poniedziałek, 30 lipca 2007
Biesłan- idealnie spieprzona akcja

a

Filmik przedstawia rosyjskich antyterrostów strzelających z granatników w wypełnioną osetyńskimi dziecmi salę gimnastyczną w Biesłanie. Czy ci ludzie odróżniają odbicie zakładników od szturmu Berlina?

Na miejscu zwykłych Rosjan bałbym się bardziej Specnazu, Omonu et censortes niż nawet najbardziej bezwzględnych czeczeńskich terrorystów (którzy często pracują dla FSB)

Zbroją się

su-30

30 mld $ od USA dla Izraela i 20 mld $ dla Arabii Saudyjskiej, choc ocenia się, że Saudowie narobili Amerykanom niezłego gnoju w Iraku i w Autonomii Palestyńskiej. To element strategii zwiększania obecności USA w rejonie Zatoki Perskiej. Zbroi się też druga strona: Iran kupuje od Ruskich 250 Suchoi 30MKM oraz 20 powietrznych tankowców - sprzęt potrzebny do ataków lotniczych na długie dystanse. Przeciwko komu? Tymczasem podupada morale w IDF - Brygada Golani zostawiła w Strefie Gazy śpiącego żołnierza.

sobota, 28 lipca 2007
Faszyzm przemilczany

duce

W 1940r. faszystowskie Włochy napadły na Grecję, która była wtedy rządzona... również przez faszystów. Greckim Duce był premier Metaxas a greccy żołnierze używali rzymskiego pozdrowienia. Wielkiej pomocy aliantom (przekazanie baz na Azorach!) udzielała faszystowska Portugalia rządzona przez profesora ekonomii Antonio Salazara da Oliveira. Dziesiątki tysięcy Żydów od Zagłady uratował faszystowski reżim Franco. (Warto też wspomniec, że za Polską u Hitlera wstawiał się po IX 1939r. Mussolini a włoska armia na Bałkanach uratowała tysiące Żydów.) Zresztą ustrój bardzo zbliżony do faszystowskiego posiadało wtedy większośc państw Europy: w tym Finalandia i sanacyjna Polska. Na Węgrzech faszystowski rząd Horthy'ego został obalony przez nazistów w 1944r. W Rumunii były trzy walczące ze sobą faszyzmy: króla, gen. Antonescu i Żelaznej Gwardii. Dzisiaj Gianfranco Fini, lider włoskich postfaszystów jest najpoważniejszym kandydatem na następcę Berlusconiego. Fini dobrze jest postrzegany przez Izrael, wszak Mussolini udzielił dużego poparcia prawicowym syjonistom z Betaru a wśród włoskich faszystów było bardzo dużo Żydów. Zresztą faszystami byli również tacy izraelscy mężowie stanu jak Włodzimierz Żabotyński, Menachem Begin, Icchak Shamir. Nic dziwnego, że żydowski postfaszysta Begin tak łatwo dogadał się z arabskim postfaszystą Sadatem. Oczywiście faszyści dokonywali też zbrodni. Jednakże walczące z nimi amerykańska demokracja Roosevelta kierując się wyłącznie rasistowskimi względami zamknęła tysiące swych obywateli japońskiego pochodzenia w obozach koncentracyjnych i utrzymywała wobec Czarnych rasistowskie prawa godne hitlerowskich praw norymberskich. Że też o sowieckim sojuszniku wielkiej demokracji nie wspomnę...

14:19, foxmulder2 , Historia
Link Komentarze (1) »
piątek, 27 lipca 2007
Druga Ziemia

darpa

DARPA (taka amerykańska agencja od technologicznych cudów) tworzy drugą, wirualną Ziemię, z ,,kopiami" wszystkich ludzi, by w razie czego zobaczyc jak zareagujesz na epidemię eboli, propagandę czy inwazję obcych.

15:00, foxmulder2 , Millenium
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 26 lipca 2007
Uwaga na LiSa

lis

LiS to w japońskiej mitologii zwierzę demoniczne

Bardzo trafny tekst Sakiewicza, który przypomniał w kontekście ostatnich wydarzeń ten oto genialny tekst Witolda Jedlickiego ,,Chamy i Żydy" napisany na początku lat '60-tych.

I małe przypomnienie : kim są naprawdę Giertychowie, jak komuna kreaowała antysemityzm, by psuc Polakom wizerunek.

środa, 25 lipca 2007
Lepiej niż dziadek w Wehrmachcie

prescot bush

W roku 1934 przed komisją Kongresu USA gen. USMC Smedley Butler zeznał, że grupa przemysłowców chciała obalic Roosevelta i wprowadzic ustrój wzorowany na tym z III Rzeszy. Okazuje się, że wśród nich był Prescot Bush, dziadek obecnego prezydenta. Tymczasem FDR, w świetle książki profesora Suttona (dostępnej on-line tutaj) był związany z tymi samymi przemysłowcami, co więcej finansista FDR, był jednym z ludzi wielkiej oligarchii finansowej a plan ,,New Dealu" został napisany przez... General Electric.

