środa, 20 kwietnia 2011
Dr Zahi Hawass w więzieniu

hawass

Mało znany skutek egipskiej rewolucji: dr Zahi Hawass, został pozbawiony posady ministra starożytności i kustosza Gizy. Skazano go na rok więzienia z jakiegoś dętego oskarżenia (nie wykonanie decyzji administracyjnej w sporze o własność ziemi pomiędzy ministerstwem a osobą fizyczną). To prawdziwy koniec epoki!

Dlaczego tak uważam? Hawass pełnił swoją funkcję niemal tak długo jak Mubarak. To on trzymał łapę na wszystkich egipskich zabytkach i decydował, co można pisać, mówić i badać o egipskiej starożytności. To on był panem wiedzy o tym ważnym okresie i jej głównym cenzorem. Dawniej brałem go za zwykłego mafiozę, który przywłaszcza sobie odkrycia innych i nagina historię dla celów egipskiego nacjonalizmu. Ś.p. Zecharia Sitchin, człowiek, który dotarł do prawdy o obcych początkach naszej cywilizacji opisuje go jednak w bardzo ciekawy sposób. Okazuje się, że Hawass w latach '80-tych bardzo dobrze znał prace Sitchina i miał o nich dobre zdanie. Co więcej ułatwiał Sitchinowi badania w Egipcie (jednak w trakcie jednego z takich "rekonesansów" w Wielkiej Piramidzie nieznani sprawcy zrzucili kamienną płytę na głowę Sitchina, na szczęście nie trafili). Dodam tylko, że Zahi Hawass był podejrzewany o pracę na rzecz CIA - a jego utajone paleoastronautyczne zainteresowania czynią całą historię jeszcze bardziej intrygującą.

19:01, foxmulder2 , Nephilim
Link Komentarze (1) »
środa, 27 października 2010
Zecharia Sitchin (1920-2010). RIP

Zmarł Zecharia Sitchin. Wybitny specjalista od starożytnego Bliskiego Wschodu, znawca wymarłych języków mezopotamskich, jeden z pionierów paleoastronautyki. Autor niezapomnianej serii książek "Kroniki Ziemi" (przeczytałem większość jego prac i przyznam, że lektura niezapomniana). Niestrudzony tropiciel śladów bogów Anunnaki na Ziemi.

16:56, foxmulder2 , Nephilim
Link Komentarze (1) »
sobota, 19 grudnia 2009
Nad Moskwą też testują Buławę?
a

Obcy to jednak ch..je! Byli nad Kremlem i nie zrobili Independence Day...
13:58, foxmulder2 , Nephilim
Link Dodaj komentarz »
sobota, 12 grudnia 2009
Spökraket

a

Spiralne UFO nad Norwegią okazało się byc kolejnym nieudanym testem rakiety Buława. Do podobnych "ufologicznych" incydentów dochodziło nad Skandynawią w latach '40-tych. Lato 1946 r. to dla Szwecji przede wszystkim fala obserwacji "rakiet widm". Dzisiaj historycy sugerują, że ówczesne dziwne zjawiska na niebie to głównie efekt sowieckich testów rakietowych. Po drugiej stronie Bałtyku, na polskim wybrzeżu, były przecież niemieckie poligony V2 i innych rakiet. Sowieci z nich korzystali. 
14:09, foxmulder2 , Nephilim
Link Komentarze (4) »
środa, 09 grudnia 2009
Maelstorm

Coś takiego pojawiło się nad norewskim niebem. Tutaj macie opis , zdjęcia tego zjawiska i filmy. Norweska prasa spekuluje, że to... rosyjska rakieta. A może amerykański program HAARP w działaniu? Lub po prostu zwykła pozaziemska aktywnośc?
21:15, foxmulder2 , Nephilim
Link Komentarze (2) »
czwartek, 29 stycznia 2009
USO
a
Każdy słyszał o UFO. Ale o USO? Unidentified Submerged Objects- pojawiają się jednak równie spektakularnie co UFO. Świadkiem jednego z takich zdarzeń był Krzysztof Kolumb. Innym przypadkiem - z argentyńskich wód w 1960 r. - zainteresował się osobiście Nikita Chruszczow.
11:21, foxmulder2 , Nephilim
Link Komentarze (3) »
sobota, 12 lipca 2008
UFO zestrzelił ICBM?
a

