wtorek, 31 października 2006
Haloween

haloween

Dla miłośników mojej twórczości: ten artykuł o spiskowych teoriach w amerykańskim necie. A jeśli chcecie, by was postraszyć, to kliknijcie tutaj, tutaj, tutaj i tutaj

10:57, foxmulder2 , Misc
Link Komentarze (2) »
Wojna to codzienność

f-16

Oprócz marynarek wojennych USA i innych państw NATO, u wybrzeży Syrii, Libanu i w Zatoce Perskiej w stanie gotowości są również marynarki Arabii Saudyjskiej, Indii i Iranu. Oprócz programu nukelarnego Iranu i ewentualnością odnowienia się konfliktu w Libanie ma to również związek z zagrożeniem terrorystycznym dla instalacji naftowych w Arabii Saudyjskiej i operacją przeciwko ,,morskiej bazie" Al-Qaedy. Przeprowadza się też test na wypadek konieczności blokady Iranu i Korei Północnej. Ma to też prawdopodobnie odstraszać Iran od robienia głupstw przed amerykańskimi wyborami do Kongresu. Szef CIA Michael Hayden spotkał się ostatnio z królem Arabii Saudyjskiej. Jest duże niebezpieczeństwo konfliktu Hamas-Fatah po załamaniu się saudyjskiej inicjatywy pokojowej. A wywiad Izraela będzie ,,olewał" nowego ministra ds. zagrożeń strategicznych Avigdora Liebermana.

niedziela, 29 października 2006
Anakim, Refaim, Nephilim

nephilim

W Księdze Rodzaju znajduje się dziwny fragment: ,,6.4 A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach." Giganci określeni są słowem Nephilim - ,,ci, którzy zostali zrzuceni". Później w Księdze Jozuego opisana została misja wywiadowcza do Kanaan i jest przy okazji wzmianka o plemionach olbrzymów Anakim i Refaim. Co ciekawe libańskie legendy dużo mówią o olbrzymach zwanych ,,Marada", którzy kiedyś przemierzali ten kraj. Na Wzgórzach Golan znajduje się wielki krąg kamienny Gigal Refaim. Apokryficzna Księga Henoha mówi, że grupa upadłych aniołów wylądowała na Górze Hermon (Golan) i zaczęła się mieszać z ludźmi przekazując im swoją ,,technologię". Byli oni nazywani w Księdze Henoha ,,Strażnikami". Egipcjanie nazywali swych bogów ,,Neteru" - strażnicy. Kraj Strażników nazywał się Szumer. Sumeryjscy bogowie to Annunaki - ,,ci którzy zostali zrzuceni" - po hebrajsku Nephilim.

17:55, foxmulder2 , Nephilim
Link Komentarze (2) »
sobota, 28 października 2006
Kreacjonizm po sumeryjsku

anu

Powyżej: stworzenie człowieka według Sumerów

Sumerowie uważali, że bogowie Anunnaki (ci którzy zeszli z Nieba na Ziemię)przybyli na Ziemię, by wydobywać tutaj złoto i inne minerały. Bogowie niższej rangi zostali zaprzęgnięci do pracy w kopalniach, po pewnym czasie się zbuntowali rządając stworzenia niewolnika, który ich zastąpi. Bóg Enki - ,,główny naukowiec" wraz ze swoją siostrą Ninmah wpadł na pomysł zmieszania ,,nasienia życia" Annunaki z ,,nasieniem życia" małpoludów przeszkadzających mu w polowaniach. Po wielu nieudanych próbach (zadziwiająco trafne opisy różnych chorób genetycznych) wreszcie stworzono mieszańca boga i hominida  . Zazdrosny brat Enkiego Enlil przejął niewolników i przewiózł ich z Apsu (,,podziemnie", prawdopodobnie też Afryka) do Mezopotamii - do E.Din. Tam Enki posługujący się symbolem dwóch skrzyżowanych węży zrobił mu psikusa majstrując w DNA niewolników umożliwił im rozmnażanie płciowe. Jakieś skojarzenia?

