czwartek, 30 sierpnia 2007
Iran, nie Irak

wilkerson

Lawrence Wilkerson, były bliski współpracownik Collina Powella, twierdzi, że Izrael w 2002r. próbował odradzic USA atakowanie Iraku wskazując, że dużo większym zagrożeniem jest Iran. Jak widac ówczesny premier Sharon miał w tym przypadku całkowitą rację, jednakże później podporządkował się w tej kwestii (jak i wielu innych sprawach) USA. ,,Neokonserwatyści syjoniści" mitem?

środa, 29 sierpnia 2007
Olmert's Foley

betlejem

Rząd Olmerta pozwolił wrócic do Betlejem terrorystom, którzy w 2002r. zajęli tam Bazylikę Narodzenia Pańskiego. I oferuje Palestyńczykom pełną kontrolę nad Wzgórzem Świątynnym.

wtorek, 28 sierpnia 2007
Rakiety za rakiety

sarko

Prezydent Sarkozy w swym przemówieniu poświęconym polityce zagranicznej wspomniał o możliwości bombardowania Teheranu dodając rzecz jasna, że chciałby tego bardzo uniknąc. To wyraźne ostrzeżenie, choc nie jedyne już wcześniej o możliwości amerykańsko-izraelskiego ataku ostrzegła Teheran Rosja (tak jak w 1967...). Tymczasem minister ds. zagrożeń strategicznych Avigdor Lieberman przyznał, że Izrael prowadzi tajną wojnę przeciwko Iranowi. Mosad dostarcza kurdyjskim rebeliantom w Iranie rakiety. Iran dostarcza pociski Hezbollahowi i Hamasowi. Rakiety za rakiety?

poniedziałek, 27 sierpnia 2007
Kim Philby

a

Powyżej: Z czym mi się kojarzy Janusz Kaczmarek.

Miałem okazję otrzec się o sprawę Janusza Kaczmarka. Kiedy odbywałem praktyki w biurze poselskim Pawła Poncyljusza, rok temu, ktoś nadesłał na adres biura mail, w którym pisał, że Kaczmarek ,,chronił grupę przestępczą z Pomorza". Mail miał dziwną formę a wielu świrów się wówczas chciało skontaktowac z posłem (jedna pani ,,molestowana seksualnie laserami na pielgrzymce do Częstochowy, inny pan któremu sąsiad spalił laserem czajnik:) poprosiliśmy więc o więcej szczegółów, nadzeszły wkrótce obszerniejsze wyjaśnienia - coś o jakiejś fermie, wyłudzeniach w podobnej formie jak poprzednio (byc może sprawa Drob Kartelu w której oskarżonym był Jaromir Netzel a prowadził ją z wynikiem dla niego korzystnym Kaczmarek), poprosiliśmy o więcej dowodów, później straciłem tą sprawę z oczu i nie wiem co się w związku z tym działo. Napisałem też interpelację związaną z nominacją na stanowisko w prokuraturze krajowym niejakiego Goszczyńskiego oskarżanego przez media o wypuszczenie z więzienia gangstera i drobniejsze przekręty. Odpowiedź Kaczmarka brzmiała mniej więcej tak: stanowisko to przysługuje mu niemal automatycznie, zarzuty okazały się nieprawdziwe i niewiele możemy zrobic w tej sprawie.

niedziela, 26 sierpnia 2007
Projekt Stargate - zamachy z 911 przepowiedziane w 1986r.?

DIA

Rząd USA w latach Zimnej Wojny prowadził realizowane przez DIA projekty tzw. ,,zdalnego widzenia" - szpiegostwa parapsychicznego (czegoś w rodzaju ,,jasnowidzenia"). Za pomocą projektów Grillfame i Stargate zdołano między innymi zlokalizowac rozbitego na Saharze Miga-23 i odkryć północnokoreańskie tunele pod strefą zdemilitaryzowaną. W jednym z dokumentów projektu z 1986r. pojawia się opis czegoś bardzo przypominającego historię lotu 93 i zamachów na WTC. Inny może stanowic ostrzeżenie przed Osamą bin Ladenem.