12:08, foxmulder2 , Historia
Link Komentarze (18) »
Zdemaskowali mnie:)
Na tym forum. Co prawda pani Małgorzata Kozieł nie jest moją matką, nie mam żadnych krewnych w Łodzi, a w konkursie wiedzy o Izraelu raz zdobyłem 1-sze miejsce, a dwa razy 3-cie, to dziękuję za reklamę:)
11:58, foxmulder2 , Misc
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 23 lipca 2007
Carter i Mugabe

carter

Jimmy Carter (według Wyborczej chyba najlepszy prezydent USA ever), oprócz doprowadzenia do zwycięstwa Chomeiniego w Iranie, zafundował światu również rządy Mugabe (najgorszego afrykańskiego dyktatora w historii?) w Zimbabwe. Pierwsze ,,nie rasistowskie" wybory w tym kraju wygrał abp Abel Muzorewa - ciut ograniczony, ale łagodny jak baranek. Ale administracja Cartera uznała, że były one nie fair i pomogła w następnych wygrac Mugabe. No cóż lgnie swój do swego...

11:03, foxmulder2 , Historia
Link Komentarze (10) »
Sygnały wojny/Cienie nad Lockerbie

hamas

Dzisiaj macie podwójną dawkę moich artykułów na stronie Polskiego Radia: Sygnały Wojny i Cienie nad Lockerbie . Miłej lektury!

sobota, 21 lipca 2007
Żydzi wierzący w Chrystusa

a

Prawdę mówiąc, większośc Izraelczyków nie lubi żydowskich ortodoksów. Ci których poznałem, bardzo im jechali.

piątek, 20 lipca 2007
Kissinger jedzie do Moskwy

kiSSinger

A ściśle biorąc już w niej przebywa razem Georgem Shultzem i innymi dinozaurami. Prowadzą jakieś długie rozmowy z Putinem. O czym? Od tarczy, po Kosowo, Iran i Bush jeden wie co.

Gorące lato

iran syria

Ahmadinedżad, w Damaszku, podczas spotkania z Asadem i szejkiem Nasrallahem, powiedział, że tegoroczne lato będzie gorące i doprowadzi do klęski jego wrogów. Nasrallahowi powiedział, że widzi jego ludzi wkraczających do Izraela.

Tymczasem Newt Gingrich powiedział, że bushowska wojna z terrorem jest słaba i lipna i jest de facto appeasmentem.

środa, 18 lipca 2007
Cold War is back

berezovsky

Brytyjskie służby uderemniły rosyjski zamach na Borysa Bieriezowskiego.

RAF poderwał samoloty, by przechwycic rosyjskie strategiczne bombowce zmierzające w stronę UK.

Brakuje mi tutaj tylko Philby'ego, Burgessa i McLeana.

wtorek, 17 lipca 2007
Bush's legacy

bush cheney rice

Guardian donosi o dyskusji wewnątrz amerykańskiej administracji dotyczącej Iranu. Cheney chce atakowac, Rice i Gates chcą dyplomacji. Ostatnio przeważył jednak Cheney i ma poparcie prezydenta, który ,,rzutem na taśmę" chcę coś zrobic przed końcem kadencji. Ponadto Bush wymógł na Olmercie ewakuację Zachodniego Brzegu - jednym z jej elementów jest amnestia (i zapomogi!) dla wszystkich poszukiwanych na tym terenie terrorystów. Strefa Gazy nie pokazała im jak głupia jest to polityka? Tymczasem sir Laurence Olivier był agentem SOE w USA w czasie drugiej wojny światowej.

poniedziałek, 16 lipca 2007
Cienie nad Krwawym Meczetem

bin laden

Zapraszam do czytania mojego najnowszego artykułu ,,Krwawy meczet" poświęconego obecnej sytuacji w Pakistanie. Debka donosi, że szturm na meczet przyspieszono, gdyż spodziewano się w nim dwóch zastępców al-Zawahiriego. Powstanie w krwawym meczecie i wczorajsze zamachy bombowe mają byc próbą sabotowania tajnej operacji sił USA zmierzającej do złapania al-Zawahiriego i bin Ladena. Dotychczas zawsze coś w ostatniej chwili ,,przeszkadzało" w tych akcjach. Oficjalnie wskazywano też Osamy nie można złapac bez zgody ,,suwerennego państwa Pakistanu". Dziwne, zwykle suwerennośc nie była przeszkodą dla administracji Busha :) Tymczasem Carlos Szakal śmieje z amatorszczyzny spisku lekarzy.

 
1 , 2
Zakładki:
Ciekawe strony - moje i moich przyjaciół
FAJNE BLOGI - wybór należy do Ciebie
Geostrategia, globalna polityka etc.
Katolicyzm
Konspiracjonizm, millenaryzm, ufologia (LINKI WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH!)
Polskie Radio
X
Y