sobota, 18 czerwca 2011
Przyszłość Szwecji
18:40, foxmulder2 , Millenium
Link Komentarze (8) »
czwartek, 18 listopada 2010
Uroki kontroli na lotniskach
TSA w ujęciu tajwańskich rysowników i Conana O'Briana. Nie dziwie się, że ludzie skarżą lotniska za molestowanie seksualne...
18:10, foxmulder2 , Millenium
Link Komentarze (2) »
sobota, 18 września 2010
"Islam is the light"


Takie są skutki uboczne przenoszenia produkcji do krajów Trzeciego Świata.
12:57, foxmulder2 , Millenium
Link Komentarze (1) »
sobota, 13 marca 2010
William Shatner o korzyściach z posiadania broni
a
Powyżej: William Shatner (tak, tak! Kapitan Kirk!) pokazuje (w nieco rasistowski sposób:) dlaczego, świadomy obywatel powinien byc uzbrojony.

Ps. Zwróciliście uwagę, że we wszystkich horrorach załatwiani są przede wszystkim polityczni liberałowie? Dlaczego tak się dzieje? Bo liberałowie (po amerykańsku: "lewaccy idioci") nie lubią broni palnej, uważają, że przed bandytami i terrorystami uchroni ich jedynie rządowa inżyniera społeczna. Historia dowodzi jednak, że inżynieria społeczna sprawdza się tylko wtedy, gdy poparta jest lufą karabinu. I lepiej, żeby ta lufa należała do wolnych, patriotycznie nastawionych obywateli niż np. do totalitarnej tajnej policji.
14:05, foxmulder2 , Millenium
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 11 stycznia 2010
Żądamy globalnego ocieplenia!


Ilustracja ze "spiskowej" strony rense.com. Jeśli dzisiaj musieliście dojechać do pracy lub na uczelnię - podpiszecie się pod konceptem artysty obiema rękami.
17:31, foxmulder2 , Millenium
Link Dodaj komentarz »
sobota, 19 grudnia 2009
Uroki cyberwojny

Iraccy terroryści za pomocą software'u za 26 $ uzyskali dostęp do transmisji obrazu jakie przekazują do Centrali kamery umieszczone w amerykańskich Predatorach. 

Hackerzy z Korei Północnej mogli zaś wykraśc Korei Południowej amerykańskie plany wojenne. 
13:54, foxmulder2 , Millenium
Link Komentarze (1) »
środa, 09 grudnia 2009
Jak udowodnić, że ZwierzoCzłekoKnur istnieje


Al Gore zaczął pisać wiersze poświęcony ZwierzoCzłekoKnurowi.
Nie śmiejcie się jednak, z tego, że jest w tą sprawę tak bardzo zaangażowany. Szczyt klimatyczny w Kopenhadze to jedna wielka luksusowa impra (która produkuje tyle CO2 co małe afrykańskie państwo) : 1200 limuzyn, 140 prywatnych odrzutowców,
darmowy seks z prostytutkami... Poza tym okazja do zarobienia ogromnych pieniędzy: kobieta, która ponoć wymyśliła CDS-y kieruje teraz w JPMorganie działem "węglowych instrumentów pochodnych". Największego sceptyka można w ten sposób przekonać do istnienia ZwierzoCzłekoKnura.
10:57, foxmulder2 , Millenium
Link Komentarze (3) »
niedziela, 06 grudnia 2009
Gospodarczy boom na Zachodnim Brzegu.

Zachodni Brzeg przeżywa największy ekonomiczny boom od 1967 r. Oczywiście, w polskich mediach nigdzie o tym nie przeczytacie...
Powód boomu - militarny spokój i ... miliardy dolarów przekazywane Autonomii przez Izrael. Netanjahu nie ma pola manewru - nie może zaatakowac Iranu, nie może zgnieśc Hamasu, arabskie rządy i Abbas nie chcą z nim gadac, Obama go nie lubi, Putin tym bardziej, o Europejczykach i Radku Sikorskim nie wspomnę... Co mu więc pozostaje? Przekupywanie Palestyńczyków, by siedzieli cicho... (Przy okazji można pokazac Palestyńczykom - Hamas=nędza, Fatah=mała stabilizacja).
16:05, foxmulder2 , Millenium
Link Dodaj komentarz »
sobota, 05 grudnia 2009
South Park o globalnym ocip*eniu
a

Al Gore robi co może, by ostrzec ludzkośc przed grożącym jej niebezpieczeństwem - CzłekoZwierzoKnurem! 