17:27, foxmulder2 , Nephilim
Link Dodaj komentarz »
piątek, 27 października 2006
Hard Gay

Jakiś gostek z LPR nazwał pewnego gostka z SDPL ,,największym pederastą w Trójmieście". Tak się akurat złożyło, że tamten drugi był homo i... pozwał go za to do sądu. Marcus napisał, że to dlatego, że oburzył się, iż został nazwany największym pederastą TYLKO w Trójmieście. (No w sumie ja bym się nie obraził, gdyby ktoś mnie nazwał największym ruch... w Warszawie). Japończycy mają jednakże kogoś, kto przy którym ,,Największy Pederasta w Trójmieście i Całym Regionie Zatoki Puckiej" wysiada :)

15:43, foxmulder2 , Misc
Link Komentarze (1) »
Do the evolution Baby...

evolution

Człowiek używa tylko małej części swego mózgu a ta nieużywana sporo miejsca zajmuje. Górujemy wielkością czaszek nad homo erectusami i innymi małpoludami, ale duża czaszka stanowi niebezpieczeństwo przy porodzie. Jeszcze 100 lat temu przy okazji różnych powikłań tysiące dzieci umierały, bo np. nie dokonano cesarskiego ciecia. Czy to z punktu widzenia ewolucji ma sens? Po kim odziedziczyliśmy tak dużo tkanki mózgowej, której nie używamy? Czemu straciliśmy większość owłosienia?  Przeczytałem kiedyś książkę ,,Zakazana archeologia" M.Cremo i R.L. Thompsona. Można się z niej dowiedzieć jaki chaos panuje w teoriach antropogenezy, jak naciągane są znaleziska do z góry stawianych tez i jak czasem (człowiek z Piltdown) dokonuje się fałszerstw. Naukowcy nie mają pojęcia czemu i w jaki sposób małpolud homo erectus przekształcił się w człowieka z Cro Magnon - zwłaszcza że wiele znalezis mówi, że te dwa gatunki żyły obok siebie, tak jak jakieś yeti żyje w Himalajach obok Tybetańczyków.  Wg klasycznej teorii ewolucji zmiany następowały powoli. Ale przecież zanim samica wieloryba wykształciłaby przez tysiące lat ewolucji sutki pozwalające na ssanie młodym mleka pod wodą, młode by wymarły nie mogąc ssać tego mleka pod wodą. Powolne zmiany czy też szybkie mutacje? A czy zwierzęta napromieniowane w Czernobylu wyewoluowały czy zdechły na raka? A może ewolucja była wdrukowana tak jak przewiduje teoria inteligentnego planu? Odkrywca DNA Francis Crick uważał, że DNA w żadnym wypadku nie mogło powstać na Ziemi, lecz zostało do nas przyniesione z Kosmosu? Kto przyniósł ten wdrukowany zalążek życia na Ziemię? Komety? Bóg? Obcy?

15:36, foxmulder2 , Nephilim
Link Komentarze (3) »
czwartek, 26 października 2006
Izrael mści polskich celników? Putin krytykuje Izrael

rfn

6 izraelskich myśliwców F-16 patrolujących trasy przerzutu broni dla Hezbollahu u wybrzeży Libanu przeleciało nad niemiecką fregatą Meclemburg-Vorpommern F-218. Podczas przelotu zrzucono flary mające na celu utrudnić namierzanie samolotów przez rakiety. Niemcy twierdzą, że Izraelczycy wystrzelili w ich okręt dwie rakiety. IDF zaprzecza i deklaruje, że prześle Niemcom jako dowód taśmy z samolotów. Tymczasem Putin zrzucił winę za swe gratulacje dla Katzava za ,,zgwałcenie 10 kobiet" na izraelskie akcje w Libanie. Stosunki Izraela z Rosją i z Niemcami stale się pogarszają - widzicie szansę? Bo ja tak :)

