piątek, 31 października 2008
Nonkonformiści

Fajny materiał BBC o szamanach z Peru pomagających magią kandydatom w wyborach prezydenckich w USA. Większość z nich popiera Obamę:)

Ten żydowski projektant mody z Nowego Jorku postanowił za to szokować liberalną opinię publiczną:

obamaobama

Keynsizm w czystej postaci

rand

Korporacja RAND (znany zimnowojenny ośrodek doradczy) rzekomo przedstawiła rządowi USA raport, z którego wynika, że zamiast wydawać 700 mld USD na bailout dla banków, lepiej wydać je na wywołanie i prowadzenie nowej wojny, która będzie stymulatorem dla gospodarki. Tak przynajmniej piszą chińskie media, które do prawdomównych nie należą. Tym nie mniej piszę o tej propozycji, bo wydaje się ona ciekawa:) I bardzo keynsowska. Najpierw rząd stymuluje gospodarkę kupując broń, którą rozp... infrastrukturę wroga, potem daje dodatkowy impuls przyznając kontrakty na odbudowę podbitego kraju.

czwartek, 30 października 2008
Kupuj broń - nadchodzi Obama!
a

W amerykańskich horrorach zwykle giną liberałowie. Bowiem tylko liberał (po amerykańsku znaczy to: lewacki idiota) nie nosi przy sobie broni palnej. Sprzedaż tego rodzaju oręża gwałtownie skoczyła ostatnio na Florydzie. Jako powód podawany jest "strach przed wyborczym zwycięstwem Obamy" (see video). To dobrze, że ten kluczowy dla wyborów stan zwraca się na prawo :)

"Stojący w kolejce po władzę"

bożyk

Wczoraj u Wildsteina doszło do fajnej rozmowy. Prof. Paweł Bożyk, doradca ekonomiczny Gierka, sprowokowany (?) przez Wildsteina oznajmił, że wszystkie bunty społeczne w PRL były wynikiem walki frakcji wewnątrz PZPR i z reguły wywoływane były przez "stojących w kolejce" po władze. Bożyk "od wewnątrz" obserwował w 1980 r. jak Kania i Jaruzelski obalali Gierka. Sam Gierek był za to świadkiem wielu ciekawych epizodów związanych choćby z Poznańskim Czerwcem '56.

14:00, foxmulder2 , Historia
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 27 października 2008
Rajd w Syrii

blackhawk

Amerykanie dokonali rajdu na terytorium Syrii - pierwszy raz od 2005 r. Celem byli iraccy rebelianci. Syryjska armia i Hezbollah są w stanie gotowości bojowej na wypadek ataku Izraela.

niedziela, 26 października 2008
Wspomnienia uczestnika spisku na życie JFK
a

Howard Hunt - wysokiej rangi agent CIA przed śmiercią przyznał, że brał udział w zoorganizowanym przez Agencję i Lyndona Johnsona spisku na życie JFK. Jego wspomnienia (możecie je usłyszec na video powyżej) są o tyle ciekawe, że... od wielu lat łączono go z zamachem w Dallas. Hunt zdaje się rzecz jasna nie mówic całej prawdy - określa swoją rolę w spisku jedynie jako "benchwarmer". Widziano go jednak tego dnia w Dallas...

14:57, foxmulder2 , Historia
Link Dodaj komentarz »
Przedwyborcza inwazja?

syria lebanon

Korzystając ze słabości odchodzącej administracji Busha i politycznego chaosu w Izrael, Syria gromadzi swoje wojska nad granicą z Libanem - szykując się byc może do kolejnej inwazji na ten kraj. Condi Rice średnio się temu przeciwstawia - Damaszek odgrzewa starą śpiewkę z lat '80-tych o tym, że "skutecznie zwalcza Hezbollah". Bardzo skutecznie. Od 25 lat. Jestem ciekaw czy Amerykanie rzeczywiście łapią ten shit czy tylko udają, że łapią?

sobota, 25 października 2008
Czy Obama to Obama?

obama

Powyżej: przypomnienie sprawy Larry'ego Sinclaira. Zamrodowany "dyrygent chóru" (poznańskiego?) pracował w zborze antyamerykańskiego pastora Wrighta (tego, co twierdzi, że Biali wymyślili AIDS, by wykończyc Czarnych:)

Barack Obama przerwał kampanię i wyjechał na Hawaje odwiedzic chorą babcię. Złośliwi mówią, że wybrał się tam raczej pogrzebac w dokumentach. Okazuje się bowiem, że jego akt urodzenia prawdopodobnie został sfałszowany a jego afrykańska babcia twierdzi, że Barack urodził się nie na Hawajach lecz w Kenii. W związku z tym może on nawet nie byc ... amerykańskim obywatelem.