Były amerykański oficer z baz rakiet nuklearnych opowiada  u LARRY'EGO KINGA W CNN jak UFO w 1967 r. uszkodziło pociski nuklearne w bazie Maelstorm.

11:24, foxmulder2 , Nephilim
Link Komentarze (3) »
sobota, 17 maja 2008
W co wierzą Mormoni

a

Muszę przyznac, że to bardzo ufologiczna religia. Do tego ten wątek w stylu "kodu da Vinci"...

10:19, foxmulder2 , Nephilim
Link Dodaj komentarz »
sobota, 05 stycznia 2008
Rycerze Niebios

salamanca

Rzeźba z katedry w Salamance, pochodząca ponoc z XIIw. Coś Wam przypomina?

18:33, foxmulder2 , Nephilim
Link Komentarze (6) »
sobota, 15 grudnia 2007
Full of stars

iss

Zdjęcie powyżej przedstawia jeden z wielu dziwnych obiektów w pobliżu ziemskiej orbity. Tutaj macie ich więcej. Co to jest? Fragmenty tajnego programu kosmicznego US Air Force? UFO? Los machinas del muerte?

15:07, foxmulder2 , Nephilim
Link Komentarze (5) »
piątek, 30 listopada 2007
Dziwny obiekt na Grenlandii

a

Za pomocą Google Earth można odkryc na powierzchni Ziemi również wiele innych anomalii - przykłady tutaj.

11:13, foxmulder2 , Nephilim
Link Komentarze (7) »
środa, 28 listopada 2007
We have the means to travel among the stars...

rich

Ben Rich, jeden z głównych inżynierów Lockheeda od 1954r., człowiek który wpadł na pomysł, by Blackbirda pomalowac na czarno, powiedział w 1993r. na UCLA: ,,We already have the means to travel among the stars, but these technologies are locked up in black projects and it would take an Act of God to ever get them out to benefit humanity...Anything you can imagine, we already know how to do."

11:11, foxmulder2 , Nephilim
Link Komentarze (3) »
wtorek, 06 listopada 2007
Plan 9 form outer space

Odtajnione dokumenty CIA pokazują, że Agencja bardzo poważnie badała fenomen UFO angażując do tego wielkie naukowe sławy, siejąc dezinformację, drąc koty z innymi gałęziami rządu i poważniej traktując możliwośc inwazji z kosmosu niż nawet sowieckie zagrożenie. Dodac do tego należy wielkie zainteresowanie sprawami UFO takich ikon amerykańskiej prawicy jak: Ronald Reagan, gen. Douglas MacArthur czy senator Barry Goldwater.

13:46, foxmulder2 , Nephilim
Link Komentarze (13) »
sobota, 25 sierpnia 2007
Zrób sobie Stonehenge
a
11:55, foxmulder2 , Nephilim
Link Komentarze (1) »
sobota, 07 lipca 2007
Von Braun w Roswell

von Braun

Wernher von Braun opowiedział w prywatnej rozmowie Clarckowi McClellandowi, wysokiej rangi pracownikowi Kennedy Space Center, że w 1947r. był obecny na miejscu katastrofy UFO w Roswell, widział szczątki oraz ciała.

13:36, foxmulder2 , Nephilim
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3
Zakładki:
Ciekawe strony - moje i moich przyjaciół
FAJNE BLOGI - wybór należy do Ciebie
Geostrategia, globalna polityka etc.
Katolicyzm
Konspiracjonizm, millenaryzm, ufologia (LINKI WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH!)
Polskie Radio
X
Y