14:49, foxmulder2 , Millenium
Link Komentarze (1) »
środa, 04 listopada 2009
Świńska grypa - teoria spiskowa

Powyższa grafika przypomniała mi artykuł z sobotniej "Rzepy":
" To był zapewne zwykły ludzki błąd. Nikt nie jest doskonały, takie rzeczy się zdarzają – mówi dr Grzesiowski, gdy pytam go, jak należy zinterpretować niepokojący incydent, jaki zdarzył się w Czechach. Zupełnie przypadkiem sumienny laborant, który dostał partię szczepionek grypy sezonowej od koncernu Baxter, odkrył, że znajdują się w niej sekwencje wirusa ptasiej grypy, znacznie bardziej niebezpiecznej od A/H1N1. Ta informacja, jak wiele innych, przemknęła prawie niezauważalnie w prasie. Nie wiadomo nawet, czy koncern Baxter jakoś szczególnie się pokajał za pomyłkę, która mogła mieć fatalne konsekwencje.
Dziwnym przypadkiem koncernowi Baxter zdarzyła się mniej więcej w tym samym czasie inna przykra wpadka. W pociągu z Zurychu eksplodowała z powodu złego zabezpieczenia paczka z materiałem biologicznym, przewożona przez kuriera. Ponieważ firma Baxter zapewniła, że w przesyłce nie było nic niebezpiecznego, władze szwajcarskie nie robiły z tego problemu i puściły pasażerów do domu."

Hmm.... Intrygujące. Tak całą sprawę grypy skomentował zaś Ziemkiewicz: "Świńska" grypa jest więc wręcz łagodniejsza od "zwykłej" – w Polsce na 170 zarejestrowanych wypadków tylko kilka przebiegło z gorączką powyżej 38 stopni. Wszystko to jednak furda, gdy można w krajach bogatych pokazać odpowiednio zmontowane dantejskie sceny z Meksyku, a teraz Ukrainy, i narobić paniki, w której rządom łatwiej wyrzucać miliardy na medykamenty zamiast na pojenie obywateli herbatą z sokiem malinowym, co na pewno dałoby więcej."
19:54, foxmulder2 , Millenium
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 21 lipca 2009
Kubrick wyreżyserował lądowanie na Księżycu :)
a

Z okazji 40-tej rocznicy lądowania na Księżycu: śmieszna teoria spiskowa (w którą oczywiście nie wierzę:). Całe to lądowanie zostało nakręcone przez Stanleya Kubricka na zlecenie Pentagonu, NASA etc. Kubrick w zamian dostał nieograniczony budżet na "Odyseę kosmiczną 2001". Powyżej macie na to dowód:)
20:28, foxmulder2 , Millenium
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 19 maja 2009
EUrabia

Mocne i dające do myślenia video. Nie wiem na ile dane są prawdziwe, ale wyglądają prawdopodobnie. Autor tego filmu nie przewidział jednak jednego scenariusza: w Europie dojdzie w roku 201x do wojny rasowo-religijnej i ludobójstwa takiego jakie widzieliśmy na Bałkanach. Nie zrozumcie mnie źle, nie nawołuje do mordowania kogokolwiek, ale spodziewam się że może to nastąpic. I trzeba się przygotowac, by wykorzystac chaos z tym związany do przebudowy Europy. Bo zapewne Rosja (zależnie od jej kondycji w tym okresie) i na pewno USA będą chciały wykorzystac ten czas zamętu do własnych celów.

21:16, foxmulder2 , Millenium
Link Komentarze (3) »
środa, 29 kwietnia 2009
Świńska grypa - teorie spiskowe
a

Trochę teorii spiskowych, ale od osoby kompetentnej - mikrobiologa, dra Lena Horowitza. Scenariusz przez niego przedstawiony przypomina trochę film "V jak Vendetta". Czyżby za epidemią świńskiej grypy stała tajemnicza firma Novavax?  
19:16, foxmulder2 , Millenium
Link Komentarze (3) »
niedziela, 26 kwietnia 2009
Świńska grypa

Ciekawostka: epidemia świńskiej grypy wybuchła w Meksyku w trakcie wizyty w tym kraju Baracka Obamy. Archeolog, który witał prezydenta USA w muzeum antropologicznym w Mexico City zmarł następnego dnia, po tym jak uścisnął rękę Baracka Husseina. 

Mikrobiolodzy nie mogą się nadziwic temu szczepowi wirusa. Powstał on w wyniku zmieszania materiału genetycznego z trzech kontynentów. Niektórzy już spekulują, że został on stworzony w laboratorium. 

Poprzedni wybuch epidemii świńskiej grypy wystąpił w USA w 1976 r., w bazie wojskowej Fort Dix. 
15:40, foxmulder2 , Millenium
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 23 marca 2009
Obama reversal
a

Wszyscy słyszeliście pewnie te historie, o tym że jak się puści piosenkę Ozzy Osbourne'a od tyłu to słychac coś o szatanie. A zastanawialiście się, co się stanie jeśli odtworzycie od tyłu nagranie Baracka Obamy? :)
19:24, foxmulder2 , Millenium
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3
Zakładki:
Ciekawe strony - moje i moich przyjaciół
FAJNE BLOGI - wybór należy do Ciebie
Geostrategia, globalna polityka etc.
Katolicyzm
Konspiracjonizm, millenaryzm, ufologia (LINKI WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH!)
Polskie Radio
X
Y