Pojawiają się też wątpliwości na temat tego czy rzeczywiście ojcem Obamy był minister w najbardziej skorumpowanym kenijskim rządzie (który zginął w "wygodnym" wypadku samochodowym) czy też Frank Marshall Davis... oficjel Komunistycznej Partii USA. Matka Obamy zostawiła Baracka na kilka lat pod opieką Franka, który traktował go jak ojciec. Obecny kandydat na prezydenta USA wymienia Davisa (tylko po imienieniu) jako swojego mentora. Co więcej są fizycznie do siebie podobni. I matka Obamy była z Davisem mocno związana (tutaj są jej rozbierane zdjęcia robione rzekomo przez Franka). Co ciekawe Davis podejrzewany był o pedofilię. Czy wobec tego nie zwerbowało go FBI? Życiorys Obamy pełen jest anomalii. Finansujący jego wczesną karierę polityczną chicagowsko-syryjski deweloper-oszust Tony Rezko, w roli politycznego mentora William Ayers  - terrorysta, który podłożył bombę na Kapitolu , doradca kontaktujący się z Hamasem, Obama - biedny student podróżujący po całym świecie z kolegami z Pakistanu, duże ilości środków na kampanię przychodzące z zagranicy...

czwartek, 23 października 2008
Siłowicy stawiają na McCaina

mccain

Al-Qaeda poparła McCaina, a Iran Obamę, somalijscy piraci wciąż są niezdecydowani...

Tymczasem, według Roberta Amsterdama, Kreml i rządzący nim Siłowicy chcą... zwycięstwa McCaina. Celowo mu pomagają urządzając np. cwiczenia jądrowe u wybrzeży Alaski czy sugerując, że przekażą Chavezowi nuklearną technologię. Silny, antyrosyjski przywódca USA i zagrożenie ze strony Zachodu są im potrzebne jako uzasadnienie dla ich dominacji nad innymi postkomunistycznymi klanami.

środa, 22 października 2008
Kryzys, który sprawdzi Banana

obama

Joe Biden i Collin Powell powiedzili, że w pierwszych miesiącach ewentualnej prezydentury Obama będzie się musiał zmierzyć wielkim kryzysem międzynarodowym, który go przetestuje tak jak JFK (który oblał test). McCain się śmieje, że jego w odróżnieniu od Baracka Husseina nie trzeba testować. Skąd te plotki o międzynarodowym kryzysie? Czy to tylko przedwyborcze bicie piany? A może, jak pisze Debka, wywiad USA przestawił kandydatom analizę, z której wynika, że Iran będzie miał Bombę w lutym 2009 r.? W każdym bądź razie porównania Obamy z JFK są nie na miejscu (mimo, że obaj to plastikowe cieniasy). Biden może wyjść na Lyndona Johnsona:)

Tymczasem arabskie portale donoszą, że szef Mosadu Meir Dagan zginął w eksplozji samochodu-pułapki w Jordanii. Mossad zaprzecza.

Ps. McCain raz się przejęzyczył i nazwał zabójstwo JFK "interwencją":)

Ps2. Gdyby coś się stało prezydentowi USA (nie daj Boże!), to milion razy bardziej wolałbym, żeby wiceprezydentem była wówczas Sarah Palin niż Joe Biden. 

wtorek, 21 października 2008
Rosyjski ręce w Turcji?

spisek

W Stambule rozpoczęła się wczoraj rozprawa członków tureckiego tajnego spisku wojskowego Ergenekon. Nie wiadomo przy tym na ile oplatająca państwo konspiracja była realna a na ile wykreowana i wyolbrzymiona przez proislamski rząd. W skład spisku mieli bowiem wchodzić zarówno nacjonaliści jak i Kurdowie oraz komuniści. Mieli oni rzekomo być związani z rosyjskimi służbami specjalnymi oraz dążyć do wystąpienia Turcji z NATO i wejścia w sojusz z Rosją i z Iranem. Ze spiskowcami kontaktował się też lider euroazjatów Aleksander Dugin.

