzycie mi - kliknijcie tutaj.

13:04, foxmulder2 , Misc
Link Komentarze (5) »
Wazani

soldiers idf

IDF powiadamia telefonicznie palestyńskich cywili o bombardowaniach.

Kolejny dzień walk - Izrael dochodzi do ważnego źródła wody - rzeki Wazani.

Rząd zastanawia się nad rozszerzeniem ofensywy - niestety brakuje mu woli politycznej przewodzenia wojsku. Obawia się też, że Syria może uznać ofensywę w Libanie za przygotowania do ataku na nią.

Według Jumblatta Iran teraz testuje Izrael. Irańscy ochotnicy przybywają do Libanu. 

W ramach doktryny equal time daje też głos lewakom:

Greg Palast o związku ropy z konfliktem

Wayne Madsen o tym jak USA udzielają Izraelowi informacji SIGNIT

środa, 26 lipca 2006
Żołnierze, szpiedzy, idioci, apokaliptycy, mesjasze

idf soldiers

Po utracie Bin Jubeil Hezbollah przechodzi do taktyki partyzanckiej. Powraca koncepcja Strefy Bezpieczeństwa.

Niektórzy chrześcijanie uważają, że zbliża się Apokalipsa

Olmert chce ewakuować Zachodni Brzeg - przyczyną obecnej wojny jest odwrót z południowego Libanu i ze Strefy Gazy.... Czyżby Olmert był osłem na którym wjedzie do Jerozolimy judaistyczny Moshiah (Antychryst?)?

,,Wierzę w mesjasza, który przyjdzie. Mesjasz, który przychodzi to fałszywy mesjasz" - prof. Yoshaiakhu Leibowitz :)

Abstahując od fałszywego mesjasza, osłem może być Kofi Annan - izraelska bomba trafia posterunek UNIFIL - od razu mówi, że to było specjalnie, rakieta Hezbollahu trafia posterunek UNIFIL - milczy.

Ciekawostka: w ataku zginął chiński obserwator - 1999 redux?

Plus:

Wyznania szpiega RPA, który zinfiltrował bezpiekę Roberta Mugabe

poniedziałek, 24 lipca 2006
Moralność a polityka zagraniczna

bombing vietnam

To jest wyznacznikiem siły państwa a nie frazesy o moralności w SM

Poseł Janusz Dobrosz podczas debaty o polityce zagranicznej stwierdził powołując sie na Konecznego, że cechą cywilizacji łacińskiej zawsze było powiązanie moralności z polityką i poprzez udział w wojnie w Iraku niszczymy ten związek. Koneczny w ,,Polskim logos i ethos" twierdził, że celem Polski jest pokazywanie światu tego związku. Co za szkodliwa bzdura!

Celem polityki zagranicznej jest przetrwanie i dobrobyt państwa. Oczywiście tym zadaniom może sprzyjać misjonarska pomoc dla innych państw i prewencyjne niszczenie zagrożeń. Ale zawsze polityka zagraniczna wiąże się z robieniem brzydkich rzeczy: zabijaniem, szpiegostwem, kłamstwem, wywoływaniem wojen.

Najbardziej mi się podobał ten okres w historii Polski, w którym robiliśmy najbrzydsze rzeczy - II RP. Piłsudski jak nikt inny rozumiał politykę zagraniczną - był prekursorem neokonserwatyzmu.

Odrzucam endecką pierdołowatą wizję polityki zagranicznej i bzdety, które wypisywał Koneczny. Jestem dumny z tego, ze Piłsudski układał się z Hitlerem w  sprawie ataku na ZSRR, jestem dumny z zajęcia Zaolzia, jestem dumny ze szkolenia Irgunu do walki z Brytyjczykami i Arabami. Żałuje tylko, że na niemieckich czołgach nie zgnietliśmy bolszewickiego robactwa, by potem spoglądac jak bomby atomowe spadają na Drezno i Hamburg.

 Sorry endecy, polityka zagraniczna potrzebuje wizji a wy jej nigdy nie mieliście. Bzdety Konecznego należy odrzucić. Moralności nie należy łączyć geopolityką.

Clean Break

idf

Gen Wesley Clark słyszał w Pentagonie w 2001r., że planuje się wojnę z Irakiem, Iranem, Syrią, Libanem, Sudanem i Somalią. No coż, plany zawsze są... 

