środa, 30 lipca 2008
Ruscy nad Sudanem

mig

Stara wiadomość ale jara: w maju sudańscy rebelianci podczas rajdu na Chartum zestrzelili MiG-a 29. Pilotem był Rosjanin.

wtorek, 29 lipca 2008
Znajdź 3 szczegóły, które różnią te obrazki
ab
17:39, foxmulder2 , Misc
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 28 lipca 2008
Tajna dusza Turcji

mit

Ergenekon - tajna turecka organizacja działająca od przeszło 20 lat, dokonująca zabójstw politycznych i dążącą do zamachu stanu. Powiązana z PKK, lewackimi organizacjami i Hezbollahem.  Ich taktyka: przejmowac organizacje terrorystyczne i używac ich do własnych celów.

niedziela, 27 lipca 2008
Bałkańskie klimaty

Powyżej: Ratko Mladic, wciąż się ukrywa. Ci którzy, czytają mój blog, wiedzą gdzie:)

A tutaj, coś w bardziej adriatyckim klimacie. Chorwacki generał Ante Gotovina.

A tutaj klip poświęcony nieżyjącemu bośniackiemu (muzułmańskiemu) prezydentowi Aliji Izetbegowiczowi:

sobota, 26 lipca 2008
Karadzic je Ustasza!

karadzic

Sprawa Karadzicia staje się coraz zabawniejsza. Jeździł po Europie z ... chorwackim paszportem. Poniżej: Radovan za starych, "dobrych" dni:

Ahmed the Dead Terrorist

a

Wiem, że do świąt daleko, ale Ahmed Martwy Terrorysta śpiewa w środku tego klipu fajną piosenkę:)

Rift?

olmert

Olmert napisał do Busha list, w którym się skarży mu, że USA zostawiają go same przeciw Iranowi. No, cóż. Gdzie niby jest ten Izrael kontrolujący Amerykę?

Tymczasem w Trypolisie Herzbollah walczył z alawitami, czyli wywiadem syryjskim. Assad pokazuje, kto jest prawdziwym Panem Libanu.

środa, 23 lipca 2008
Ręce , które leczą

karadzic

Chciałbym widzieć teraz miny jeleni, których Karadzić naciągał na bioenergoterapię :) Ręcę które leczą. Chyba w Srebrenicy :)

Okazuje się, że był on całkiem znaną osobą w środowisku "New Age". Zaszokowani hippisi wspominają go jako "człowieka o głębokiej duchowości" :)

Więcej o jego "ukrytym żywocie" tutaj.

karadzic zena

wtorek, 22 lipca 2008
We got him!

karadzić

Tak wyglądał Radovan Karadzić po złapaniu przez agentów BIA (serbskich tajnych służb). Ukrywał się pod nazwiskiem Dragan Dabić i zajmował się medycyną alternatywną. Wbrew pozorom miał do tego predyspozycje. Z zawodu jest psychiatrą.

Uhapszen

karadzic

Serbska służba bezpieczeństwa BIA złapała w Belgradzie Radovana Karadzicia. Jechał sobie gostek spokojnie autobusem, gdy agenci założyli mu worek na głowę i zgarnęli. Namierzyli go już miesiąc wcześniej, ale ponoć "ustalali w tym czasie tożsamość". A może po prostu nowa koalicja rządowa dała im "zielone światło"? Reakcje w Serbii tutaj , w Chorwacji, w Bośni, w Republice Serbskiej.

niedziela, 20 lipca 2008
Gdybym był Bushem...

bush

Zapraszam do czytania mojego tekstu pt. "Gdybym był prezydentem Bushem", który zamieściłem na salonie24. Trochę political fiction nigdy nie zaszkodzi:)

sobota, 19 lipca 2008
Rozejm - czy chwilowy?

william burns

Powyżej: William Burns

Od kilku dni widac oznaki nagłego przełomu w stosunkach USA-Iran. William Burns na konferencji w sprawie programu nuklearnego Teheranu, plany otworzenia przedstawicielstwa dyplomatycznego USA w irańskiej stolicy ... Bush zdaje się zwątpił, że zdoła uporac się z ajatollahami do końca kadencji i dał sobie spokój. Radziła mu to Condi Rice. A tymczasem Hezbollah i Irańczycy montują radary na libańskiej górze Sannine. Będą mieli stamtąd świetny wgląd na działania amerykańskiej VI Floty nie mówiąc już o Izraelu. Za radarmi pójdą rzecz jasna rakiety.

czwartek, 17 lipca 2008
Jan Bodakowski likwidator księgarni "Antyk"

giertych

Powyżej: Książka Jędrzeja Giertycha "Tragizm losów Polski" była przed wojną wyśmiewana nawet przez endeków. Wojciech Wasiutyński zatytułował jej recenzję "Tragizm i komizm książki Giertycha".

Mój kumpel Jan Bodakowski popełnił ostatnio na swoim blogu strasznie kwaśny artykuł, w którym powołując się tylko i wyłącznie na książkę jakiegoś epigona Jędrzeja Giertycha stara się udowodnić, że zły mason i luteranin Piłsudski rozwalił polską armię. Roi się tam od kwiatków typu "II RP nie miała przemysłu lotniczego", ale najśmieszniejszym fragmentem jest :

,,W 1938 roku sanacja wraz z nazistowskimi Niemcami dokonała rozbioru Czechosłowacji. Piłsudczycy przekazali Niemcom czeskie fabryki broni i nowoczesne uzbrojenie czeskiej armii "

Nawet najwięksi apologeci Marszałka nigdy nie pisali, że sanacja była tak potężna :) Dała Niemcom Czechy z fabryką Skody w Pradze :)

11:08, foxmulder2 , Historia
Link Komentarze (4) »
środa, 16 lipca 2008
Coffins

goldwasser

Zwłoki Ehuda Goldwassera i Eldada Regeva, dwóch izraelskich żołnierzy porwanych przez Hezbollah w 2006 r., wróciły do kraju w trumnach. Izrael zwalnia za to uwięzionych terrorystów. Hezbollah zapowiada w Bejrucie "imprezę 15-lecia".

wtorek, 15 lipca 2008
Obama Osama

obama

Obóz Obamy jest wk... tą karykaturą. Mimo, że wyśmiewa ona de facto oskarżenia wobec senatora o bycie kryptomuzułmaninem.

 
1 , 2
Zakładki:
Ciekawe strony - moje i moich przyjaciół
FAJNE BLOGI - wybór należy do Ciebie
Geostrategia, globalna polityka etc.
Katolicyzm
Konspiracjonizm, millenaryzm, ufologia (LINKI WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH!)
Polskie Radio
X
Y