poniedziałek, 20 października 2008
Operacja "Anioł"

paetzwsi

"Nasz Dziennik" podał dzisiaj arcyciekawego newsa, który pozostałe media przemilczały. Płk Leszek Tobiasz (ten od lipnej afery aneksowej) prowadził w 2002 r. z ramienia WSI operację "Anioł" wymierzoną w ... abpa Paetza. Miał jednemu ze swoich dziennikarskich TW nakazac szukac materiałów na poznańskiego purpurata. I co ciekawe, kazał mu ich szukac w Instytucie Gaucka, gdzie rzeczywiście są dowody na to, że Paedź donosił SB na papieża Pawła VI. "Teraz jest właściwy moment, by przycisnąć kler (...) można uderzyć w 'czarnych" - pisał Tobiasz w meldunku do swych zwierzchników (o sprawie wiedzieli m.in. gen. Dukaczewski i Jerzy Szmajdziński). Haki, które WSI wyciągnęły wobec Paedzia były jak najbardziej autentyczne. Pojawia się jednak pytanie: po co wojskówka to robiła? Czemu w obronę Paetza zaangażował się Kulczyk? Czy wyeliminowanie Paetza było efektem walki między ubeckimi koteriami? Czy "uderzenie w czarnych" było efektem kłótni w Resorcie związanej z aferą Stella Maris?

Izrael w tarczy antyrakietowej

barak

Kreml uważa, że zainstalowanie w Izraelu amerykańskiego, supernowoczesnego radaru FBX-T to element realizacji programu budowy tarczy antyrakietowej. Odpowiedzią Kremla są więc dostawy broni do Syrii. Możliwe również, że Sowieci umieszczą na swych okrętach stacjonujących w Tartus, taktyczne głowice jądrowe - wymierzone w Izrael.

Tymczasem, izraelski minister obrony Ehud Barak (Obama:) twierdzi, że Izrael zgodziłby się na saudyjski plan pokojowy z 2002 r. (Zachodni Brzeg i Jerozolima za "pokój"). Plan ten jest jednak od kilku lat martwy, Saudowie nie są już rozgrywającymi na Bliskim Wschodzie (tylko Irańczycy) a Barak jest chyba mocno oderwany od rzeczywistości (tak jak w 2000 r.).

niedziela, 19 października 2008
Kretynizm demokracji

obama

Wiele mówiące nagranie z programu Jeffa Rense. (mp3).  Reporter chodził po Harlemie i pytał się zwolenników Obamy czy podoba im się, że Barack Hussein wybrał jako kandydatkę na wiceprezydenta Sarę Palin, czy uważają, że to dobrze, że Obama chce by wojska USA zostały w Iraku i czy to dobrze, że Obama jest pro-life. Na wszystkie pytania ludzie odpowiadali twierdząco... Wniosek: ludzie nie mają pojęcia jakie poglądy ma Obama i nie wiadomo po co na niego głosują.

sobota, 18 października 2008
Świadectwo protektora ubeków

dziwisz

Arcypajac Dziwisz znowu mówi od rzeczy. Tym razem o zamachu na JP2 dokonanym w Fatimie przez sedawakantystycznego księdza Krohna. Według Dziwisza: " On poranił Ojca Świętego. Niemniej w ten sposób, że Ojciec Święty mógł zakończyć całe nabożeństwo. Dopiero gdy wrócił do pokoju, widzieliśmy, że sutanna jest zakrwawiona, że go jednak tym nożem poranił". Wystarczy jednak sprawdzic wszystkie inne relacje z tamtego dnia, by zobaczyc, że ochrona złapała Krohna klika metrów od papieża i nie miał on najmniejszej szansy ugodzic go nożem. Co więcej JP2 wogóle wtedy nie zauważył, że doszło do zamachu. No cóż, Dziwisz może sobie wygadaywac bzdur do woli, bo jest protektorem ubeków, kumplem Grubego Rycha z Gdyni i gostkiem, który próbuje okraśc towarzystwo dobroczynne założone przez ks. Skargę. Nie podoba mi się jednak kult, którym otacza się tego błazna. Prawdę mówiąc już bym wolał tak jak Mateusz Piskorski czcic drewniane kloce niż Dziwisza i JP2. Tym większym lamerstwem była wielka feta w Watykanie na cześc hagiograficznego filmu o Dziwiszu pt. "Świadectwo" i jego reżysera Pawła Pitery TW "Piotr". Wiemy już, że obraz ten podobał się TW "Henrykowi" Muszyńskiemu. Proponowałbym panu Piterze kontynuowanie tematu i nakręcenie np. filmu "Brokeback Poznań". Opowiadałby on o miłości łączecej abp. Paedzia TW "Fermo" z jego oficerem prowadzącym. I Resort by przyznał za taki film nagrodę (wycieczkę do NRD) i lobby gejowskie postarałoby się o Oscara...

 
1 , 2 , 3
Zakładki:
Ciekawe strony - moje i moich przyjaciół
FAJNE BLOGI - wybór należy do Ciebie
Geostrategia, globalna polityka etc.
Katolicyzm
Konspiracjonizm, millenaryzm, ufologia (LINKI WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH!)
Polskie Radio
X
Y