środa, 25 października 2006
Francja i Rwanda

rwanda

Trybunał ds. zbrodni w Rwandzie zastanawia się czy oskarzyć Francję o udział w rwandyjskim ludobójstwie w 1994r. 25 świadków chce zeznawać przeciwko Francji. Oskarżają oni francuskie oddziały biorące udział w humanitarnej operacji ,,Turquoise" o to, że pozwalały rebelinatom Hutu mordować Tutsich. Pomagały one w ucieczce wielu zbrodniarzom Hutu. W 2004r. prezydnet Paul Kagame oskarżył Francję o zestrzelenie w 1994r. samolotu z prezydnetem Rwandy na pokładzie, co było początkiem wojny domowej - wcześniej sam został o to oskarzony przez Francuzów. Baj de łej - intrygujący blog

wtorek, 24 października 2006
Październik , październik

gomułka

Dzisiaj o 11.00 czytelnicy ,,Trybuny" zbierają się przy grobi Gomułki :) Ale nie tylko oni obracają się w kręgu mitów. Jakiś czas temu Antoni Zambrowski obsmarował w ,,GP" niejakiego Witolda Jedlickiego pisząc, że to agent UB, antysemicki Żyd, który ciskał u Giedroyicia kalumnie na ,,bezkrwawe zwycięstwo X 1956". Jedlicki był cenionym publicystą zarówno przez Józefa Mackiewicza jak i Jerzego Giedroyicia. Rzeczywiście był liberalnym Zydem. Napisał on monografię o Klubie Krzywego Koła, w której znalazł się rozdział ,,Chamy i Żydy". Jedlicki udowadniał tam, że polski październik to była tylko walka dwóch komuszych frakcji - stalinowców i młodych partyjnych karierowiczów z lumpenproletariatu. Ich przedstawiciele nawzajem wyzywali się od chamów i Żydów. Walkę wygrał Gomułka, który oszukał całe społeczeństwo mamiąc je lipną liberalizacją. Tekst jest długi, ale przystępnie napisany - to obowiązkowa lektura, dla każdego kto interesuje się naszą najnowszą historią. (tekst dostępny tutaj) Zambrowski w ohydny sposób obsmarował Jedlickiego, pewnie dlatego, że Jedlicki zjechał tatusia Zambrowskiego :)

Ps. 1956

12:00, foxmulder2 , Historia
Link Komentarze (2) »
niedziela, 22 października 2006
Ironia historii: Izrael zbudowany na niemieckich fałszywkach

hagannah

W czasie wojny naziści na masową skalę fałszowali brytyjskie funty (około 164 miliony), używali do tego więźniów obozów koncentracyjnych. Po wyzwoleniu duże ilości tych banknotów wpadły w ręce żydowskiego podziemia, które używało ich do zakupu broni przeciwko Brytyjczykom i Arabom oraz finansowania nielegalnej imigracji. Napisano ostatnio o tym książkę

16:48, foxmulder2 , Historia
Link Dodaj komentarz »
sobota, 21 października 2006
Video + Ankieta

Powyżej jeden z najlepszych wideoklipów o konflikcie bliskowschodnim: Sepultura ,,Territory". A endecki ,,klasyk" Feliks Koneczny pisał, że Żydom nie uda się budowa państwa w Palestynie, bo są kiepskimi żołnierzami :) Widać Starego Testamentu nie czytał...

Rada Konsultacyjna przy blogu uznała, że warto zdobyć parę OZI, więc proszę Was o wypełnienie tej ankiety . Zajmie to Wam mniej niż minutę, a mi ułatwi pracę.

piątek, 20 października 2006
Michnik -Gudzowaty
Zaintrygował mnie jeden fragment: ,,Siła służb była tak silna, że nawet w rodzinie mogli być - mówi Gudzowaty.

Michnik: - Na pewno tak było, jak pan mówi. Ale niech pan spojrzy moim okiem. Znaczy, miałem z nimi do czynienia przez dwadzieścia pięć lat. Ja ich pier... w czapkę. Rozumie pan?