Ted Koppel: USA de facto walczą z Iranem poprzez pośredników

Hezbollah stosuje taktykę z Iwo Jimy. Siły międzynarodowe ani strefa buforowa nic nie pomogą.

niedziela, 23 lipca 2006
Iran przejmuje kontrole, syryjska armia w stanie alertu

war

Syryjska armia w stanie alarmu: piloci siedzą w kokpitach. 20 VII irański generał  Yahya Rahim Safavi przejął kontrolę nad wojną libańską z rąk Nasrallaha. Dostawy irańskiej broni bez przerwy lądują na lotnisku Abu Ad Duhur koło Homs. Amerykanie odpowiadają dostawami broni dla Izraela - np. inteligentnymi bombami.

Izrael na wszelki wypadek przygotowywał plany operacji przeciwko Hezbollahowi od roku, ale mimo to pierwsze starcia naziemne IDF nie są zachwycające: po 5 latach bombardowania pustych bundynków i wstrzymywania się pod naciskiem Zachodu od ostrzejszych ataków wyszła z formy - bez śmigłowców i czołgów (ryzyko :) walczy z elitą Hezbollahu w trudnym terenie.

Plotki wywiadowcze:

Rosja i USA wspólnie łamią izraelskie kody?

Rep. Peter Hoekstra  : Frakcja antybushowska przewodzi CIA

piątek, 21 lipca 2006
Oslo War

lebanonhalutz

Izraelski tropiciel spisków Barry Chamish nazywa obecną wojnę Oslo War 0 wskazuje, że jest ona konsekwencją panicznego odwrotu Baraka z południowego Libanu i Szarona ze Strefy Gazy. Wskazuje też na pewne fakty z raportu gen. Eilanda - porwanie Shalita zostało zarejestrowane przez kamery, żołnierze CZEKALI GODZINĘ NA ZGODĘ NA OTWARCIE OGNIA DO TERRORYSTÓW. Chamish stawia więc śmiałą tezę, że Shalit został przekazany Hamasowi przez ,,Bandytów z Oslo".

Tymczasem libańscy chrześcijanie są wkurzeni, że USA zbyt słabo przeciwstawia się Hezbollahowi. Woleli by lądową inwazję od powietrznego blitzu. 

Nasrallah twierdzi, że dwoje arabskich dzieci, które zabił w Nazrecie ostrzał rakietowy Hezbollahu, to ,,męczennicy palestyńskiej sprawy" - chore...Tak przy okazji, nie zauważyliście, że jego nazwisko obraża Allaha :)

Amerykanie twierdzą, że Irańczycy byli obecni przy testach rakietowych Korei Północnej

czwartek, 20 lipca 2006
Rodezja 1979, Izrael 2006

Nie jestem fanem country, ale ten kawałek jest dobry. Jest poświęcony rodezyjskiej armii i jej zmaganiom z komunizmem.

W 1979r. sowieci planowali wspomóc miejscowe ,,ruchy wyzwoleńcze" czołgami w ofensywie przeciwko Rodezji. Rodezyjczycy zrobili to samo, co teraz Izrael - wysadzili w powietrze drogi i mosty w sąsiednich państwach frontowych, na których terenie znajdowały się bazy terrorystów. Czołgi nie miały po czym przejechać...

15:29, foxmulder2 , Historia
Link Dodaj komentarz »
środa, 19 lipca 2006
Tajna wojna z Syrią

israeli tank

Izraelsy wojskowi mówią Debce, że większość uderzeń przeciwko Hezbollahowi jest tajnych. Czasem oddziały ścigające terrorystów zapuszczają się na syryjską stronę granicy. Atakowane są też cele po syryjskiej stronie. Hezbollah wstrzymuje pogrzeby, ukryć swoje prawdziwe straty.

Terroryści wykorzystują ludność chrześcijańskich wiosek jako żywe tarcze, w nadziei, że Izrael nie będzie atakował maronickich terenów. Izraelskie siły specjalne rpacują nad ewakuacją tych wiosek.

Guardian: Bush dał Izraelowi 7 dni.

Amerykanie muszą płacić za swoją ewakuację z Libanu?

POLECAM BLOG WARPMANA - NAPRAWDĘ KICKS ASS!

wtorek, 18 lipca 2006
Saving Cprl Shalit - mój nowy artykuł

israeli girl

Napisałem nowy artykuł o przyczynach obecnej wojny - tutaj macie go na psz.pl, tutaj na eurojihadzie - wchodzić i komentować!

 
1 , 2 , 3
Zakładki:
Ciekawe strony - moje i moich przyjaciół
FAJNE BLOGI - wybór należy do Ciebie
Geostrategia, globalna polityka etc.
Katolicyzm
Konspiracjonizm, millenaryzm, ufologia (LINKI WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH!)
Polskie Radio
X
Y