15:15, foxmulder2 , Millenium
Link Komentarze (1) »
sobota, 25 sierpnia 2007
Zrób sobie Stonehenge
a
11:55, foxmulder2 , Nephilim
Link Komentarze (1) »
środa, 22 sierpnia 2007
Berling

berling

Wyborcza się zatroskała tym, że ktoś oblał pomnik Berlinga czerwoną farbą. Warto więc przypomniec zatroskanym, kim był Berling:

- osobą, która w parę dni po wkroczeniu Sowietów do Wilna zgłosiła się, by pomóc NKWD

- z ramienia NKWD szpiegował w Starbobielsku i typował do werbunku polskich oficerów. Na wypadek ataku ZSRR na III Rzeszę mieli oni tworzyc kadry marionetkowego ,,polskiego" wojska

- 1 V 1941r. stał na trybunie honorowej na Placu Czerwonym obok ambasadora III-ej Rzeszy

- Szpiegował armię Andersa i miał za zadanie konfliktowac generała Borutę-Spiechowicza z Andersem

- W 1943r. został przez polski sąd zaocznie skazany na karę śmierci za zdradę

- Był skrajnie nieudolnym dowódcą (dowiódł tego pod Lenino i na Czerniakowie)

- Po latach zapomnienia i niełaski został odkurzony przez Jaruzelskiego i firmował jego reżim

Jako okoliczności łagodzące można wskazac zaburzenia psychiczne Berlinga wynikłe z uszkodzenia czaszki podczas wspinaczki w Pieninach w latach '20-tych.

13:38, foxmulder2 , Historia
Link Dodaj komentarz »
Baer o Korpusie Strażników Rewolucji

iranian

O ostatnich sankcjach USA wobec Irańskiego Korpusu Strażników Rewolucji wypowiedział się agent Robert Baer (ten od ,,Syriany") - specjalista, bo ścigał jego członków w Bejrucie w latach '80-tych. Uważa, że ta decyzja powinna była zapaśc już dawno temu, lecz uważa że połączenie IED używanych przez irackich sunnitów z Iranem to żaden dowód (wszak takie same ładunki IED ma Syria - od Iranu) i może się to skończyc jak z saddamowskimi WMD. Co ciekawe Baer uważa, że do ataku na Iran może dojśc w ciągu następnych 6 miesięcy i ,,będzie to zaskakujące".

poniedziałek, 20 sierpnia 2007
Manewry

nuke blast

Na ogromnych przestrzeniach między Kaukazem a Uralem odbyły się wielkie manewry Szanghajskiej Organizacji Współpracy. Po raz pierwszy w historii chińskie wojska stanęły na rosyjskiej ziemi, po raz pierwszy lotnictwo ChRL wzięło udział w akcji nad innym krajem, operacje koordynowano jednocześnie z 2 centrów dowodzenia odległych od siebie o 3000 km (w Rosji i ChRL), połączone to było z manewrami strategicznych bombowców nad Atlantykiem, Pacyfikiem i Oceanem Arktycznym. Wygląda na to, że Rosja i ChRL cwiczą akcje ofensywne związane z III-cią wojną światową.

Tymczasem trwają walki podjazdowe na irackiej granicy między Kurdami a Irańczykami.

sobota, 18 sierpnia 2007
Jedinica

a

Fascynują mnie zamachy stanu i zabójstwa polityczne. Zacząłem się uczyc serbskochorwackiego i w związku z tym ,,łyknąłem" trochę historii tych ziem. Jest tam dużo rzeczy, które mogą mnie fascynowac. Chocby dzieje organizacji Crna Ruka i jej dowódcy płka Dragutina Dimitrijewicza. (I pomyślec, że jedno zabójstwo wywołało pierwszą wojnę światową...) Z nowszej historii mamy jednostkę Czerwonych Beretów, która zabiła premiera Djindicza. Powyżej macie fragment filmu dokumentalnego telewizji B92 pt. ,,Jedinica" poświęconego tej jednostce. Zwróccie uwagę na piosenkę śpiewaną mniej więcej od 2:53.

Układy

sow

USA uznały w końcu Irański Korpus Strażników Rewolucji za organizację terrorystyczną, przedstawiciele Korpusu odpowiadają, że są dobrze uzbrojeni. Rosja chciała by Iran przystąpił do Szanghajskiej Organizacji Współpracy (zwanej również trochę na wyrost ,,Układem Warszawskim II"), lecz ChRL się nie zgodziła. Tymczasem al-Kaida w Iraku utrudnia Amerykanom zadanie poprzez wywoływanie kryzysu humanitarnego wśród mniejszości takich jak jezydzi.

piątek, 17 sierpnia 2007
Kaczyńscy vs al-Kaida

osama

Prezydent Kaczyński 15 VIII mówił dużo o wojnie z terroryzmem, którą musimy prowadzic, gdyż w największych zamachach ostatnich lat ginęli również Polacy. Słuszne słowa, ale jak zareagowali na to politycy i komentatorzy:

Piotr Pacewicz: ,,Bunt wykształciuchów w Iraku i w Afganistanie! Talibowie i al-Kaida sprzeciwiają się zawłaszczaniu państwa przez PiS. Dołączyli do takich znakomitości jak św. Barbara Blida i doktor Mirosław G. Wybitny brytyjski teolog Abu Hamza wspólnie z abpem Życińskim potępił lustracyjne polowanie na czarownicę!"