- To po jakiego ch... pan ich chroni? - pyta Gudzowaty.

- Mam ich w nosie - odpowiada Michnik."

 Co to znaczy, że ich pier... w czapkę? Czemu przez 25 lat?

Zacznie się w Libanie. Peres powraca do gry...

uss iwo jima

Syria planuje obalenie rządu Fouda Siniory i zastąpienie go przez swoje marionetki. W tym celu wysyła broń nie tylko Hamasowi, ale też druzyjskim watażkom pokłóconym z Jumbalttem, klanom ze Zghorty (rodzina Franjieh), Amalowi i  zwolennikom zdrajcy sprawy chrześcijańskiej - gen. Aouna (obecnie w koalicji z Hezbollahem). Szczegóły tutaj. Wysłała też instruktorów do Strefy Gazy. Włochy sprzedały Libanowi 15 nowoczesnych rakiet ziemia-powietrze klasy Aster. Do manewrów w Zatoce Perskiej dołączył dwie amerykańskie grupy uderzeniowe. Olmert mówi, że Peres byłby świetnym prezydentem, to już wiem, że Katzaw został wrobiony...

czwartek, 19 października 2006
Polskie P2?

lord sideous

Kilka tygodni temu Gudzowaty u Olejnikowej mówił, że chciało go wykończyć ,,polskie P2". Dziwnie to brzmi w świetle jego niedawnych rewelacji o ,,loży minus 5" kierującej polskimi prywatyzacjami i kierowanej przez ludzi służb. Co to było P2? Tajna klauzula traktatu Waszyngtońskiego przewidywała powstanie we wszystkich państwach NATO organizacji mających stworzyć ruch oporu w razie sowieckiej okupacji. We Włoszech organizowano tę tajną sieć w ramach operacji Gladio. Oficerowie służb nadzorujących sieć utworzyli lożę Propaganda Due (P2) i użyli siatki swych powiązań do kształtowania włoskiej polityki i działalności przestępczej. Skończyło się to zabójstwem Aldo Moro i prawdopodobnie Jana Pawła I. Więcej tutaj, tutaj i tutaj. Polska P2 musiałaby łączyć ludzi służb specjalnych, wojskowych, polityków, biznesmenów, mafiozów, ludzi kultury i mediów (Rywin) oraz ludzi Kościoła będący w przeszłości TW SB. Tłumaczyłaby np. zainteresowanie Opus Dei prywatyzacją PZU czy casus współpracującej z Baraniną fundacji salezjańskiej. Być może również to, dlaczego tak często w tym roku Lepper się spotykał z kard. Dziwiszem... 

środa, 18 października 2006
Marylin Monroe została zabita

monroe

June diMaggio przyjaciółka Marylin i krewna znanego baseballisty Joe diMaggio ujawniła, że jej matka rozmawiała przez telefon z Marylin Monroe w chwili jej śmierci - pogawędka została gwałtownie przerwana przez atak jakiegoś tajemniczego osobnika. Tymczasem pewien hollywodzki insider (zajmujący się zakładaniem i naprawą telefonów) Alan Fahey przyznał wcześniej, że rozmawiał kiedyś z pewnym mafiozą od Sama Giancany, który opowiedział mu jak zabił Marylin Monroe, by ,,się zamknęła" i odzyskać prowadzony przez nią dziennik, który mógłby zaszkodzić wielu wysokopostawionym ludziom. Monroe była kochanką min.: braci Kennedy. W jej domu znajdowały się z tej racji podsłuchy zainstalowane przez FBI. Sam Giancana współpracował z CIA w akcji przeciwko Castro.

13:47, foxmulder2 , Historia
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2 , 3
Zakładki:
Ciekawe strony - moje i moich przyjaciół
FAJNE BLOGI - wybór należy do Ciebie
Geostrategia, globalna polityka etc.
Katolicyzm
Konspiracjonizm, millenaryzm, ufologia (LINKI WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH!)
Polskie Radio
X
Y