Jacek Żakowski: ,,Powinien natychmiast powstac rząd PO-LiD-PSL-LiS-al-Kaida, który odsunie od władzy tych psychopatów z PiS i imperialistycznego koncernu pruskiej sołdateski Axel Springer."

Janina Paradowska: ,,brzdęk, brzdęk, brzdęk, al-Kaida dobra, PiS zły, brzdęk, brzdęk, brzdęk, ajatollach Kwasoini był dobrym prezydentem"

Leszek Miller: ,,Będziemy sprzeciwiac się ziobrzydzaniu prawa i ścigac kanalie, które doprowadziły do śmierci Zarqawiego i zamachowców-samobójców"

Joanna Senyszyn: ,,Wojnę w Afganistanie prowadzimy, bo Pan Papież nam kazał, bo chce zakazac tam aborcji i zmusic talibów do płacenia świętopietrza."

Stefan Niesiołowski: ,,Ja uważam, że Kaczyńscy męczą al-Kaidę, bo samo mali i zakompleksieni a poza tym są gejami a gejowstwo jest przeciwne naturze, wiem to bo jestem entomologiem i raz widziałem jak dwa pająki zapinały w d..." (odchodzi wyc do Księżyca razem z Celińskim)

Roman Giertych: ,,Wojny w Iraku i w Afganistanie to złe, obce nam, żydowsko-masońskie wojny. Powinien powstac rząd tymczasowy z Osamą bin Ladenem na czele."

Andrzej Lepper:,, To co się dzieje w Guantanamo to chamstwo, chamstwo, chamstwo! Służby specjalne powinny chronic terrorystów a nie ich łapac! A Pani Orianna Fallaci powinna założyc Partię Zboczonych Kobiet"

Wiktor Osiatyński: ,,Wolę szariat od PiSu"

Tomasz Lis: ,,Co z tym Afganistanem? Czy Talibowie pokonają szaleńców z PiSu? Czy wejdą w koalicję z LiD? Jak to wpłynie na moją fryzurę?"

Waldemar Kuczyński: ,,Życzę koalicji antyterrorystycznej jak najgorzej!"

Bronisław Geremek: ,,Kiedy chce zapalic fajkę haszyszu z moimi europejskimi przyjaciółmi z londyńskich i paryskich przedmieśc, słyszę że Polska to kraj tajnych więzień CIA"

,,Die Tageszeitung": ,,Kartofle w sojuszu z Żydami? Polaki razem z mydłami? Buchachacha! To był bardzo śmieszny niemiecki żart."

,,El Pais": ,,Polacy walcząc przeciwko al-Kaidzie kierują się antysemityzmem, bo wiadomo, że Żydzi rozwalili WTC. Nie widzicie w tym logiki? Wybaczcie jesteśmy z Katalonii a to totalne zadupie".

wtorek, 14 sierpnia 2007
Raul albo śmierc!

raul

Zapraszam do czytania mojego najnowszego artykułu npisanego dla Polskiego Radia pt. ,,Raul albo śmierc!" Staram się w nim dowieśc, że Fidel od zawsze był figurantem a prawdziwe rządy na Kubie od 1959r. sprawuje Raul Castro.

Cheney o wojnie w Iraku... w 1994

a

Raczej chciałby o tym klipie zapomniec, gdyż tłumaczył wówczas dlaczego wejście do Bagdadu doprowadzi do problemów z Iranem, sunnitami, Kurdami i Turcją... Nadal nie znalazłem odpowiedzi dlaczego koło 1998r. zmienił zdanie...

poniedziałek, 13 sierpnia 2007
Coup?

coup

Syryjskie władze są podzielene w kwestii zaostrzania konfrontacji z Izraelem. Starsi i bardziej doświadczeni generałowi są temu przeciwni. Młodsi i szef wywiadu wojskowego gen. Assaf Shaqwat są za. Sytuacja ta niepokoi Iran, który na wszelki wypadek przygotowuje się na... obalenie Assada i zastąpienie go ,,przyjaznym generałem". Pomóc mają w tym ,,kupieni" na kursach w Iranie syryjscy oficerowie.

 
1 , 2
Zakładki:
Ciekawe strony - moje i moich przyjaciół
FAJNE BLOGI - wybór należy do Ciebie
Geostrategia, globalna polityka etc.
Katolicyzm
Konspiracjonizm, millenaryzm, ufologia (LINKI WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH!)
Polskie Radio
X
Y